Mi6 Görüntülü konuşma

dorteks

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi6
Konular
6
Hocam şebeke üzerinden yapılamıyor demek istedim zaten , 3. programdan kastın ne duo whatsapp falan mı
Hocam size yazmadım konuyu açan arkadaşa yazdım. 3. part programdan kastım sizin dediğiniz gibi whatsapp, skype vs...

achilles

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
7
Cihazım
mi 6
Konular
3
Cevap yazan bütün arkadaşlara tesekkür ederim. Artık öyle yapacağız. Notlarda çizim moda ile yazma nasıl oluyor?

alavankum

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
feruzan
Cihazım
mi s5
Konular
0
Hocam ,DUA indir,10 numara 5 *...Arayüzüde çok basit :)

cashpoint

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi6
Konular
12
Arkadaşlar Samsung patentli demişsiniz de gm discoveryde de direk kişiyi görüntülü arama vardı

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Didaskalia

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cengiz
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
10
Patenti Samsung'da falan değil. Benim ilk telefonum nokia 6630'da bile vardı. Ayrıca araştırmadan telefon mu alınır. Hadi aldın "şu bu yokmuş bilseydim almazdım" demek nedir. :)

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
Mi6 da volte var yani 4g üzerinden görüntülü görüşme ama bağlanmıyor. Hd ses görüşmesi yapılıyor ama.

dorteks

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi6
Konular
6
Turkcell'den başvurdum Mi6 için Volte'de açık telefondan telefonunuz desteklememektedir diye mesaj geldi ne alaka dedim destekleyen telefonlara baktım samsung, lg, iphone, general mobile'nin bir modeli ve turkcellin kendi telefonu.

achilles

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
7
Cihazım
mi 6
Konular
3
Patenti Samsung'da falan değil. Benim ilk telefonum nokia 6630'da bile vardı. Ayrıca araştırmadan telefon mu alınır. Hadi aldın "şu bu yokmuş bilseydim almazdım" demek nedir. :)
Arkadaşım mi6 ya araştırdım emin ol ama direk görüntülü arayıp alamayacağı aklımdan geçmedi ben her akıllı telefonda standart olan birsey diye düşündüm. Handikapım bu oldu s ve note serisi Samsung kullandığım için aklımın ucundan geçmedi. Artık sorun etmiyorum alıştım(ilk günün şaşkınlığı ile söylemişim galiba) klavyede çizim modu bulamadım o baya kolaylık oluyordu note alırken.

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
iPhone 15 Pro M
Konular
498
Turkcell'den başvurdum Mi6 için Volte'de açık telefondan telefonunuz desteklememektedir diye mesaj geldi ne alaka dedim destekleyen telefonlara baktım samsung, lg, iphone, general mobile'nin bir modeli ve turkcellin kendi telefonu.
hocam benim telefonda kendi kendine aktif oldu VoLTE çok garip :D hattım turkcell mi 6

Murat_Durna

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Murat DUrna
Cihazım
Xiaomi MI 6
Konular
0
Mİ6 128 Gb cihaz aldım arama menüsünde görüntülü arama simgesi var ayrıca rehberde de görüntülü ara sekmesi konmuş çok uğraştım görüntülü arama yapmak için ama cihaz desteklemiyor uygulama kullanarak uygulama üzerinden görüntülü arama yapıyorum. Herşeye rağmen iyiki almışım çok memnunum

Üst Alt