Sohbet Mi8 migros 18.09.2018

Realahmet

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi8
Konular
6
Hayırlı olsun hocam güzel günlerde kullanın... Muhtemelen telefonunuzda rus romu vardır. Bu romda güncellemeler sorunlu forumdaki rehberleri uygulayarak global roma geçebilirsiniz.

İlginç bir cihaz satın almışsınız. Hindistan'da Mi8 üretimi yok ancak made in india yazılı... Muhtemelen china üretim ve global olmayan model, umarım sorun yaşamazsınız. Cihazınızın IMEI numarası ile aşağıdaki bağlantıdan kontrol edebilirsiniz.

Merhaba hocam ,
Tekrar kontrol ettim. Kutunun arkasında Made in India yazıyor. Rom ile alakali sorun çıkmaz herhalde en azından bl kilidi yok. Teli ilk açtıktan sonra Ota dan MIUI Global 9.6 kararlı 9.6.7.0 ( OEAMİFD ) yükledi bu global versiyon sanırım?
Telefon ayarlarinda ki yasal bilgiler telif hakları kisminda da Owner olarak Xiaomi Technology Co., Ltd. yazıyor. Bi sıkıntı çıkmaz diye düşünüyorum.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bende migros tan aldım 3800 ₺ perşembe günü benimkide ritzy garantili glabal rom yukluydu kararlı dünde kararlı miui 10 yükledim
Hayırlı olsun ,
Evet fiyat 3800Tl ben yukarıda yanlış yazmışım. Ama bana henüz wifi üzerinden MIUI 10 güncellemesi gelmedi. 1 2 gün daha bekleyeyim bakalım.

Son düzenleme:

apokoc

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Abdullah
Cihazım
RN10 Pro
Konular
6
Valla benim cihaz direk global versiyon bl kapalı kutudan öyle çıkıyor el değmemiş. Hepsiburada da satılan 64 gb modeller böyle

B
Valla benim cihaz direk global versiyon bl kapalı kutudan öyle çıkıyor el değmemiş. Hepsiburada da satılan 64 gb modeller böyle
Bu arada hayırlı olsun güle güle kullanın

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Merhaba hocam ,
Tekrar kontrol ettim. Kutunun arkasında Made in India yazıyor. Rom ile alakali sorun çıkmaz herhalde en azından bl kilidi yok. Teli ilk açtıktan sonra Ota dan MIUI Global 9.6 kararlı 9.6.7.0 ( OEAMİFD ) yükledi bu global versiyon sanırım?
Telefon ayarlarinda ki yasal bilgiler telif hakları kisminda da Owner olarak Xiaomi Technology Co., Ltd. yazıyor. Bi sıkıntı çıkmaz diye düşünüyorum.

Hayırlı olsun ,
Evet fiyat 3800Tl ben yukarıda yanlış yazmışım. Ama bana henüz wifi üzerinden MIUI 10 güncellemesi gelmedi. 1 2 gün daha bekleyeyim bakalım.
Hayırlı olsun tekrar hocam. India yazması dışında bir sıkıntı görünmüyor ama o da büyütülecek bir şey değil :) Sadece bootloader kilidinizi kapatmamaya özen gösterin. Kilidini kapatarak sorun yaşayan çok arkadaşımız var.

Realahmet

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi8
Konular
6

B

Bu arada hayırlı olsun güle güle kullanın
Sağolun sizde güle güle kullanın. Kutuda Türkçe klavye yüklü vs yazıyordu büyük ihtimal verimli olmasa da 2 sene garanti sağladıkları için belli kural ve prosedürlere uymak zorundalar bu sebepten bl kilidi açık ve Türkçe desteği falan verilmiş olabilir

Hayırlı olsun tekrar hocam. India yazması dışında bir sıkıntı görünmüyor ama o da büyütülecek bir şey değil :) Sadece bootloader kilidinizi kapatmamaya özen gösterin. Kilidini kapatarak sorun yaşayan çok arkadaşımız var.
Çok teşekkürler tekrardan. Belki Xiaomi lisansı altında Hindistan'da montaj edilmiş olabilir. Alışana kadar kurcalicaz bakalım. Kilidi konusuna dikkat ederim .

Merhaba hocam ,

Hayırlı olsun ,

Ozkan16 Acaba bölge farkında mı gelmedi versiyon 10 sen hangi bölge yi kullaniyorsun?

