MIUI 11 Mi6 Global Kararlı V11.0.3.0 PCAMIXM İndirme Bağlantıları

batu811

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
batuhan
Cihazım
mi6
Konular
16
Yarın ki güncellemeyi beklemenizi tavsiye ederim belki sorununuz çözülür.
İnşallah çözülür çözülmez ise ne önerirsiniz yapılcak bişey biliyor musunuz buna
Veya hangi romu önerirsiniz hafıza silinmeden geçebiliceğim

YENİLMEZ

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Aaaaaa
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
3
İnternet arama kısmını açabilen varmı volte açılıyor o açılmıyor volte de açılıyor fakat simgesi çıkmıyo

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mufasa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mustafa
Cihazım
mi 6
Konular
0
Merhaba arkadaşlar bu surumu bayadan beri kullaniyorum onceki surumde telefon her taraftan çekiyordu bu surumde cekmemeye basladi nedenini bilen var mi bir önceki surume gecmeli miyim

Organicmusty

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Musty
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
24
Herkese merhaba, halen miui 10 kullanıyorum, batarya ve performans çekincelerim nedeniyle miui 11'e geçmedim. Ne dersiniz endişelerim boşuna mı?

spoiler

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erol
Cihazım
Mi6
Konular
0
MIUI V11.0.5.0.PCACNXM güncellemesi OTA yoluyla dağıtıma başladı ve kısa süre içinde ülkemizdeki kullanıcılar için de bu güncelleme bizlere sunulacak.

diye haber var mi.com da

YENİLMEZ

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Aaaaaa
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
3
Androit 10 gelmedikten sonra güvenlik ğüncellemesi o

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Yeni güncelleme

Zeynepke

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Zeynep
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
0
iyi günler recovery indirme bağlantısına tıklayıp güncellemeyi indirdim ardından telefonun ayarlar-sürüm kısmına gidip güncelleme paketini seçtim ve bir kutucuğun dolmasını bekledim. telefon baştan başlatılıyor diyerek ekran simsiyah oldu. açmak için düğmeye uzun bastım şu an ekranımda mi yazısı yanıp kaybolup tekrar çıkıyor sebebini anlayamadım. Tabiri caizse teknoloji özürlüsüyüm ve hiç anlamam, bir şeyi yanlış mı yaptım? yardımcı olabilir misiniz?

Laqqer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Laqqer
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Tekniker
Konular
5
iyi günler recovery indirme bağlantısına tıklayıp güncellemeyi indirdim ardından telefonun ayarlar-sürüm kısmına gidip güncelleme paketini seçtim ve bir kutucuğun dolmasını bekledim. telefon baştan başlatılıyor diyerek ekran simsiyah oldu. açmak için düğmeye uzun bastım şu an ekranımda mi yazısı yanıp kaybolup tekrar çıkıyor sebebini anlayamadım. Tabiri caizse teknoloji özürlüsüyüm ve hiç anlamam, bir şeyi yanlış mı yaptım? yardımcı olabilir misiniz?

Bir önceki kullandığınız sürüm ile uyuşmazlık olduğu zaman bu tarz sorunlar çıkabiliyor.. Şimdi cihazınız muhtemelen kullanılamaz hale gelmiştir. Şu şekilde yol izlemeniz gerekir;

Cihaz içerisinde önemli bilgileriniz var mı?
Eğer var ise güncelleme yapmadan önceki sürümünüzü hatırlıyor iseniz o sürümün fastboot rom dosyasını indirip Mi Flash Tool ile Save user data kısmını kesinlikle işaretleyip yükleme yapmanız gerekiyor.
Bu yükleme sonrası cihaz içerisinden birşey silinmeden tekrar kullanılabilir hale gelecektir..

Cihaz içerisinde Önemli Bilgileriniz yok ise;
Konu başında verilmiş olan Fastboot indirme bağlantısı; linkindeki en son sürüm olan rom dosyasını indirip Mi Flash Tool ile Clean all kısmını işaretleyip yükleme yapmanız gerekiyor.

Üst Alt