buraoca2 kullanıcısının son içeriği

1. B

Recovery Xiaomi 12X Twrp Android 12 v3.6.2 by skk

Elinize sağlık hocam.
  2. B

Rom Mi 9 MIUI 13 V13.0.2 Android 12 Beta 1

1 Haziranda Yeni sürüm gelmiş, 14 Haziranda Data_app.zip diye bir dosya eklenmiş Drive klasörüne. Acaba yeni sürümü denediniz mi? Yeni sürümde Titreşim sorununun halledildiğinden de bahsedilmiş yorumlarda.
  3. B

Rom Xiomi Mi9 - OneOs Android 11 MIUI 12.5 (21.9.13)

H Hocam acaba bluetooth kulakliklar ile de kullanılabiliyor mu? Yoksa illaki kablolu kulaklık mi bağlamak gerekiyor?
  4. B

Rom Mi 6 Global Beta ( Miui 10 )

Rica ederim hocam ben ne yaptım ki :) Umarım tamamen çözülür ileriki romlarda bu durumda :)
  5. B

Rehber Mi Band 3 - Global Rom Yükleme [2.2.0.12][Fix] - İngilizce/Türkçe Yapma

Hocam Eğer olabilirse çok güzel olur. Hatta Türkçe yi geçtim, en azindan Tr karakter sorunu bile bir şekilde çözülse Mi Fit için o bile yeter; ekstra program kullanmadan.
  6. B

MIUI 11 MiuiPro Beta ve Stabil Romlar

Hocam Mi6 için diymi? Kilit ekraninda bildirim sorunlari çözüldü mu sizde?
  7. B

MIUI 11 MiuiPro Beta ve Stabil Romlar

Hocam Josema adlı geliştirici Miui 10da Mi6 için rom geliştirecek mi acaba? Yada Mi6 ya Epic rom gelmeye devam edecekmi Miui 10da? Böyle sormam daha mantıklı oldu :) Epic romu ilk denedigimden bu yana bırakamadım Mi6 da hocam, Epic Takiminin ve sizin ellerinize sağlık :)
  8. B

Yok hocam karmaşıklik değil aslında benim dediğim de. Sadece Ekranda Adim ve nabız ile, Bildirim geldiğine dair bir ikon dursa, saat de büyük görünse yeter. Başka bir isteğim yok. Benimde aklim. PACE de ama, mi band in kordonunun ince olmasını seviyorum, mi band dan önce Saat takmıyordum çünkü...
  9. B

Peki hocam. Umarım Pace ve Bip gibi farklı Saat ekranları da yapılabilir Mi band 3 içinde. Özellikle herşeyin ana ekranda olduğu ve büyük saate sahip bir ekran ol güzel olur. Birde bildirim gelince ikon çıksa Ekranda, telefon Ledi gibi. Bize bildirim geldiğini hatırlatsa çok güzel olur ama :)
  10. B

Anladım hocam çok sağolun. Siz farklı fw ler var diyince Acaba farklı saat ekranları da varmi, editlemisler mi diye düşünmüştüm de. Tema misali :)
  11. B

Tema Blue Shadow (Ottoman)

Peki hocam çok sağolun :)
  12. B

Hocam peki Fw seçeneklerinde değişen şeyler neler?
  13. B

Tema Blue Shadow (Ottoman)

Emeğinize sağlık hocam yine :) Acaba ileriye doğru yine Bildirim Çubuğundaki Uygulama Toggle larini 6li yapma imkaniniz olur mu :)
  14. B

Rom Mi 6 Global Beta ( Miui 10 )

Hocam Twrp ye gerek yok, Mi Flash üzerinden Stabil rom kurulur tekrar. Beta da Kararlı ya rahatça geçmek için en önemlisi Bl kilidi açık olması. Gerisi halledilir.
  15. B

Google Play da halen 3.4.1 sürümü görünuyor hocam bende ama?
Üst Alt