Soru Mİ8 Lite alınırmı ?

BlaskalBanz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Eyüp
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
IT
Konular
5
Merhaba. 2000 ₺ kadar telefon bakıyordum, aklımda Mi8 Lite var ama tedirginlik yaşıyorum. Kullanan üyeler varsa telefon hakkında görüşlerini rica edicem. Batarya Performansı, Genel Performans, En son güncellemeden sonraki değerler vs. Yada aklınızda 2000₺ kadar telefon öneriniz varsa onlarıda rica edicem.

OrcunGurpinar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Orçun
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
17
Herkeste farklı sıkıntı var. Benim ekran sürem 5-6 saat, kamera portre modu iğrenç ötesi (yüze otomatik güzelleştirme yapıyor, konularda bulabilirsiniz.), bende 4-5 gün önce mobil veri kopma sorunu başladı hala devam ediyor, 20 25dk da bir kopuyor 5 dk sonra kendine geliyor. Bence paranıza yazık edersiniz. Samsung M20 inceleyebilirsiniz.

Oyla:

BlaskalBanz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Eyüp
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
IT
Konular
5
archesm Hocam konuları takip ettim, zaten pek fazla da konu yok. Burada bir tanıdığımda da aynı Cihaz var o memnun ben de ondan dolayı alma kararındayım. Ondan dolayı kullananların son kez yorumunu almak istiyorum.

Oyla:

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Oyla:

dds25

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Lenovo K6 Note
Konular
11
Mi Note 3'e bakabilirsiniz hocam.

Oyla:

Caner06

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner Güngör
Cihazım
Xiaomi 12
Konular
65
Xiaomi'nin şu cihazı daha iyi bu cihazı daha iyi demeyin arkadaşlar. Şimdiye kadar toplam 2 Xiaomi cihazı kullandım ikisindede kullanımı berbat edecek yazılımsal sorunlar vardı. Kesin konuşmayı sevmem ama yazılımı hakikaten çok kötü.

Oyla:

separator

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
mi8 lite
Konular
1
Xiaomi'nin şu cihazı daha iyi bu cihazı daha iyi demeyin arkadaşlar. Şimdiye kadar toplam 2 Xiaomi cihazı kullandım ikisindede kullanımı berbat edecek yazılımsal sorunlar vardı. Kesin konuşmayı sevmem ama yazılımı hakikaten çok kötü.
Bende bi problem var sanırım. Yıllar önce HTC Desire telefonum da MIUI rom kullanarak başladım, HTC nin orijinalinden daha stabil cyanogen romlardan daha işlevseldi.

HTC one'a geçince ilk isim MIUI rom aramak oldu bulamadım.

Sonra Samsung note edge ile aşk yaşamam sebebi ile Samsung a geçtik. Touchwiz arayüzü neden illallah ettim cihaza olan tutkum olmasa camdan atardım.

3 haftadır MIUI kullanıyorum. Ne çok geç kalmışım meğer. 8 yıl sonra kavuştuk. Mutluyum.

Kopma mopma problemi yaşamadım.

2 bin TL lik telefonun kamerası nasıl olması gerekirse öyle kamera. Moda fotoğrafçılığı için kullanılamaz maalesef.

3350 lik batarya var keşke 4000 olsaydı.

Önceki gün 40 saat kullandım. Bugün 23. Saatte bitti şarjım ekran süresi GPS 3G vs kullanımına göre 4-7 saat arasında değişiyor.

Ben memnunum.

Aynı paraya Samsung alıp 2 gün sonra şirket tarafından unutulmaktaktansa en kötü 2 yıl daha güncel kalacağım.

MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

A.BayramKorkmaz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Xiaomi
Cihazım
MI 9 Lite
Meslek
Elektrik Teknikeri
Konular
36
Haklısınız
Ama düzeltmek/uygun rom yüklemek birazda kullanıcının elinde.

Oyla:

shuj

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kuzey
Cihazım
Xiaomi Mi6
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
26
Herkes pilden wifi ve mobil veri konmasından şikayetçi ama nedense bizim ailedeki 2 Mi8 lite dan hiçbirinde bu sorunlar yok . Pil performansları gayet iyi ortalama 6 buçuk 7 buçuk saat . Üstelik yakın 2 arkadaşımda da Mi8 lite var ve onlarda da bu sıkıntılar yok .

Oyla:
Üst Alt