B

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Madalyalar Hakkında

• usb debuning kapalı root atamıyorum. ses açma tuşu ve güç tuşuna beraber bastığımda seçenekler çıkıyor. yeniden başlatı yaptım. ama sıfırlamayı yapmadım. içindeki bilgiler çok önemli. usb debuning açmadan (açamıyorum) telefondaki bilgileri silmeden nasıl yapabiliriz. rica ediyorum yardımcı olun.
    B
    buraoca2
    Hocam bunu o cihazı kullananlara sormanız gerekiyor. Zenex hocam ile iletişime geçin isterseniz.
    Kardeş benim mi 4 ün ekranı çatladı dokunma tik çalışmıyor. Ekran değişimi yapıyor musun veya birini tavsiye eder misin
    B
    buraoca2
    Forumda Sefa hocama Sorun isterseniz.
    Selam. Hocam şuan hangi romu kullanmaktasın ? şarj ve performans açısından memnun kaldığın bir rom var mı ?
    Pcckoe
    Pcckoe
    epic rom 8.2.8 global beta sürümüydü oreo tabanlı değildi sanırım
    B
    buraoca2
    Hocam siz hangi cihazı kullanıyorsunuz? Epic romda sadece 8.1.25 var o da Oreo Global Beta tabanlı. Tabi bu söylediklerim Mi6 için.
    Pcckoe
    Pcckoe
    ben mi5s kullanıcısıyım siz mi6 kullanıyorsunuz galiba pardon :)
    Merhabalar hocam, ufak bir sorunum mevcut eğer mumkunse yardımcı olabılırsenız sevınırım. Redmi note 4 cihazım var bir düğüne gittim geçen akşam bir türlü kesintisiz video kayıt yapamadım 20-25 dk kayıt yaptıktan sonra video sonlaniyor ve tekrar başka bir kayıt başlıyor. Yani 2 saatlik bir düğünü 5-6 parça halinde kaydetti. şimdiden teşekkürler.
    B
    buraoca2
    Hocam hiçbir fikrim yok; bu konuda deneyimli kişilere sormanızı tavsiye ederim; cihazda o denli uzun Video kayıdı yapmadım hiç.
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
Üst Alt