Haber Mi8 Volte ve Türktelekom Cihaz Tanıma İşlemi Sonunda Tanıdılar! 1 Eksikle :(

Türk Telekomla verdiğim bu savaşın sonunda acaba kaç kişini Mİ8 cihazı TT uygulaması tanıdı ?

• Kullanılan toplam oy
    46

zaferturk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
zafer
Cihazım
mi max 3
Meslek
işçi
Konular
11
Biz tanıttıramadık başka model olarak tanıtamayız dedi türk telekom yardım edermisiniz
başka model olarak tanıtsa dahi ayarlar acıp kapama yapınca tekrar eskisi gibi oluyor
ceo suna dahi yazdım yapacak birşey kalmadı sizin altınızda calışan beceriksiz adamlarınız var ben türkcelle geçiyorum onlar müşterilerinin işlerini yapıyor en azından onların teknolojileri sizden daha üstün diye mesaj attım.
ben bıraktım bunlarla uğraşmayı türkcelle gecicem
ayrıca her ne koşulda olursa olsun hangi telefon olursa olsun volte desteği biz vermiyoruz dediler
iyi ama uygulamanız da volte seçeneği var dediğimde hayır yok biz kesinlikle vermiyoruz dediler

dnzmhr11

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Deniz
Cihazım
Pocophone f1
Konular
18
başka model olarak tanıtsa dahi ayarlar acıp kapama yapınca tekrar eskisi gibi oluyor
ceo suna dahi yazdım yapacak birşey kalmadı sizin altınızda calışan beceriksiz adamlarınız var ben türkcelle geçiyorum onlar müşterilerinin işlerini yapıyor en azından onların teknolojileri sizden daha üstün diye mesaj attım.
ben bıraktım bunlarla uğraşmayı türkcelle gecicem
ayrıca her ne koşulda olursa olsun hangi telefon olursa olsun volte desteği biz vermiyoruz dediler
iyi ama uygulamanız da volte seçeneği var dediğimde hayır yok biz kesinlikle vermiyoruz dediler
bende turkcell kullanıyordumda çok pahalıydı geçiş yaptım geçmez olaydım ne yapacağım bilmiyorum para mı hızmı karar veremiyorum

zaferturk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
zafer
Cihazım
mi max 3
Meslek
işçi
Konular
11
bende turkcell kullanıyordumda çok pahalıydı geçiş yaptım geçmez olaydım ne yapacağım bilmiyorum para mı hızmı karar veremiyorum
Şu an türktelekom da10gb+1000sms +1000dk pakete 54 TL ödüyorum
Hemen hemen aynı paket 61 TL türkcell de 61 yerine 80 öderim kaliteli hizmet derim

dnzmhr11

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Deniz
Cihazım
Pocophone f1
Konular
18
Şu an türktelekom da10gb+1000sms +1000dk pakete 54 TL ödüyorum
Hemen hemen aynı paket 61 TL türkcell de 61 yerine 80 öderim kaliteli hizmet derim
Ben 20 gb 1000 dakika 80 ödüyorum türk telekomda ama turkcell bunun 10 katı hızlıydı

XiaoMiraç

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Miraç
Cihazım
Mi A2 Lite
Meslek
Öğrenci
Konular
29
Bende 20 gb 30 tl ödüyorum tt. pcye paylaşıp sıkıntısız lol oynuyorum lte de. umarım alacağım mi a2 lite da bi problem çıkmaz

Son düzenleme:

tgy

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bulut
Cihazım
Redmi 5
Konular
46
Nasıl oldu bilmiyorum ama aktif ettim bi şekilde hdses yazdım 2200 gönderdim destek yok mesajı geldi ama bi şekilde aktif oldu ondan öncede huaweı telefonda taktım çıkardım ondan mıdır nedir oldu.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Aramalarda HD yazmıyor ama

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-02-22-19-10-23-978_com.miui.home.png
    Screenshot_2019-02-22-19-10-23-978_com.miui.home.png
    1,6 MB · Görüntüleme: 56
Son düzenleme:

XiaoMiraç

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Miraç
Cihazım
Mi A2 Lite
Meslek
Öğrenci
Konular
29
Paket ismi nedir? faturali mi?
Faturasız da saat bazlı hocam bir de 19 TL ye çıkmış 10 TL daha fazla oluyor artık benim için yine de iyi tabi sabah 09-17 gece 23-06 arası gece ve gündüz 10 GB paketleri

Astronot

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi 9T
Konular
13
Redmi note 6 kullanıyorum, çakma imeili, TTelekomdayım ve VoLTE aktif.
Forumda verilen EVS dosyalarını yükledim.
İmeisi kolay değişen Note 4 e bir Samsung S8 imeisi yükledim. Sim kartımı buna taktım. (Markette imei türeten programlar var)
Online işlem merkezini açıp Ayarlar - İnternet Servis Ayarlarına girdim. Cihazı VoLTE destekli olarak gördü.
Sim kartımı çıkarıp Note 6ya taktım. Note4 imeisini de eski haline getirdim.
Mesajların birkaç dakika geç gitmesi dışında sorunum yok.

Üst Alt