Rehber Mi Band 3 - Global Rom Yükleme [2.2.0.12][Fix] - İngilizce/Türkçe Yapma

oguz494

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Meslek
Ekonomist
Konular
36
android ile ingilizce yapıp ios ile kullanabiliyorsun şimdilik. yalnız hava durumu çince hala, diğer ekranlar ingilizce kullanılabiliyor. benim için bir sorun teşkil etmediği için kullanabiliyorum, hava durumunu ikonlardan anlıyorum :)

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
Şu videoya bakar mısınız?
[doublepost=1530362131,1530362102][/doublepost]
android ile ingilizce yapıp ios ile kullanabiliyorsun şimdilik. yalnız hava durumu çince hala, diğer ekranlar ingilizce kullanılabiliyor. benim için bir sorun teşkil etmediği için kullanabiliyorum, hava durumunu ikonlardan anlıyorum :)

archysenos

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kemal
Cihazım
ip6s
Konular
0

bahsedilen uygulama yazılım güncellemesi için 13 lira para istiyor, ayrıca android ile yapılan işlemden bir farkı olacağını düşünmüyorum. hava durumunda çince olayı devam edecektir. çünkü uygulamadan alıyor o bilgiyi, global güncelleme gelene kadar çözülecek gibi durmuyor.

spacemedia

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilhan
Cihazım
oneplus 6t
Meslek
uzman teknisyen
Konular
32

Rus sitesinde 3.4.2 sürümü çıkmış ama indiremedim.

Son düzenleme:

flashock

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yekta
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Konular
0

Denilen uygulamaya iPhone X iOS 12 Beta'da para verdim ve denedim sorunsuz şekilde İngilizce FW atılıyor Miband 3'e haberiniz olsun arkadaşlar. Global gelmedi diye üzülmeyin bu Mi Hearth Rate uygulaması ile PC ihtiyacı olmadan İngilizce yapabilirsiniz.

Aynı zamanda sadece bu da değil çeşitli FW seöenekleri arasından istediğinizi dse saate kurabilirsiniz.

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Denilen uygulamaya iPhone X iOS 12 Beta'da para verdim ve denedim sorunsuz şekilde İngilizce FW atılıyor Miband 3'e haberiniz olsun arkadaşlar. Global gelmedi diye üzülmeyin bu Mi Hearth Rate uygulaması ile PC ihtiyacı olmadan İngilizce yapabilirsiniz.

Aynı zamanda sadece bu da değil çeşitli FW seöenekleri arasından istediğinizi dse saate kurabilirsiniz.

Hocam peki Fw seçeneklerinde değişen şeyler neler?

flashock

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yekta
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Konular
0
Hocam peki Fw seçeneklerinde değişen şeyler neler?

Çoğu FW'yi kurup denedim bazısında aramayı sessize alma yok bazısı Çince aman aman farklar yok. Mi Band 3 English yazan FW zaten en güncel FW aramayı da sessize alma özelliği var tek sıkıntı hava durumu Çince ama onu da zaten uygulamadan çekiyor o da ilerleyen zamanlarda düzeltilir.

Aşağıdaki linke tıklayarak çevrilmesine yardımcı da olabilirsiniz FW'nin bununla alakalı çalışmaların çoğu yapılmış durumda zaten.

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Çoğu FW'yi kurup denedim bazısında aramayı sessize alma yok bazısı Çince aman aman farklar yok. Mi Band 3 English yazan FW zaten en güncel FW aramayı da sessize alma özelliği var tek sıkıntı hava durumu Çince ama onu da zaten uygulamadan çekiyor o da ilerleyen zamanlarda düzeltilir.

Aşağıdaki linke tıklayarak çevrilmesine yardımcı da olabilirsiniz FW'nin bununla alakalı çalışmaların çoğu yapılmış durumda zaten.

Anladım hocam çok sağolun. Siz farklı fw ler var diyince Acaba farklı saat ekranları da varmi, editlemisler mi diye düşünmüştüm de. Tema misali :)

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Yok onunla hiç alakası yok angel~~

Peki hocam. Umarım Pace ve Bip gibi farklı Saat ekranları da yapılabilir Mi band 3 içinde. Özellikle herşeyin ana ekranda olduğu ve büyük saate sahip bir ekran ol güzel olur. Birde bildirim gelince ikon çıksa Ekranda, telefon Ledi gibi. Bize bildirim geldiğini hatırlatsa çok güzel olur ama :)

Üst Alt