Sohbet Mi8 Alacaklar - Düşünenler - Almış Olanlar

monvance

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ÖmerF Koca
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Öğrenci
Konular
34
Yok aslında araçta işime yarıyor bir de masaüstü kablosuz şarj istasyonu var biraz daha video seyredelim mesela bu video

Ya bir iş var bu işte ya da mi8 gerçekten gömmüş p20 pro yu

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
bizim ki tokat manyagi yapmış :)

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Asaf04

Yârdan Uzak Aleme Daldık...
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Asaf
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Meslek
Öğrenci
Konular
36
Mı Mix 2S daha iyi geldi gibi bana tasarım vs (göz tarayıcı istemiyorsanız)

altan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Altan
Cihazım
MiNote 3 Mi8
Meslek
Teknisyen
Konular
29
ön kamera sıkıntısı olmasa gözüm kapalı alırım
Mı Mix 2S daha iyi geldi gibi bana tasarım vs (göz tarayıcı istemiyorsanız)

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Setry

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berat
Cihazım
Mi 6
Konular
59
imkan varsa değer işlemci gpu çift gps hele ki Mi 6 ve mi note 3 fiyatları bu kadar şişmişken ikinci el olarak arayan bir çok kişi görüyorum

Şu anda bana kalırsa en fazla 1500'e gider. (Sizin fikriniz nedir bilmiyorum.) Ve 1500 TL'ye satıp da mi 8 almak bence şu anlık akıl kârı değil

altan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Altan
Cihazım
MiNote 3 Mi8
Meslek
Teknisyen
Konular
29
imkan varsa yoksa mi 6 ve mi note 3 harika cihazlar. Kişinin tercihi ama bir kaç ekonomik analiz yapacak olursak seçimlerin ardından fiyatlar düşecek gibi durmuyor. ilk başlarda düşer dedim ama hiç öyle durmuyor
Şu anda bana kalırsa en fazla 1500'e gider. (Sizin fikriniz nedir bilmiyorum.) Ve 1500 TL'ye satıp da mi 8 almak bence şu anlık akıl kârı değil

Asaf04

Yârdan Uzak Aleme Daldık...
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Asaf
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Meslek
Öğrenci
Konular
36
imkan varsa yoksa mi 6 ve mi note 3 harika cihazlar. Kişinin tercihi ama bir kaç ekonomik analiz yapacak olursak seçimlerin ardından fiyatlar düşecek gibi durmuyor. ilk başlarda düşer dedim ama hiç öyle durmuyor

Bizim ülkemizde bir mal gittikçe değerleniyor değeri düşmüyor

Bugün 1000₺ oluyor 1500₺ ikinci elde kâr bile edebiliyorsun

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
aklima giriyorsunuz hocam mi 8 inceleme videosu izliyimde tamamen karsr verim bari :D

Hocam mi6 kullanıyorsun ama gönlün mi8 den yana biliyorum. Mi6 dan vazgeçmek zor ama mi8 için vazgeçilir derim ben :)mi6 yı satıp en kısa zamanda mi8 almalısın.senin kullanıcı yorumuna göre bende almayı düşünebilirim :) :)

monvance

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ÖmerF Koca
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Öğrenci
Konular
34
Hocam mi6 kullanıyorsun ama gönlün mi8 den yana biliyorum. Mi6 dan vazgeçmek zor ama mi8 için vazgeçilir derim ben :)mi6 yı satıp en kısa zamanda mi8 almalısın.senin kullanıcı yorumuna göre bende almayı düşünebilirim :) :)
hocam parmak izini arkada olan telefonlara hep gıcık olmusumdur. buda beni explorer editiona itiyo ama fiyati fazla bea

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
hocam parmak izini arkada olan telefonlara hep gıcık olmusumdur. buda beni explorer editiona itiyo ama fiyati fazla bea

Hocam Mi8de Stereo hoparlör bile yok, Bizim cihazda varken :) Olan özelliği neden kaldirirsin anlamıyorum.

Ayrıca Cihaz büyüdüğü halde batarya 3400 Mah. Xiaomi geriye gitti Mi8de bana göre.

Fakat Mi8de Cihazi kaldırınca ekran uyandığı için, Parmak izine ihtiyaç duyulmayacagini düşünüyorum hocam. Kızılötesi algılayıcı ışıksiz ortamda bile açıyor ekran kilidini.

Mi6 da Google Camera olduğu için, Kameradan da memmun olduğunuzu düşünüyorum. Yoksa Kamera için Geçilebilirdi belki.

Bana göre Mi6 nin 2 eksi yanı, birincisi Ağır olması (heleki birde cihaz seramik versiyon ise), ikincisi ise düşük ekran kasa orani. Eger Google Camera işine girmeseydiniz, üçüncü eksi de Kamera olacakti.

P20 Pro karşılaştırmasında ise, Mi8 bizim Cihazdaki Google Camera gibi Renkleri çok canlı çekmiş. Aslında renkler P20 Pro daki gibi olmalı. Bu yüzden P20 daha iyi Fotoğraf konusunda.

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Hocam maşallah bütün cihazları biliyorsun.boşuna meraklı mucit demiyorum sana :)herşeyi merak edip öğrenip bide bizim de öğrenmemize vesile oluyorsun
Hocam Mi8de Stereo hoparlör bile yok, Bizim cihazda varken :) Olan özelliği neden kaldirirsin anlamıyorum.

Ayrıca Cihaz büyüdüğü halde batarya 3400 Mah. Xiaomi geriye gitti Mi8de bana göre.

Fakat Mi8de Cihazi kaldırınca ekran uyandığı için, Parmak izine ihtiyaç duyulmayacagini düşünüyorum hocam. Kızılötesi algılayıcı ışıksiz ortamda bile açıyor ekran kilidini.

Mi6 da Google Camera olduğu için, Kameradan da memmun olduğunuzu düşünüyorum. Yoksa Kamera için Geçilebilirdi belki.

Bana göre Mi6 nin 2 eksi yanı, birincisi Ağır olması (heleki birde cihaz seramik versiyon ise), ikincisi ise düşük ekran kasa orani. Eger Google Camera işine girmeseydiniz, üçüncü eksi de Kamera olacakti.

P20 Pro karşılaştırmasında ise, Mi8 bizim Cihazdaki Google Camera gibi Renkleri çok canlı çekmiş. Aslında renkler P20 Pro daki gibi olmalı. Bu yüzden P20 daha iyi Fotoğraf konusunda.

Üst Alt