MIUI 11 Mi6 Global Kararlı V11.0.3.0 PCAMIXM İndirme Bağlantıları

umits

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ümit
Cihazım
mi6
Konular
0
Merhaba Arkadaşlar,
Bu yeni gelen sürümü yükledim. Şarjım cayır cayır gidiyor. Şöyle ki gece saat 03:00'da %44 olan şarjım sabah 07:45'e kadar bitmiş.
Ayrıca daha önemlisi güncellemeden sonra telefonum çoğu zaman şarj almamaya başladı.
Bu konuyla ilgili herhangi bir fikri, çözümü olan var mı?

Puns

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
4
Merhaba Arkadaşlar,
Bu yeni gelen sürümü yükledim. Şarjım cayır cayır gidiyor. Şöyle ki gece saat 03:00'da %44 olan şarjım sabah 07:45'e kadar bitmiş.
Ayrıca daha önemlisi güncellemeden sonra telefonum çoğu zaman şarj almamaya başladı.
Bu konuyla ilgili herhangi bir fikri, çözümü olan var mı?
Sarj sorunu bende de var 3 saat ekran süresi alıyorum telefondan soğudum artık her şeyi yaptım ama sorunu çözemedim

mahferer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
MI 9 SE
Konular
25
Dün pil kullanımına baktım
Xiaomi hizmet çerçevesi 1.sırada %30 küsur pil harcamış görünüyordu ama pil gayet güzel yetti her zamanki gibi.. 6 saat ekran daha %40 pil vardı gece şarja takarken.. Evde tadilat olduğu için tüm gün usta malzemeci hanım konuştum, navigasyon adres baktım, fotoğraf çek whatsapp gönder 4g gani gani.. çok kullandım telefonu yani.. bir telefondan daha ne bekler insan böyle zamanda dedim.. yine de "yetkilendirme&geri alma" kısmından güvenlik hariç tüm yetkileri kapattım..

leonine25

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ÜMİT
Cihazım
XIANOMI MI6
Konular
1
Arkadaşlar merhaba.. Güncellemeyi yaptım dokunmatik hariç pek bir sorun ile karşılaşmadım. Telefonu sıfırlayınca dokunmatikde çözülür düşüncesiyle sıfırladım.
Dokunmatik biraz iyi gibi ama halen ilk günkü gibi değil. Artı bildirimlerde sıkıntı oluştu. Üst araç çubuğunda bildirimler görünürdü şimdi görünmüyor. Aynı sorunu yaşayan ve çözen varmı acaba?

Puns

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
4
Arkadaşlar merhaba.. Güncellemeyi yaptım dokunmatik hariç pek bir sorun ile karşılaşmadım. Telefonu sıfırlayınca dokunmatikde çözülür düşüncesiyle sıfırladım.
Dokunmatik biraz iyi gibi ama halen ilk günkü gibi değil. Artı bildirimlerde sıkıntı oluştu. Üst araç çubuğunda bildirimler görünürdü şimdi görünmüyor. Aynı sorunu yaşayan ve çözen varmı acaba?
Keşke yapmasaydım burada okadar söyledik sarj aorunu var telefon çöp oldu diye 1 saatten %50 gidiyor

ayberg653

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ayberg
Cihazım
Htc d816
Konular
4
Ben de miui11 e güncelleme yaptıktan sonra herkes gibi şarj sorunu yaşıyordum. Önce batarya şişti zannettim ve yeni batarya alacaktım. Fakat biraz forumdakileri okuyayım dedim ve herkeste su gibi gittiğini gördüm. Hemen rom arayışlarına başladım. Hem güncel hem de pil performansı güzel olan rom bakıyordum. Eu beta deneyeyim dedim. 2 gündür kullanıyorum, miui11 kararlı'dan kat kat daha iyi tabiiki. 2-3 saat ekran süresi alıp powerbankle dolaşmıyorum en azından :)

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-12-01-11-56-43-147_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2019-12-01-11-56-43-147_com.miui.securitycenter.jpg
    199,1 KB · Görüntüleme: 26
  • Screenshot_2019-12-01-11-56-28-060_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2019-12-01-11-56-28-060_com.miui.securitycenter.jpg
    89,7 KB · Görüntüleme: 25
  • Screenshot_2019-12-01-12-00-16-762_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2019-12-01-12-00-16-762_com.android.settings.jpg
    151,1 KB · Görüntüleme: 25

goktufan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Gokhan
Konular
0
Arkadaşlar selam, Recovery modu ile yüklemeyi denediğimde yükledikten sonra siyah ekran Mi logosu açılıp kapanıyor, bir türlü ilerlemedi. Fastboot yöntemiyle sagit dosyasını indirdim fakat onda da Mi Flash can not found file flash_all_lock.bat hatası veriyor. Sagit dosyası tar.gz'li onu extract ettiğimde sadece bir adet dosya çıkıyor. sagit_global_images_V11.0.3.0.PCAMIXM_20191022.0000.00_9.0_global_cc04f3808c şeklinde.

Flash dosyası mı çıkması lazım. Cevabınızı bekliyorum böyle kaldım, teşekkürler.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Bunu indirdim fakat Mi Flash la kullandığımda yukarıdaki mesajdaki hatayı alıyorum.

tatarusame

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İ.
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
3
Arkadaşlar selam, Recovery modu ile yüklemeyi denediğimde yükledikten sonra siyah ekran Mi logosu açılıp kapanıyor, bir türlü ilerlemedi. Fastboot yöntemiyle sagit dosyasını indirdim fakat onda da Mi Flash can not found file flash_all_lock.bat hatası veriyor. Sagit dosyası tar.gz'li onu extract ettiğimde sadece bir adet dosya çıkıyor. sagit_global_images_V11.0.3.0.PCAMIXM_20191022.0000.00_9.0_global_cc04f3808c şeklinde.

Flash dosyası mı çıkması lazım. Cevabınızı bekliyorum böyle kaldım, teşekkürler.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bunu indirdim fakat Mi Flash la kullandığımda yukarıdaki mesajdaki hatayı alıyorum.

Videoyu izleyin yardımcı olacaktır size
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

goktufan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Gokhan
Konular
0
Videoyu izleyin yardımcı olacaktır size
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Videoyu inceledim hocam, bu konudaki sagit fastboot rom unu indirip winrar'la açtığımda bende tek dosya çıkıyor. Bu videoda içinde başka dosyalar da çıkıyor. Sagit in 10.3.4.0 fastboot romunu da indirip de yine winrar'la açtım, o da tek dosya gözüküyor. Dosyanın resmini de ekledim. Niye böyle oluyor?

tatarusame

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İ.
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
3
Videoyu inceledim hocam, bu konudaki sagit fastboot rom unu indirip winrar'la açtığımda bende tek dosya çıkıyor. Bu videoda içinde başka dosyalar da çıkıyor. Sagit in 10.3.4.0 fastboot romunu da indirip de yine winrar'la açtım, o da tek dosya gözüküyor. Dosyanın resmini de ekledim. Niye böyle oluyor?
Bende dün fastboot ile kurulum yaptım rar dosyasını masaüstüne atıp sağ tık buraya çıkart dedim direk klasör olarak çıktı ve dizin olarak o klasörü seçtim.
Olmadı şuan çıkan dosyaya buraya çıkart deyin bide öyle deneyin

Üst Alt