Sohbet Mi8 Alacaklar - Düşünenler - Almış Olanlar

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Hocam maşallah bütün cihazları biliyorsun.boşuna meraklı mucit demiyorum sana :)herşeyi merak edip öğrenip bide bizim de öğrenmemize vesile oluyorsun

Estağfurullah hocam. Öğrendiğim şeyleri paylaşıyorum sadece. Bizde sizden çok şey öğreniyoruz :)

Ayrıca şu var, Oneplus 6'da da yaklaşık boyutlar yakın iken, hem 3300 Mah batarya var; hem de 3.5mm kulaklık soketi var. Madem ki yapılabiliyor; Xiaomi'de 3300 Mah batarya ve 3.5mm kulaklık soketini koysaydı. Mi6'daki Stereo Hoparlörü Mi8'e koymadığına göre; demekki Mi6'da çıkarttığı 3.5 mm kulaklık soketini de Mi8'e ekleyebilirdi.

Bu yıl Xiaomi'den Mi8'in en azından ikinci arka kamerasına da Ois koymasını beklerdim; Madem ki Iphone'a rakibim diyor. Ön Kameraya neden Eis eklemediğini de merak ediyorum (Ki artık Ön Kameraya da Ois ekleyip; Samsung gibi Ois + Eis kullanmalı).

Sanırım Mi9 tam bir cihaz olacak. (Ekrandan Parmak izi okuma, Kablosuz şarj, Mi8 Ee'deki Gelişmiş Kızılötesi Yüz Algılama, Stereo Hoparlör)

Xiaomi Cihaz tasarımı ekibine beni almalı :D

Birde Meizu 16 serisi, tam istediğim tasarım ile geliyor. Keşke Xiaomİ'de Çentik yerine bu tasarım ile yoluna devam etseydi.
Link:
[doublepost=1529025089,1529024999][/doublepost]
bizim ki tokat manyagi yapmış :)

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hardware Plus, Mi8 için Dxomark skor ve açıklamalarını yorumlamış.

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

m35

Sony Fans
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mix 2
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
29
fiyatlar bukadar şişmişken mix 2 ile devam baya uzunca bi süre...

monvance

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ÖmerF Koca
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Öğrenci
Konular
34
buraoca2 hocam tereddütteyiz şuan masAllah yine bilgilerinizle aydinlatildik. bu nedenler zaten telefondan soguttu bizi bu gidişle almicaz gibi. ama almaya niyetlendigim telefonlarda bir cok sorunu goz ardi ettim hep :D
bide hocam mi 6da ekran kapaliyken parmak iziyle uyandiriyorum. mi 8de ekrani acip sifre giremem. yuz okutma olayinida sevmem. insan ister istemez yuzune tutuyor

Son düzenleme:

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
buraoca2 hocam tereddütteyiz şuan masAllah yine bilgilerinizle aydinlatildik. bu nedenler zaten telefondan soguttu bizi bu gidişle almicaz gibi. ama almaya niyetlendigim telefonlarda bir cok sorunu goz ardi ettim hep :D
bide hocam mi 6da ekran kapaliyken parmak iziyle uyandiriyorum. mi 8de ekrani acip sifre giremem. yuz okutma olayinida sevmem. insan ister istemez yuzune tutuyor

Rica ederim hocam. Birseyler paylabildiysek ne mutlu :)

Yüz tanımayi kullanmam derseniz Direk Eleyin bence Cihazi hocam. Ya da Ee versiyonunu bekleyin. Arkadan Parmak izi Okuma kullanisli değil bana göre. Heleki Mi6ya alışınca.

Bende Mi6yi alırken Fotoğraf performansindan feragat ettim hocam, ama Google Camera ile Fotoğraf performansi kendine geldi Cihazin. Açıkladığım gibi benim için 2 olumsuzlugu var Cihazin, onlar haricinde çok memnunum :)

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
37

altan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Altan
Cihazım
MiNote 3 Mi8
Meslek
Teknisyen
Konular
29
merakla bekliyoruz
" data-source="post: 281053" class="bbCodeBlock bbCodeBlock--expandable bbCodeBlock--quote js-expandWatch">
Pazartesi cihaz elimde olacak o zaman gerekenleri söylerim beyler

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

spacemedia

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilhan
Cihazım
oneplus 6t
Meslek
uzman teknisyen
Konular
32
Ben de elimdeki mi6 seramik 128 ile takas yapıp üste fark verip explorer edition düşünüyorum.

faramir86us

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doruk
Cihazım
Mi 5
Konular
7
Bende mi5 i artık değiştirmeyi düşünüyorum. Mi8 bence değişim için yeterli farkı sağlıyor. Yalnız fiyat olarak çok yüksekten satılıyor yurtdışı internet sitelerinde. Gerçi oralarda fiyatlar düştüğünde bizde dolar daha da yükselecek. Ne yapsak alsak mı hemen şu aralar?

Mavikerelacivert123

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Yigit
Cihazım
Huawei
Konular
0
Mi8,mi8ee, mix2s bunlardan hangisi once gelirse onu alacam diye bekliyorum.ne ses var ne seda.mi8 neyse de mix2s cikali 3 ayi gecti.boyle tek tuk getirenlerden almam.hepsiburada,migros,teknosa ne zaman satarsa o zaman ilk satilani alacağım ben.

Üst Alt