Sohbet Mi8 migros 18.09.2018

Matrix31

AndroitriX
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Mi 8
Meslek
Memur
Konular
21
İnternetten araştırdığım da 2015 senesinde Xiaomi Hindistan pazarına açılmış ve orada üretime başlamış hatta rekor falan kirmislar ben Xiaomi dışında bir üretim olduğunu düşünmüyorum
Hindistan pazarında çok güçlüler zaten ve halada varlar devam yani. Orada fabrikaları da vardır bence ki arkasına yazılmış ama site neden kendini yalanlar gibi birşey diyor yani xiaomi nin global bakış açısı nedir illa Çin olunca mi global oluyor çözemedim

Goldact

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Mi 8
Konular
7
Telefon aldığımda Rus romuydu ben kendim değiştirdim bahsettiğiniz şeyle bir ilgisi var mı bilmiyorum

Matrix31

AndroitriX
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Mi 8
Meslek
Memur
Konular
21
Arkadaşlar hindistan olsaydı global aldınız yazardı...

Örneğin sitemiz üzerinden satılan Mi8'leri kontrol ettiğimde bu şekilde geliyor

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Hocam bu gorsellerdeki cihazlarinda mi arkasında made in india yazıyor? Öyleyse bizim cihazlar nerede üretildi de bunu yazıyor xiaomi acaba? Çok ilginç değil mi?

Goldact

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Mi 8
Konular
7
Hindistan pazarında çok güçlüler zaten ve halada varlar devam yani. Orada fabrikaları da vardır bence ki arkasına yazılmış ama site neden kendini yalanlar gibi birşey diyor yani xiaomi nin global bakış açısı nedir illa Çin olunca mi global oluyor çözemedim
Bende sitede böyle bir şey çıkmasına şaşırdım açıkçası

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Arkadaşlar korkum sizlerin cihazında aşağıdaki şekilde uyarı gelmesi. Bu SS bir redmi note 5 kullanıcısından. Uyarı sürekli geliyor ancak gitmiyormuş...

Xiaomi China cihazlara global rom yüklenmesi halinde bunu engelleyeceğini bildirmişti. Eğer cihazlarınız gerçekten Hindistan ise sorun yok, Hindistan zaten global. Ancak China cihazlar farklı nedenlerle ülkemize global gibi sokularak sizlere satılmış ise sıkıntı oldukça büyür... :(

i.yavuz

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ibrahim
Cihazım
iPhone 6
Konular
1
merhaba arkadaşlar cahilliğime verirseniz sevinirim iOS tan bugün mi 8 geçtim migrosatan aldım daha kurulumu yapmadım şimdi bu global nedir olup olmadığını nasıl anlarım nasıl globalle geçerim neler yapmalıyım biri yardımcı olursa çok sevinirim

Goldact

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Mi 8
Konular
7
Arkadaşlar korkum sizlerin cihazında aşağıdaki şekilde uyarı gelmesi. Bu SS bir redmi note 5 kullanıcısından. Uyarı sürekli geliyor ancak gitmiyormuş...

Xiaomi China cihazlara global rom yüklenmesi halinde bunu engelleyeceğini bildirmişti. Eğer cihazlarınız gerçekten Hindistan ise sorun yok, Hindistan zaten global. Ancak China cihazlar farklı nedenlerle ülkemize global gibi sokularak sizlere satılmış ise sıkıntı oldukça büyür... :(
Hindistan olup olmadığını anlamamizin başka bir yolu var mı acaba

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Hindistan olup olmadığını anlamamizin başka bir yolu var mı acaba
Bu sayfadan eskiden satış yeri yazıyordu fakat artık ayrıntı bulunmuyor hocam. Global ise burada global yazar, değilse yazmaz. En sağlıklısı direk Xiaomi olduğu için bu sayfa.

Goldact

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Mi 8
Konular
7
Bu sayfadan eskiden satış yeri yazıyordu fakat artık ayrıntı bulunmuyor hocam. Global ise burada global yazar, değilse yazmaz. En sağlıklısı direk Xiaomi olduğu için bu sayfa.
Yok yere kafama takıldı Migrosta ucuz olmasından dolayı kafamda bir soru işareti vardi telefon Rus romuyla geldi şimdi bide bu inşallah bir sorun çıkmaz

Matrix31

AndroitriX
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Mi 8
Meslek
Memur
Konular
21
Hocam global değil diyor ozaman bu telefonları kim nasil üretebilir ki beynim yandı açıkçası? Bu donanımı nereden bulup ürettiler yazılım uyumlu sorun yok merdiven altı da uretilemez ki bu telefon çözemedim kutuda heryerde xiaomi
Communications yaziyor ve kutunun arkasında mr network licensed number var yazıyor imeisi de mi 8 olarak geçiyor ama kayıt yok yazıyor kayitli da değil kayıt var da değil ilginçlikler ust üste geliyor bunun neresi tr garantisi şimdi anlamadım ki!

Ekli dosyalar

• 1537291415127..jpg
    1537291415127..jpg
    1,7 MB · Görüntüleme: 68
  • 1537291443826..jpg
    1537291443826..jpg
    901 KB · Görüntüleme: 82
Üst Alt