Sohbet Mi8 Alacaklar - Düşünenler - Almış Olanlar

tkcabin

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hasan
Cihazım
mi8
Konular
0
arkadaşlar öncelikle herkese iyi bayramlar bende çinden mi8 alma arefesindeyim.İlk defa xiaomi bir cihaz kullanıcam kısmetse.Çinden alınan cihazlarda araştırdığım kadarıyla çin rom'u varmış ve play store+google uygulamaları yüklü değilmiş.Size ilk olarak sorum
1.Bu cihazı pasaporta işlettikten sonra Global rom'u OTA dan alabiliyormuyuz yoksa rom yüklemesini kendimiz mi yapmak zorundayız?
2.Sanırım türkçe dil seçeneğide yok.Telefon dilini nasıl türkçeye çevirebilirim.
3.Google play store ve diğer google uygulamaları telefona nasıl yükleyeceğim.
Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim

devrimseven60

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
berk
Cihazım
Oneplus 6
Meslek
Öğrenim görevlisi
Konular
133
21 temmuzda dikey geçiş sınavım var,
sınav dilediğim gibi geçerse mi8 almayı düşünüyorum, mi8 almayı çok istiyorum bu yüzden çok çalışıyorum haha--haha--

mate 10 pro cihazım var hardbrick durumda, 45 gündür gelişme göstermedi. şöyle bir gerçek var ki cihazım onarılsa mi8 aklımdan bile geçmez. fakat yeniden mate 10 pro almaktansa mi8 almak daha mantıklı olur.

siegman

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ali
Cihazım
mi5
Konular
0
21 temmuzda dikey geçiş sınavım var,
sınav dilediğim gibi geçerse mi8 almayı düşünüyorum, mi8 almayı çok istiyorum bu yüzden çok çalışıyorum haha--haha--

mate 10 pro cihazım var hardbrick durumda, 45 gündür gelişme göstermedi. şöyle bir gerçek var ki cihazım onarılsa mi8 aklımdan bile geçmez. fakat yeniden mate 10 pro almaktansa mi8 almak daha mantıklı olur.

Bende girmiştim dgs ye.7 yıl olmuş valla :D. asıl son 1 ay çok fazla çalışmıştım öyle kazandım.günde en kötü 2 ,3 deneme çözerdim.Şansın bol olsun dostum.kolay gelsin

devrimseven60

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
berk
Cihazım
Oneplus 6
Meslek
Öğrenim görevlisi
Konular
133
Bende girmiştim dgs ye.7 yıl olmuş valla :D. asıl son 1 ay çok fazla çalışmıştım öyle kazandım.günde en kötü 2 ,3 deneme çözerdim.Şansın bol olsun dostum.kolay gelsin
Sağolun hocam. Kesinlikle 1 ay az bir zaman değil. Calismaya devam ediyoruz :)

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

wigganz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adım
Cihazım
Cihazım
Konular
11
Mi 8 satın aldım 1 hafta oluyor. Biraz sabırsız bir insanım ve telefonum yoktu, almışken mi 8 alayım dedim. Cihaz şu an çince/ingilizce. Benim en sevmediğim tarafı büyük olması. Hızı falan gayet iyi. Ama şu anda keşke geçici bir telefon alıp EE modelini bekleseydim diyorum.

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Mi 8 satın aldım 1 hafta oluyor. Biraz sabırsız bir insanım ve telefonum yoktu, almışken mi 8 alayım dedim. Cihaz şu an çince/ingilizce. Benim en sevmediğim tarafı büyük olması. Hızı falan gayet iyi. Ama şu anda keşke geçici bir telefon alıp EE modelini bekleseydim diyorum.
Cihazı alırken büyük olduğunu bilmiyormuydunuz?

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

wigganz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adım
Cihazım
Cihazım
Konular
11
Cihazı alırken büyük olduğunu bilmiyormuydunuz?

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Rakamsal ebatlarını biliyordum ama gözümde canlandırmadım açıkcası. Elime alınca biraz büyük geldi ama alıştım sayılır.

Sent from my MI 8 using Tapatalk

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
arkadaşlar öncelikle herkese iyi bayramlar bende çinden mi8 alma arefesindeyim.İlk defa xiaomi bir cihaz kullanıcam kısmetse.Çinden alınan cihazlarda araştırdığım kadarıyla çin rom'u varmış ve play store+google uygulamaları yüklü değilmiş.Size ilk olarak sorum
1.Bu cihazı pasaporta işlettikten sonra Global rom'u OTA dan alabiliyormuyuz yoksa rom yüklemesini kendimiz mi yapmak zorundayız?
2.Sanırım türkçe dil seçeneğide yok.Telefon dilini nasıl türkçeye çevirebilirim.
3.Google play store ve diğer google uygulamaları telefona nasıl yükleyeceğim.
Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim
Telefonu pasaporta işlettikten sonra sadece global rom yükleyeceksiniz kendiniz ve Türkçe dil de gelecek Google uygulamaları da.

Mavikerelacivert123

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Yigit
Cihazım
Huawei
Konular
0
Arkadaslar cepportla görüştüm.40-45 gune satisa cikaracaklarmis.fiyat 3000 tl uzerinde olur dediler

Üst Alt