Sohbet Mi6 mı? Mi Note 3 mü?

Hangisi sizce?

• Mi Note 3

Oy: 26 32,1%
  • Mi 6

Oy: 35 43,2%
  • Mi 7

Oy: 20 24,7%

• Kullanılan toplam oy
    81

bedirhanakcl

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bedirhan
Cihazım
İphone 6s
Konular
9
Xiaomi markasından bi telefon almak istiyorum mi 7 çıkarsa 1 ay içersinde onu almayı düşünüyorum ama çıkmazsa bunlardan birini alıcam ben fazla oyun falan oynamam sosyal medyada çok takılırım şarjı 1 gün çıkarması önemli benim için note 3 sd 666 mi 6 sd835 bu biraz benim aklımı karıştırıyor yani kasmicak donmicak 1 2 sene sonra sorun çıkarmasın istiyorum. bi de hangisinin kasası daha sağlam mi6 kenarları soyuluyormuş öyle dediler yani bilmiyorum çok kararsızım ne yapmalıyım sizce?

SkyTurk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Mi 8
Meslek
Elektronik
Konular
9
mi note3 de sd835 var kardeşim mi6 dan tek farkı boyut ve pil 3500 ma bende yeni eşime aldım hiçbir fark yok gayet iyi bir cihaz

bedirhanakcl

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bedirhan
Cihazım
İphone 6s
Konular
9
mi note3 de sd835 var kardeşim mi6 dan tek farkı boyut ve pil 3500 ma bende yeni eşime aldım hiçbir fark yok gayet iyi bir cihaz
hayırlı olsun abi de bi yanlışın var sd 660 mi note 3 eminim bu konuda

SkyTurk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Mi 8
Meslek
Elektronik
Konular
9
snapdragon 835
Quallcom sdm660

Ekli dosyalar

• Screenshot_2018-02-02-18-29-34-000_com.cpuid.cpu_z.png
    Screenshot_2018-02-02-18-29-34-000_com.cpuid.cpu_z.png
    178,7 KB · Görüntüleme: 104

SkyTurk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Mi 8
Meslek
Elektronik
Konular
9
mi6 nın kopyası içe gömülü donma kasma yok çok hızlı şarjda mi6 dan farklı değil yoğun kullanımda 1 günü rahat çıkarıyor

bedirhanakcl

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bedirhan
Cihazım
İphone 6s
Konular
9
mi6 nın kopyası içe gömülü donma kasma yok çok hızlı şarjda mi6 dan farklı değil yoğun kullanımda 1 günü rahat çıkarıyor
peki abi teşekkürler mi6'dansa mi note 3 al diyosun yani

SkyTurk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Mi 8
Meslek
Elektronik
Konular
9
peki abi teşekkürler mi6'dansa mi note 3 al diyosun yani

karar senin kardeşim ikiside çok iyi telefon boyut olarak hangisi senin zevkine uygunsa onu al ikiside bence alınabilecek en iyi telefonlar xiaomi serisi içinde.:)

kutlusancak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Halil
Cihazım
Mi8SE Mi8 Mix2
Konular
0
Her iki telefonuda aktif olarak kullanıyorum değiştirerek.
Note 3 ses ve kulaklık seviyesi Mi6 dan bariz farkla daha iyi. Titreşim daha kuvvetli. Mi6 bariz bir şekilde daha ağır bir cihaz. Mi6 alırsanız ağır cihaz demezsiniz ama her iki cihazı elinize aldığınızda çok net fark edersiniz.Mi note 3 de ön kamera bariz farkla çok daha iyi.Zaten Mi6 nın ön kamerası çok yetersiz. Mi5 Mi5s gibi eski cihazlarımın ön kamerası daha iyiydi.Şarj süreleri kafa kafaya. Hem dolum hem yeterlilik aynı süreleri veriyor.İşlemci yönünden şüphe edenler cihazı görüp denemeye şansı olmayan kişiler. Antutu tarzında saçma performans testlerine aldanmayın. Her iki cihazda aynı serilik ve seviyede.Günlük kullanımda arada fark var diyenlerin ya gözleri bozuktur yada art niyetlidir.Arka kameraların Hdr çekimleri aynı seviyede fakat düz çekimlerde düz ışıkta Mi note 3 yine bariz önde.

bedirhanakcl

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bedirhan
Cihazım
İphone 6s
Konular
9
Her iki telefonuda aktif olarak kullanıyorum değiştirerek.
Note 3 ses ve kulaklık seviyesi Mi6 dan bariz farkla daha iyi. Titreşim daha kuvvetli. Mi6 bariz bir şekilde daha ağır bir cihaz. Mi6 alırsanız ağır cihaz demezsiniz ama her iki cihazı elinize aldığınızda çok net fark edersiniz.Mi note 3 de ön kamera bariz farkla çok daha iyi.Zaten Mi6 nın ön kamerası çok yetersiz. Mi5 Mi5s gibi eski cihazlarımın ön kamerası daha iyiydi.Şarj süreleri kafa kafaya. Hem dolum hem yeterlilik aynı süreleri veriyor.İşlemci yönünden şüphe edenler cihazı görüp denemeye şansı olmayan kişiler. Antutu tarzında saçma performans testlerine aldanmayın. Her iki cihazda aynı serilik ve seviyede.Günlük kullanımda arada fark var diyenlerin ya gözleri bozuktur yada art niyetlidir.Arka kameraların Hdr çekimleri aynı seviyede fakat düz çekimlerde düz ışıkta Mi note 3 yine bariz önde.
yani mi note 3 daha iyi değil mi?

Üst Alt