Mi6 Görüntülü konuşma

achilles

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
7
Cihazım
mi 6
Konular
3
Merhaba arkadaslar cepporttan aldığım seramik versiyon güncelleme 9.0.1.0 kararlı sürüm şebeke üzerinden görüntülü arama yapamıyorum. 2 gündür uğraştım bi türlü bulamadım. Görüntülü arandığımda bağlanmıyor hatası veriyormuş(benim tel calıyor acıyorum ses yok görüntüde yok 7.saniyede kapanıyor)

achilles

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
7
Cihazım
mi 6
Konular
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Keşke bunu başta bilseydim şimdi aldığıma pişman oldum neden böyle basit birsey yoktur ki şimdi anlam veremedim. Alternatif çözüm yolu var mı?

tamergugercin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
1
Cihazım
xiaomi mi 6
Konular
0
whatsapp tan veya başka bir uygulamadan görüntülü konuşma yapabilirsiniz çok önemli değil telde olmaması.

edo35

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erdal
Cihazım
Xiaomi mi6
Konular
4
Merhaba arkadaslar cepporttan aldığım seramik versiyon güncelleme 9.0.1.0 kararlı sürüm şebeke üzerinden görüntülü arama yapamıyorum. 2 gündür uğraştım bi türlü bulamadım. Görüntülü arandığımda bağlanmıyor hatası veriyormuş(benim tel calıyor acıyorum ses yok görüntüde yok 7.saniyede kapanıyor)
Bildiğim kadarıyla samsung dışında hiç bir telefonda 3g ile görüntülü görüşme yok

dorteks

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi6
Konular
6
O dediğiniz özelliğin lisansını Samsung aldığı için yok. Yoksa olmadığından değil. O özellik için çip falan takılmıyor yani. Uygulama ile data kullanır sözünden ne anlıyorsunuz? Lisans ile ilgili bir durum. 3. part program yükleyerek görüntülü görüşme yapabilirsiniz. Üstelik data ile görüntülü konuşma daha ucuzdur.

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Keşke bunu başta bilseydim şimdi aldığıma pişman oldum neden böyle basit birsey yoktur ki şimdi anlam veremedim. Alternatif çözüm yolu var mı?
Araştırmadan mı aldınız?

edo35

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erdal
Cihazım
Xiaomi mi6
Konular
4
O dediğiniz özelliğin lisansını Samsung aldığı için yok. Yoksa olmadığından değil. O özellik için çip falan takılmıyor yani. Uygulama ile data kullanır sözünden ne anlıyorsunuz? Lisans ile ilgili bir durum. 3. part program yükleyerek görüntülü görüşme yapabilirsiniz. Üstelik data ile görüntülü konuşma daha ucuzdur.
Hocam şebeke üzerinden yapılamıyor demek istedim zaten , 3. programdan kastın ne duo whatsapp falan mı

Üst Alt