Sohbet Mi6 mı? Mi Note 3 mü?

Hangisi sizce?

• Mi Note 3

Oy: 26 32,1%
  • Mi 6

Oy: 35 43,2%
  • Mi 7

Oy: 20 24,7%

• Kullanılan toplam oy
    81

kutlusancak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Halil
Cihazım
Mi8SE Mi8 Mix2
Konular
0
yani mi note 3 daha iyi değil mi?

Mi6 nın tek artısı işlemcisi .O da kullanımda fark yaratmıyor Mi note3 ile .Ayrıca Mi6 kılıf içinde kendi kendine boya atıyor . İlk günden beri kılıfla kullanmama rağmen kendi kendine soyuluyor kasa.Note3 için böyle birşey mevcut değil.Note3 kasa soyuluyor diyen henüz görülmedi .Yinede kararı kendin ver hocam .Birkaç cümle ile yardımcı olmaya çalıştım..Her iki telefonu kullanan ve Mi6 yı satıp kurtulmaya çalışan biri olarak söylüyorum .Note3 bariz çok daha başarılı

bedirhanakcl

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bedirhan
Cihazım
İphone 6s
Konular
9
Mi6 nın tek artısı işlemcisi .O da kullanımda fark yaratmıyor Mi note3 ile .Ayrıca Mi6 kılıf içinde kendi kendine boya atıyor . İlk günden beri kılıfla kullanmama rağmen kendi kendine soyuluyor kasa.Note3 için böyle birşey mevcut değil.Note3 kasa soyuluyor diyen henüz görülmedi .Yinede kararı kendin ver hocam .Birkaç cümle ile yardımcı olmaya çalıştım..Her iki telefonu kullanan ve Mi6 yı satıp kurtulmaya çalışan biri olarak söylüyorum .Note3 bariz çok daha başarılı
çok teşekkür ederim mi note 3 alıcam inşallah bi de şunu sormak istiyorum neden daha ucuz acaba mi 6'dan mi note 3 ve parmak izi sensörü hızı mi 6 kadar hızlı mı?

kutlusancak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Halil
Cihazım
Mi8SE Mi8 Mix2
Konular
0
çok teşekkür ederim mi note 3 alıcam inşallah bi de şunu sormak istiyorum neden daha ucuz acaba mi 6'dan mi note 3 ve parmak izi sensörü hızı mi 6 kadar hızlı mı?
Aradaki fiyat farkının tek sebebi işlemci. Parmak izi sensörü zaten xiaomi nin neredeyse tüm cihazlarında harika seviyelerde.Bu iki cihazda da aynı seviyede başarılı fazlasıyla

bedirhanakcl

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bedirhan
Cihazım
İphone 6s
Konular
9
Aradaki fiyat farkının tek sebebi işlemci. Parmak izi sensörü zaten xiaomi nin neredeyse tüm cihazlarında harika seviyelerde.Bu iki cihazda da aynı seviyede başarılı fazlasıyla
çok sağolun verdiğiniz bilgiler için mi note 3 alıcam

hiboz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hiboz
Cihazım
12 lite
Meslek
muallim
Konular
3
İşlemci fiyatından dolayı daha ucuz tahminimce.

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
çok sağolun verdiğiniz bilgiler için mi note 3 alıcam
xiaomi parmak izi okuyucuları en kötü modelinde dahi kaliteli ve hızlı o konuda sorun olmaz mi note 3 güzel telefon şimdiden hayırlı olsun oyumu not 3 üzerine yapıyorum 7 yi görmediğimiz için şimdilik bir cevap verilmez

bedirhanakcl

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bedirhan
Cihazım
İphone 6s
Konular
9

TheJoKeR

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
3
Ben mi7 için şimdiden mi6 yı sattım 1500 e.Dere görmeden paça sıvadık 3 k yı bulursa bide buyur burdan yak ozaman.

Üst Alt