Bende migros tan aldım 3800 ₺ perşembe günü benimkide ritzy garantili glabal rom yukluydu kararlı dünde kararlı miui 10 yükledim

Merhaba sayın arkadaşlar,
Foruma yeni üye oldum. Bugünkü mi8 satın alım ve cihaz hakkındaki bilgileri paylaşmak isterim. Migrostan 3900Tl tek çekim ile ( pesin fiyatına taksit yapmıyorlar ) satın aldım. kısaca göz attım . Kilidi açık , global rom yüklü , çift sim kart özellikli , Ritzy garantisi de bir cihazdi ve hepsi siyah renk . Kutu içinde silikon kılıf , jack kulaklık dönüştürücü var fakat kulaklık yok , ayrıca priz dönüştürücü de mevcut. Made in India yazıyor kutuda. Kapalı kutuyu tezgahta açtım IMEI , ses , kamera vs kontrolleri yaparken arka kameranın bozuk olduğunu satıcı arkadaşla tespit ettik eger kontrol etmeden magazadan çıkıp 10dk içinde bile geri donseydim anında değişim değil servise gidecekti cihaz. Bu konuya ayrıca dikkat etmenizi öneririm. Cihazda yeni olduğum için uygulama, ayarlar, olmazsa olmaz dediğiniz bilgileri paylaşırsaniz sevinirim. Bu vesile ile herkese iyi forumlar dilerim.

** Düzeltme : Fiyat 3799 Tl

Son düzenleme:

ozkan16

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özkan
Cihazım
Redmi note 3
Konular
5
Sağolun sizde güle güle kullanın. Kutuda Türkçe klavye yüklü vs yazıyordu büyük ihtimal verimli olmasa da 2 sene garanti sağladıkları için belli kural ve prosedürlere uymak zorundalar bu sebepten bl kilidi açık ve Türkçe desteği falan verilmiş olabilir

Çok teşekkürler tekrardan. Belki Xiaomi lisansı altında Hindistan'da montaj edilmiş olabilir. Alışana kadar kurcalicaz bakalım. Kilidi konusuna dikkat ederim .

Ozkan16 Acaba bölge farkında mı gelmedi versiyon 10 sen hangi bölge yi kullaniyorsun?
Yüz kilidi için Hong hong kullanıyorum bölgeyi güncelleme geri çekildi diye konuşuluyordu bugün belki ondandır

Matrix31

AndroitriX
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Mi 8
Meslek
Memur
Konular
21
Hayırlı olsun hocam güzel günlerde kullanın... Muhtemelen telefonunuzda rus romu vardır. Bu romda güncellemeler sorunlu forumdaki rehberleri uygulayarak global roma geçebilirsiniz.

İlginç bir cihaz satın almışsınız. Hindistan'da Mi8 üretimi yok ancak made in india yazılı... Muhtemelen china üretim ve global olmayan model, umarım sorun yaşamazsınız. Cihazınızın IMEI numarası ile aşağıdaki bağlantıdan kontrol edebilirsiniz.

Hocam bende baktım benim cihazında arkasında made in india yazıyor kipadan alinma ritzy garantili. Linkten kontrol ettim bu yazıyor
'' Xiaomi'yi seçtiğiniz için teşekkür ederiz!
Ancak, satın aldığınız cihaz resmi bir global sürüm değildir ve kullanıcı deneyimi bundan etkilenebilir. Bir dahaki sefere, resmen yetkili resmi kanallar aracılığıyla cihazın resmi global sürümünü satın alınız.'' arkasında da m1803E1A yazıyor

Son düzenleme:

Goldact

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Mi 8
Konular
7
Hocam bende baktım benim cihazında arkasında made in india yazıyor kipadan alinma ritzy garantili. Linkten kontrol ettim bu yazıyor
'' Xiaomi'yi seçtiğiniz için teşekkür ederiz!
Ancak, satın aldığınız cihaz resmi bir global sürüm değildir ve kullanıcı deneyimi bundan etkilenebilir. Bir dahaki sefere, resmen yetkili resmi kanallar aracılığıyla cihazın resmi global sürümünü satın alınız.''
Bende de aynısı bende migrostan satin aldım dediklerinizle bire bir aynı şeyler bende de var

Matrix31

AndroitriX
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Mi 8
Meslek
Memur
Konular
21
Yani bu ürün sonuçta xiaomi tarafından üretildi mi uretilmedimi benim için o önemli. Sonucta 6gb ram sp 845 varmi var gerisi önemsiz ama işte sadece bir ara refrubished diye bir saçmalık vardı lg telefonlarda htc ler de ucuza satılırdı ama toplama cihazlardi. Ins öyle birşey değildir

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Arkadaşlar hindistan olsaydı global aldınız yazardı...

Örneğin sitemiz üzerinden satılan Mi8'leri kontrol ettiğimde bu şekilde geliyor

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Goldact

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Mi 8
Konular
7
Yani bu ürün sonuçta xiaomi tarafından üretildi mi uretilmedimi benim için o önemli. Sonucta 6gb ram sp 845 varmi var gerisi önemsiz ama işte sadece bir ara refrubished diye bir saçmalık vardı lg telefonlarda htc ler de ucuza satılırdı ama toplama cihazlardi. Ins öyle birşey değildir
İnternetten araştırdığım da 2015 senesinde Xiaomi Hindistan pazarına açılmış ve orada üretime başlamış hatta rekor falan kirmislar ben Xiaomi dışında bir üretim olduğunu düşünmüyorum

Üst Alt