Çözüldü Mi6 Seramik JDİ panel ekrandaki beyaz lekeler (Delta Servis)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

juventus18

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serkan
Cihazım
Mi6 seramik
Meslek
isletme lisans
Konular
9
Değerli Forum yöneticileri ve Arkadaşlarım Merhaba;
Uzun yıllardır Xiaomi kullanıyorum bu sevdam mi4 ile başlamıştı sonrasında level atladım ve mi6 kullanma deneyimim oldu. 10 Aylık Delta Servis garantili mi6 Seramik cihazımı ekranın içindeki beyaz mat nokta nokta oluşan lekeler (yaklaşık 15-20 adet kadar) sebebiyle 40 dk kadar önce servise teslim ettim. Panel olarak JDİ panel mevcut idi. Lg paneldeki panel sorunlarını çok fazla duymuştum fakat mi6 Seramik cihazımda başıma böyle talihsiz bir olay geldi. Cihazı teslim etmeden önce bankodaki bayan arkadaştan teknik ekipten bir yetkili ile görüşüp cihazı ondan alacağım bilgiye göre teslim edeceğimi bildirdim fakat teknik ekiple görüşmemin mümkün olmadığını ve ekrandaki lekenin büyüyebileceğini ilerde daha kötü duruma gelebileceğini söyledi biraz tırstım ve cihazı teslim ettim. Cihazımın kasasında ve ekranında neredeyse nokta dahi çizik yok denecek kadar temiz. Cihaza onarım yapılmasını istemedim yapılacak işlem garanti dahilinde olsa bile onarım yapılmadan bilgi verilmesini istedim onay doğrultusunda işlem yapılmasını belirttim. Açıkçası cihazın kasasının açılmasını istemiyorum. Sonunda ne gibi durumlar yaşayacağımı az çok tahmin ediyorum kasa kenarlarında boşluk kalması, ışık sızması vs gibi durumlar. Bu tip durumlar olursa Xiaomi serüvenim burada noktalanacak bir daha xiaomi cihaz almayacağım düşüncesindeyim. Yedek bir cihazım da olmadığı için foto çekemedim. Kısacası Xiaomi denince akla Delta Servis geliyor diyoruz ama bakalım sonuç ne olacak. Umarım servis değişim raporu verir de aynı cihazı satıcıdan talep edebilirim sorunsuz olarak. Bu konu da @Delta Servis ten yardım bekliyorum. İnşallah müşteri memnuniyeti ile sonuçlanır da (Tehdit Değil!) Thh ile beni uğraştırmazlar. Onarım süreci hakkında da gelişmeleri buradan forum kullanıcılarıyla paylaşacağım inşaallah. Açtığım konu ile ilgili bir eksiklik veya hata var ise forum yöneticilerimiz düzeleyebilirler mi?
Ek olarak bu ürün kampanya kapsamında 2.099 TL ye alınmıştı 5m migrostan. Servis değişim raporu verdiğinde şuan sitedeki fiyatları 2.399 tl olarak nasıl bir işlem yapılabilir? Fiyat farkı yansıtırlar mı Migros şirketinden. Delta servisin ilgimi çeken şu uygulaması beni çok memnun etti belirtmek isterim; Çalışanlar molaya bile çıkarken güvenlik görevlisi abla tarafından cihazla taranıyor o şekilde kapıdan çıkabiliyorlar. İthalatçı garantisi deyip geçmemek gerek !!!

Son düzenleme:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Hocam geçmiş olsun. Dilerseniz konunuzu delta servis bölümüne alalım ve delta servis yetkilileri net cevap versinler ancak cihazı 10 aydır kullandığınızı belirtmişsiniz. Bu kadar uzun süre kullanım sonrasında onarım yapılacaktır tahmin ediyorum. İade veya değişim için süreyi oldukça fazla geçmiş cihazınız.

juventus18

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serkan
Cihazım
Mi6 seramik
Meslek
isletme lisans
Konular
9
Hocam geçmiş olsun. Dilerseniz konunuzu delta servis bölümüne alalım ve delta servis yetkilileri net cevap versinler ancak cihazı 10 aydır kullandığınızı belirtmişsiniz. Bu kadar uzun süre kullanım sonrasında onarım yapılacaktır tahmin ediyorum. İade veya değişim için süreyi oldukça fazla geçmiş cihazınız.
Teşekkür ederim cantara hocam. Ekran değişimlerinde kasada boşluk kalırsa veya sanayi ekran kullanılırsa Hem Xiaomi' den soğuyacağım hem de Delta Servis' ten. Servis belki inisiyatif alır veya parça tedarik edemezde değişim raporu verirse aynı cihaz için aradaki fiyat farkı ne olur şuan onu düşünüyorum ben. Delta Servis' ten yana çok bir umutluyum nedense müşteri memnuniyetini dikkate alırlar diye. Bir de Model yükseltip mi8 ya da Poco F1 almaya niyetlenirken bu durumun başıma gelmesi beni hayal kırıklığına uğrattı. cantara hocam siz daha iyi bilirsiniz konuyu taşıyabilirsiniz isterseniz ama görünür bir yerde kalsa iyi olur. JDİ ve LG panel Mi6 Kullanıcıları da takip ederek süreç hakkında bilgi sahibi olmuş olurlar. İleriki sürelerelerde bu tip durum yaşayan arkadaşlar olursa faydalanmış ve yön bulmuş olurlar.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Teşekkür ederim cantara hocam. Ekran değişimlerinde kasada boşluk kalırsa veya sanayi ekran kullanılırsa Hem Xiaomi' den soğuyacağım hem de Delta Servis' ten. Servis belki inisiyatif alır veya parça tedarik edemezde değişim raporu verirse aynı cihaz için aradaki fiyat farkı ne olur şuan onu düşünüyorum ben. Delta Servis' ten yana çok bir umutluyum nedense müşteri memnuniyetini dikkate alırlar diye. Bir de Model yükseltip mi8 ya da Poco F1 almaya niyetlenirken bu durumun başıma gelmesi beni hayal kırıklığına uğrattı.
Son dönemlerde delta servise cihazlarını teslim eden arkadaşlarımızın geri dönüşleri oldukça iyi hocam. Ayrıca Delta Servis Uğur Bey forumumuz üyesi arkadaşlarımızın cihazları ile yakından ilgileniyor. Onarım kararı çıksa dahi her hangi bir şekilde mağdur olacağınızı hiç zannetmiyorum :)

juventus18

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serkan
Cihazım
Mi6 seramik
Meslek
isletme lisans
Konular
9
Son dönemlerde delta servise cihazlarını teslim eden arkadaşlarımızın geri dönüşleri oldukça iyi hocam. Ayrıca Delta Servis Uğur Bey forumumuz üyesi arkadaşlarımızın cihazları ile yakından ilgileniyor. Onarım kararı çıksa dahi her hangi bir şekilde mağdur olacağınızı hiç zannetmiyorum :)
İnşaaallah @cantara hocam. Son zamanlardaki Sözde distribitör firmanın açtığı fiyasko shoplardan ve fahiş fiyatlardan sonra Umarım @cepport ve @Delta Servis @Delta Servis 1 @Delta Servis 2 Xiaomi' ye sahip çıkarda bu mutluluğumuz sonsuza kadar devam eder :)

Delta Servis 1

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Delta Servis
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Değerli Forum yöneticileri ve Arkadaşlarım Merhaba;
Uzun yıllardır Xiaomi kullanıyorum bu sevdam mi4 ile başlamıştı sonrasında level atladım ve mi6 kullanma deneyimim oldu. 10 Aylık Delta Servis garantili mi6 Seramik cihazımı ekranın içindeki beyaz mat nokta nokta oluşan lekeler (yaklaşık 15-20 adet kadar) sebebiyle 40 dk kadar önce servise teslim ettim. Panel olarak JDİ panel mevcut idi. Lg paneldeki panel sorunlarını çok fazla duymuştum fakat mi6 Seramik cihazımda başıma böyle talihsiz bir olay geldi. Cihazı teslim etmeden önce bankodaki bayan arkadaştan teknik ekipten bir yetkili ile görüşüp cihazı ondan alacağım bilgiye göre teslim edeceğimi bildirdim fakat teknik ekiple görüşmemin mümkün olmadığını ve ekrandaki lekenin büyüyebileceğini ilerde daha kötü duruma gelebileceğini söyledi biraz tırstım ve cihazı teslim ettim. Cihazımın kasasında ve ekranında neredeyse nokta dahi çizik yok denecek kadar temiz. Cihaza onarım yapılmasını istemedim yapılacak işlem garanti dahilinde olsa bile onarım yapılmadan bilgi verilmesini istedim onay doğrultusunda işlem yapılmasını belirttim. Açıkçası cihazın kasasının açılmasını istemiyorum. Sonunda ne gibi durumlar yaşayacağımı az çok tahmin ediyorum kasa kenarlarında boşluk kalması, ışık sızması vs gibi durumlar. Bu tip durumlar olursa Xiaomi serüvenim burada noktalanacak bir daha xiaomi cihaz almayacağım düşüncesindeyim. Yedek bir cihazım da olmadığı için foto çekemedim. Kısacası Xiaomi denince akla Delta Servis geliyor diyoruz ama bakalım sonuç ne olacak. Umarım servis değişim raporu verir de aynı cihazı satıcıdan talep edebilirim sorunsuz olarak. Bu konu da @Delta Servis ten yardım bekliyorum. İnşallah müşteri memnuniyeti ile sonuçlanır da (Tehdit Değil!) Thh ile beni uğraştırmazlar. Onarım süreci hakkında da gelişmeleri buradan forum kullanıcılarıyla paylaşacağım inşaallah. Açtığım konu ile ilgili bir eksiklik veya hata var ise forum yöneticilerimiz düzeleyebilirler mi?
Ek olarak bu ürün kampanya kapsamında 2.099 TL ye alınmıştı 5m migrostan. Servis değişim raporu verdiğinde şuan sitedeki fiyatları 2.399 tl olarak nasıl bir işlem yapılabilir? Fiyat farkı yansıtırlar mı Migros şirketinden.
Merhaba fatura tutarıyla değerlendirilir. form numaranızı verin takibini sağlayalım.

juventus18

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serkan
Cihazım
Mi6 seramik
Meslek
isletme lisans
Konular
9
Merhaba fatura tutarıyla değerlendirilir. form numaranızı verin takibini sağlayalım.
Delta Servis 1 özel mesaj yoluyla mı? yoksa buradan mı paylaşayım sakıncası olur mu?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Delta Servis 1 özel mesaj yoluyla mı? yoksa buradan mı paylaşayım sakıncası olur mu?
Delta Servis 1 özel mesaj yoluyla paylaştım hocam gerekli bilgiyi. Teşekkürler ilginiz için.

Son düzenleme:

Delta Servis 2

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Delta Servis
Cihazım
Xiaomi
Konular
0

juventus18

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serkan
Cihazım
Mi6 seramik
Meslek
isletme lisans
Konular
9
ilk inceleme sırası bekleyen telefonuma sıra gelmiş ve incelemeye alınmış. Bakalım ne gibi bir sonuç çıkacak henüz bilgi gelmedi. Delta Servis 1 Delta Servis 2 Delta servistenden gelişmeler hakkında bilgi bekliyoruz.

Delta Servis 1

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Delta Servis
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt