Çözüldü Mi6 Seramik JDİ panel ekrandaki beyaz lekeler (Delta Servis)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Delta Servis

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Delta Servis
Cihazım
Xiaomi
Konular
2
cantara Delta Servis 1 Delta Servis 2 bugun servisteki cihazimin 20. is gunu tamamlaniyor ve servis halen parca tedarik edemedi. Servisin cagri merkezini aradim ve yarin gelip kendilerinden yasal sure icerisinde onarim yapilamadigini ve degisim/ iade raporu talep edecegimi bildirdim, cm gorevlisi servis size boyle bir rapor vermez onarim yapilacaksa beklemeniz gerekiyor diyor. Yasal haklarimizi yasal yollara basvurarak alabilecegimizi soyluyorlar. Delta serviste rezillik ve musteri magduriyeti diz boyu devam ediyor. Miuiturkiye formuna uye olan tum forumdaslarimizin bu durumdan ders almasini istiyorum ben gerekiyorsa delta servis garantili cihaz almasinlar ve aldirmasinlar hic kimseye. Yarin servise rapor almak icin gittigimde yasanan sorunlari da buradan paylasacagim. Herkese iyi forumlar. Servis yarin rapor vermez ise yasal sureclerde yasananlari ve yaptirimlari daforumumuzdan paylasacagim merak edenler icin.

Merhabalar,

Konu hakkında en çok uğraşan personellerden birisi benimdir sanırım.Ürünün sorunları olabilir teknik montaj hataları olabilir malzeme hataları olabilir bunların hepsi servis hatasıdır kabul ediyorum ama firmamız hiç bir zaman müşterilerimizi bilerek ve isteyerek mağdur etmemiştir.Yarın gün içerisinde geldiğinizde benimle görüşebilirsiniz ismim uğur bu arada.Ürününüzün iade işlemlerini başlatıyorum bu süreç biraz uzun sürebilir ithalatçı onayları tahminen 2 3 gün içerisinde tarafımıza ulaşıyor.Yaşanan durum adına tekrar özür dilerim.Görüşmek üzere.

juventus18

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serkan
Cihazım
Mi6 seramik
Meslek
isletme lisans
Konular
9
Merhabalar,

Konu hakkında en çok uğraşan personellerden birisi benimdir sanırım.Ürünün sorunları olabilir teknik montaj hataları olabilir malzeme hataları olabilir bunların hepsi servis hatasıdır kabul ediyorum ama firmamız hiç bir zaman müşterilerimizi bilerek ve isteyerek mağdur etmemiştir.Yarın gün içerisinde geldiğinizde benimle görüşebilirsiniz ismim uğur bu arada.Ürününüzün iade işlemlerini başlatıyorum bu süreç biraz uzun sürebilir ithalatçı onayları tahminen 2 3 gün içerisinde tarafımıza ulaşıyor.Yaşanan durum adına tekrar özür dilerim.Görüşmek üzere.
cantara Delta Servis bugun delta servise gittim iade raporunu verdi Uğur Bey. Yardim ve desteginden dolayi Uğur Bey' e tesekkur ederim. Yarin sabah cihazin kutusunu ve aksesuarlarini delta servise gonderecegim iade islemleri icin de servisten aldigim rapor ve cihazin faturasiyla migros magazasina gidip islemleri tamamlayacagim. iyi aksamlar herkese. Konu forum yoneticileri tarafindan kapatilabilir. Istemeden de olsa birilerinin kalbini kirmis isem ozur dilerim. Forum yoneticilerimizden cantara Emre hocama da destek ve yardimlarindan dolayi cok tesekkur ederim. Simdiki derdimiz de iade islemleri tamamlanip yeni bir Xiaomi telefon arastirmasi yapip almak olacak.

Ekli dosyalar

• 20181010_234151.jpg
    20181010_234151.jpg
    4,7 MB · Görüntüleme: 35

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
cantara Delta Servis bugun delta servise gittim iade raporunu verdi Uğur Bey. Yardim ve desteginden dolayi Uğur Bey' e tesekkur ederim. Yarin sabah cihazin kutusunu ve aksesuarlarini delta servise gonderecegim iade islemleri icin de servisten aldigim rapor ve cihazin faturasiyla migros magazasina gidip islemleri tamamlayacagim. iyi aksamlar herkese. Konu forum yoneticileri tarafindan kapatilabilir. Istemeden de olsa birilerinin kalbini kirmis isem ozur dilerim. Forum yoneticilerimizden cantara Emre hocama da destek ve yardimlarindan dolayi cok tesekkur ederim. Simdiki derdimiz de iade islemleri tamamlanip yeni bir Xiaomi telefon arastirmasi yapip almak olacak.
Geçmiş olsun hocam :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt