Haber Mi8 Volte ve Türktelekom Cihaz Tanıma İşlemi Sonunda Tanıdılar! 1 Eksikle :(

Türk Telekomla verdiğim bu savaşın sonunda acaba kaç kişini Mİ8 cihazı TT uygulaması tanıdı ?

• Kullanılan toplam oy
    46

Mi8

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
RN
Cihazım
Mi8
Konular
17
İnan :) Telefonun her özelliğini kullanabilmek adına dibine kadar uğraşıyorum:) teşekkür ederim.
Cihazını volte destekli bir telefona takip ordan aktif hale getirip cihazına tekrar taksan oda açılır. Ama azmine hayran kaldım ben uğraşamadım onlarla ve pes ettim.

Rica ederim hocam :) Umarım iyi olmuştur, Merakım var bir anket ekleyeceğim kaç kişinin tanımlandı diye :)
Emeginize sağlik hocam tebrik ederim çok iyi oldu bu..clap~~clap~~

cognis2

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ümmühan
Cihazım
redmi note 6 pr
Konular
2
telekomun cihazı tanımasını nasıl başardınız? redmi note6 pro cihazla sim kart 4.5g cihaz 3g/4g durumundayım. tarifeme ek internet paketini almak istedim 3g satıyorlar bu yüzden

Mi8

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
RN
Cihazım
Mi8
Konular
17
Hocam, 1 ilk mesajlardan okuduysan 1 ay uğraştım bununla alakalı olarak , Kabul ettirme olayı bu biraz, birazda azmetmek lazım bilgine, bazılarınıda otomatik tanıyor Operatör kaynaklı tuhaflıklar bitmiyor anlayacağın,
telekomun cihazı tanımasını nasıl başardınız? redmi note6 pro cihazla sim kart 4.5g cihaz 3g/4g durumundayım. tarifeme ek internet paketini almak istedim 3g satıyorlar bu yüzden

tgy

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bulut
Cihazım
Redmi 5
Konular
46
Benimde turkcell hattım önceden açıktı volte Telekoma geçtim hafta sonra turkcell döndüm volte gitmiş

Mi8

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
RN
Cihazım
Mi8
Konular
17
Hocam Operatörle tekrar görüşün Turkcel en az sorun yaşanan operatör diye biliyorum bu konuda düzelticeklerdir
Benimde turkcell hattım önceden açıktı volte Telekoma geçtim hafta sonra turkcell döndüm volte gitmiş

tgy

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bulut
Cihazım
Redmi 5
Konular
46
Turkcell ararım xioami destek yok şuanlık diyor başka cihaza takın volte yi görün sonra kendi cihazınıza takın olursa olur dedi

Mi8

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
RN
Cihazım
Mi8
Konular
17
Cihazınıza Iphone 7plus profili tanımlanmasını isteyin , bu şekilde çözmüşsünüz daha önce benimkinide bu şekilde çözün de yada adamın dediğini dene , :)=
Turkcell ararım xioami destek yok şuanlık diyor başka cihaza takın volte yi görün sonra kendi cihazınıza takın olursa olur dedi

tgy

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bulut
Cihazım
Redmi 5
Konular
46
Hocam Operatörle tekrar görüşün Turkcel en az sorun yaşanan operatör diye biliyorum bu konuda düzelticeklerdir
Ben kendimi bildim bileli turkcell kullanırım 3 sene önce Vodafone geçtim 2 ay dayanabildim 5 para etmezdi her konuda tekrar turkcell geçtim geçenlere tarifem bitti pahalı geldi turk Telekom geçem dedim turkcell alışınca hızına çekimine müşteri hizmetlerine çok kötü hatta leş geldi tekrar turkcell taşıdım hattımı yeni hat verildi haliyle önceden bu cihazda 1 aya kadar volte yazısını görüyordum destek vardı müşteri hizmetleri diyor önceden destek verilip şimdi olmayabilir şuan bizde bu cihazı destekler diye bişi yok cihazınızı başka cihaz olarak gösterme de yok diyor bekleyin dedi sadece yada başka telefona takip sonra cihazınıza takın dedi anca öyle başka şuanlık çözüm yok dedi.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Tıe
Cihazınıza Iphone 7plus profili tanımlanmasını isteyin , bu şekilde çözmüşsünüz daha önce benimkinide bu şekilde çözün de yada adamın dediğini dene , :)=
Turkcell böyle bişi yapamayız imkansız cihazı iPhone veya başka telefon olarak profile ekleme olamaz bizde yok dedi.

Mi8

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
RN
Cihazım
Mi8
Konular
17
TürkTelekom böyle bir organizasyonla çözebiliyor yani başka profil tanımlayarak, Turkcel yapmamış olabilir,
2. olarak dedikleri yolu denemekten başka çareniz yok gibi gözüküyor,
Ben kendimi bildim bileli turkcell kullanırım 3 sene önce Vodafone geçtim 2 ay dayanabildim 5 para etmezdi her konuda tekrar turkcell geçtim geçenlere tarifem bitti pahalı geldi turk Telekom geçem dedim turkcell alışınca hızına çekimine müşteri hizmetlerine çok kötü hatta leş geldi tekrar turkcell taşıdım hattımı yeni hat verildi haliyle önceden bu cihazda 1 aya kadar volte yazısını görüyordum destek vardı müşteri hizmetleri diyor önceden destek verilip şimdi olmayabilir şuan bizde bu cihazı destekler diye bişi yok cihazınızı başka cihaz olarak gösterme de yok diyor bekleyin dedi sadece yada başka telefona takip sonra cihazınıza takın dedi anca öyle başka şuanlık çözüm yok dedi.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Tıe

Turkcell böyle bişi yapamayız imkansız cihazı iPhone veya başka telefon olarak profile ekleme olamaz bizde yok dedi.

sunqfu

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sunqfu
Cihazım
Mi 8
Konular
11
Şuan benim Mi 8 iphone 7 olarak tanımlı Türk Telekom da o şekilde volte kullanıyorum

• Beğen
Tepkiler: Mi8
Üst Alt