Soru Mİ8 Lite alınırmı ?

BlaskalBanz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Eyüp
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
IT
Konular
5
Merhaba. 2000 ₺ kadar telefon bakıyordum, aklımda Mi8 Lite var ama tedirginlik yaşıyorum. Kullanan üyeler varsa telefon hakkında görüşlerini rica edicem. Batarya Performansı, Genel Performans, En son güncellemeden sonraki değerler vs. Yada aklınızda 2000₺ kadar telefon öneriniz varsa onlarıda rica edicem.

Azad21

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Azad
Cihazım
Mi8lite
Meslek
Eczacı
Konular
12
Ben kullanıyorum gayet temiz memnunum, kopma problemi yok wifi daha iyi cekebilirdi. Kamerasından akşam hariç gayet mutluyum ve gece modu geleceği için daha iyi olur diye düşünüyorum. Bataryası bir günü çıkarıyor kullanıma göre eğer oyun oynamaz saatlerce Instagram da takılmaz iseniz 2 gün çıkarıyor .2000 TL civarında bu performansı Mı note 3 hariç bulamazsınız bence. Arkadaslarda mobil şebeke ve wifi sıkıntısını yaşıyorlar buda ayrı bir durum da bekleyecekseniz Redmi note 7 I de alabilirsiniz

Oyla:

Lacost

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
5
Ben memnunum kardeşim batarya konusu 2 gün rahat çıkarır seni kullanma şekline bağlı kamera ne iyi ne kötü dyebilirim

Oyla:

veli_blod

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Poco X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
70
knk ben s7'den geçtim kamera olarak üzdü ekran kalitesi yeterli sayılır ama pilinin ve kamerasının daha iyi olmasını beklerdim eski j5 prime cihazımın kamerası bile kat kat daha iyiydi ama onun dışında iyi muhtemelen pie ile batarya daha'da iyi olacaktır diye düşünüyorum 3350 mah 1 günü rahat çıkarması gerek diye düşünüyorum

Oyla:

tarik2506

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
tarık
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
4
Mi8 lite alinabilir. Bir eksiğini söyleyeyim: Güneşli havalarda dışarıda ekran tam belli olmuyor. Sonuna kadar aydınlatmada bile. Birisi arayınca ekranda adını görebilmek için gölge yapmak gerekiyor.

Oyla:

veli_blod

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Poco X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
70
arkadaşlar ilk kez mi cihazı kullanıyorum telefon konusunda baya ilgiliyim medyayı günlük takip ediyorum mi 8 lite cihazım beni kamera ve batarya konusunda üzdü diyebilirim 3350 mah 1 gün rahat çıkarır diye düşünüyorum herneyse asıl olarak merak ettiğim 10,2,2,0' MIUI uptade neler geldi bilginiz var mı rica etsem açıklar mısınız teşekkürler iyi forumlar.

Oyla:

tarik2506

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
tarık
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
4
arkadaşlar ilk kez mi cihazı kullanıyorum telefon konusunda baya ilgiliyim medyayı günlük takip ediyorum mi 8 lite cihazım beni kamera ve batarya konusunda üzdü diyebilirim 3350 mah 1 gün rahat çıkarır diye düşünüyorum herneyse asıl olarak merak ettiğim 10,2,2,0' MIUI uptade neler geldi bilginiz var mı rica etsem açıklar mısınız teşekkürler iyi forumlar.
Neler gittiğini yazayım. Whatsapp'ta durumlar çentik altında kalmaya başladı. Navigasyon tuşları daha kaba oldu.

Oyla:

Azad21

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Azad
Cihazım
Mi8lite
Meslek
Eczacı
Konular
12
knk ben s7'den geçtim kamera olarak üzdü ekran kalitesi yeterli sayılır ama pilinin ve kamerasının daha iyi olmasını beklerdim eski j5 prime cihazımın kamerası bile kat kat daha iyiydi ama onun dışında iyi muhtemelen pie ile batarya daha'da iyi olacaktır diye düşünüyorum 3350 mah 1 günü rahat çıkarması gerek diye düşünüyorum
Kamera olarak j5prime dan kötü olduğuna aklım ermiyor gerçekten facepalm~~

Oyla:

veli_blod

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Poco X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
70
Kamera olarak j5prime dan kötü olduğuna aklım ermiyor gerçekten facepalm~~
Evet 1.7 diyafram Sony lens vardı bunda Samsung lensleri var f1.9 çöp hocam tekrar sanırım 1 sene sonra Samsung geçeceğim

Oyla:

BlaskalBanz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Eyüp
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
IT
Konular
5
Aslında Mi Note 3 cihazım vardı. Çok Problemli çıktı cihaz. Ondan sonra bir daha mi note 3 almamaya karar verdim. Aslında aklımda Redmi Note 7 Pro var. Ama Videolarda (Drop Test) Cihazı ikiye katlayınca ondanda soğudum. Sizce ?

Oyla:

Ae7682027

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet Arif E
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
0
archesm Hocam konuları takip ettim, zaten pek fazla da konu yok. Burada bir tanıdığımda da aynı Cihaz var o memnun ben de ondan dolayı alma kararındayım. Ondan dolayı kullananların son kez yorumunu almak istiyorum.
Abi bende de var bence iyi MIUI 10.2 den sonra pilim biraz kötüleşti ama yinede ekran süresi daha hiç 7 saat altına düşmedi yoğun bir şekilde pubg oynamama rağmen mobil veri sorunu bende vardı sım yerini değiştirdim sıkıntı kalktı zaten Pie güncellemesi ile düzeliyormuş

Oyla:
Üst Alt