Haber Mi8 Volte ve Türktelekom Cihaz Tanıma İşlemi Sonunda Tanıdılar! 1 Eksikle :(

Türk Telekomla verdiğim bu savaşın sonunda acaba kaç kişini Mİ8 cihazı TT uygulaması tanıdı ?

• Kullanılan toplam oy
    46

Mi8

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
RN
Cihazım
Mi8
Konular
17
Aynen hocam 4.5G Volte için çekim gücü ve yeri şart yoksa kesilme normal Volte ve 3g hız bandı arasında giderken ses kesilmesine sebebiyet veriliyor buda normal bir durum .
Vodafone kullanıyorum bende aynı sorunu yaşıyorum ama bu bence hattın çekme gücü ile alakalı cihaz 4.5g sinyalini kaybettiğinde seste kesilmeler oluyor iyi çeken bir yerde hiç kesilme olmadan konuştum mesela.

sunqfu

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sunqfu
Cihazım
Mi 8
Konular
11
Sizden görüp twitterdan paul doany ve ttdestek etiketleyip güzelce tweetledim. Ama volte destekleyen cihazların listesini atıyorlar bana tekrar yazdım bende. :)

kimyagERdem

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Xiaomi mi8
Konular
24
Vodafone kullanıyorum bende aynı sorunu yaşıyorum ama bu bence hattın çekme gücü ile alakalı cihaz 4.5g sinyalini kaybettiğinde seste kesilmeler oluyor iyi çeken bir yerde hiç kesilme olmadan konuştum mesela.
Aynen hocam 4.5G Volte için çekim gücü ve yeri şart yoksa kesilme normal Volte ve 3g hız bandı arasında giderken ses kesilmesine sebebiyet veriliyor buda normal bir durum .
Arkadaşlar şehir merkezindeyim ve 4g full çekiyor. Behsettigim olay sesin kesik gitmesi değil. Telefon görüşmesinde hiç ses gitmemesi. Kapatiyorum ve tekrar arıyorum bu sefer normal şekilde görüşmemi yapabiliyorum. Volteyi kapattığımdan bu yana sorun ortadan kalkti

Mi8

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
RN
Cihazım
Mi8
Konular
17
Hocam Turktelekomu ara Volte desteği kullanmak istiyorsan benim cihaz profilimi IPHONE 7 yap de bu şekilde Volte kullanırsın ama sadece cihaz tanıtma ise doğru yoldasın devam et :)
Sizden görüp twitterdan paul doany ve ttdestek etiketleyip güzelce tweetledim. Ama volte destekleyen cihazların listesini atıyorlar bana tekrar yazdım bende. :)

sunqfu

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sunqfu
Cihazım
Mi 8
Konular
11
Hocam Turktelekomu ara Volte desteği kullanmak istiyorsan benim cihaz profilimi IPHONE 7 yap de bu şekilde Volte kullanırsın ama sadece cihaz tanıtma ise doğru yoldasın devam et :)

Cihazı tanısında önce :) şöyle birşey var birde mantıken birinin cihazını tanıdığı zaman sistemde o cihazı kullananları da tanıması lazım. Saçma bir işleyiş söz konusu.

Mi8

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
RN
Cihazım
Mi8
Konular
17
Mantık olarak öyle olmalı, ki Erdem Bey 'in tanımış anladığım kadarıyla :)
Online islemlerde telefon görünmeye başlamış benimde hocam ama volte cihaz desteği yok olarak görünüyor. Ben volteyi daha önce aktif etmiştim ancak sıkıntı oldu. Karşı tarafa sesim gitmiyordu bazen. Volteyi kapattım şu anda ve ses sorunum düzeldi
Cihazı tanısında önce :) şöyle birşey var birde mantıken birinin cihazını tanıdığı zaman sistemde o cihazı kullananları da tanıması lazım. Saçma bir işleyiş söz konusu.

sunqfu

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sunqfu
Cihazım
Mi 8
Konular
11
İkinci tweetden sonra cevap yazmıyorlar hergün yazarım ben bunlara artık.

Mi8

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
RN
Cihazım
Mi8
Konular
17
Hocam Volteyi hiç katma ilk etapta, sana tavsiyem sadece cihazım gözükmüyordan gir olaya öyle sisteme dahil ediyorlar . Anlamadım diğer arkadaşınki otomatik gelmiş seninkininde gelmiş olması gerekiyordu bir fark olmaması lazım dediğin gibi kolay gelsin :)
İkinci tweetden sonra cevap yazmıyorlar hergün yazarım ben bunlara artık.

Snatcmeyk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rıdvan
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
24
Arkadaşlar 1 ay uğraşlarımın sonrasında (4 Gün oldu ) Türktelekom Mi8'i tanıttırmayı başardım :) Ceo 'ya kadar yazdığımda oldu tabi bütün bunların hepsi benim merak ettiğim birkaç şey var,
Öncelikle
1 - Daha önce TT kullanıp Mi8 'i gözükmeyen arkadaşlar artık gözüküyormu ? Yoksa kişisel bir düzeltmemi oldu?
2 - Resimde göreceğiniz üzere bizim cihazımız VOLTE desteksiz gözüküyor burada artık sorunun tamamen XiaoMi sorumluluğunda olduğunu düşünüyorum buna rağmen nasıl aktif edicez
Aktif edip deneyen gören değerli yorumlarını yazarsa sevinirim, Ben hala VOLTE kullanamıyorum.
Ufak bir not eklemek istedim, TT G.M müşteri temsilcisi cihazların 6 ayda bir datasının özelliklerinin vs güncellendiğini ve düzeltme olma ihtimalinin o güncellemede ortaya çıkacağını söyledi, Birdahaki görüşmemde bir tarih alabilirsem bunuda paylaşcağım .
Emeginize sağlik hocam tebrik ederim çok iyi oldu bu..clap~~clap~~

alf0606

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
orta
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
34
hocam önce *#*#86583#*#* tuşlayıp cihazdan volteyi aktif edin eğer yine aktif olmazsa volte destekleyen bir cihaza takıp tt den volte hizmetini aktifleştirin çok büyük ihtimal olacaktır ben bu şekilde yaptım sorunsuz hd görüşme yapabiliyorum volte ile

Üst Alt