Sohbet Mi8 migros 18.09.2018

Reşat4848

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Reşat
Cihazım
xiaomi mi 8
Konular
1
Valla hayatımda hiç yapmadığım birşey. Telefon unlocked olduğu için sorun yaşamazsın da diyorlar, telefon komple gidebilir de..

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
bazıları bekleyin Rus romu da yakında güncelleme alır diyorlar. Kararsız kaldım global roma geçip geçmeme konusunda

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Atiyim hocam,
Benim sansim Migrostan almadan once teshirdeki urunu incelemem oldu yoksa banada kilitli yada rus romlu cikabilirdi. He teshirdeki global olup kapali kutudaki cin versiyonu olsa almazdim. Nitekim cihazima Otadan son guncelleme geldi. Yukarida arkadaslar al huawei , nasil satarim falan demis ama bu islemci bu ram bu ekran bu kamera vs bu fiyata gercekten flagship killer. Tek dikkat edilecek olay global mi degil mi okadar. İmei sorgulamada cikan yetkili satis degil olayinada takilmamak lazim en azindan belli bir tarih sonrasi satilanlara belki yaptirim uygularlar. Mevcut cihazlarin etkilenecegini dusunmuyorum o satislar yapildi bitti bir suru garanti anlasmalari var arada . Xiaomi globalesmek icin o hamleyi eski cihazlara yapmaz. Ama sikintisi su ben gidiyorum yetkili satis noktasi acip 5000 e cihaz satarken uyaniklar agresif pazarlama yapip ( ayni urunu daha dusuk fiyattan sattigim cin hindistan gibi pazarlardan alip kullaniyor bunun onune gecip tek satici olmaya calisiyor ) Aynisini samsung yapti imei degistirmeye izin verdi bu sayede Turkiyede milyonlarca cihaz satti markayi oturttu ama apple izin vermedi bunlar hep pazarlama taktigi.
Eyvallah hocam sağol.

tarakbumba

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Atilla
Cihazım
Mi Note 3
Konular
4
İyi geceler. Alabileceğimden değil ama merak ettim. Migros' ta Pocophone F1' in, Mi 8 128 GB olandan 100 ₺ daha pahalıya satılmasının hikmeti nedir? Benim bildiğim kadarıyla Mi 8, Pocophone' dan özellikle kamera ve malzeme kalitesi olarak daha iyi bir telefon.

fatih8134

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Mi 8
Konular
1
İyi geceler. Alabileceğimden değil ama merak ettim. Migros' ta Pocophone F1' in, Mi 8 128 GB olandan 100 ₺ daha pahalıya satılmasının hikmeti nedir? Benim bildiğim kadarıyla Mi 8, Pocophone' dan özellikle kamera ve malzeme kalitesi olarak daha iyi bir telefon.
Bunun sebebini bende anlamış değilim.Dediğinizi gibi poco malzeme kalitesi ve bir kaç donanım olarak mi8'den bi tık daha düşük model zaten yurtdışında mi8'e göre ortalama 100 dolar daha ucuz .

enVoy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cüneyt
Cihazım
Mi 8
Konular
2
Merhaba
Yazılanları okuyunca mi5 ime bakayım dedim, aynı yazı ile karşılaştım.
Bunuda migrostan almıştım delta garantili.
Global beta ve son sürüm, her hafta geldi güncelleme. Yarın migrostan mi8 alıcam, yazılanları okuyunca kafam karışsada süreci geri çeviremem çünkü 2.6k TL gibi bir fiyata gelecek bana ,)

Ekli dosyalar

• Screenshot_2018-12-25-01-11-01-326_com.android.chrome.png
    Screenshot_2018-12-25-01-11-01-326_com.android.chrome.png
    112,3 KB · Görüntüleme: 19

Realahmet

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi8
Konular
6
Merhaba
Yazılanları okuyunca mi5 ime bakayım dedim, aynı yazı ile karşılaştım.
Bunuda migrostan almıştım delta garantili.
Global beta ve son sürüm, her hafta geldi güncelleme. Yarın migrostan mi8 alıcam, yazılanları okuyunca kafam karışsada süreci geri çeviremem çünkü 2.6k TL gibi bir fiyata gelecek bana ,)
Konu hortladi :)
2600Tl mi8 128gb ise 2 tane al :)

Son düzenleme:

enVoy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cüneyt
Cihazım
Mi 8
Konular
2
Konu hortladi :)
2600 e mi8 128gb ise 2 tane al :)
,) Dostum 3 bonus + 1 world kart ile yapıyorum. Mi5 ide öyle almıştım. Yani 2. Yi alamam artık.
Ama migros çalışanlarının indirim olayına bakmak lazım.

Üst Alt