MIUI 11 Mi6 Global Kararlı V11.0.3.0 PCAMIXM İndirme Bağlantıları

goktufan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Gokhan
Konular
0
Bende dün fastboot ile kurulum yaptım rar dosyasını masaüstüne atıp sağ tık buraya çıkart dedim direk klasör olarak çıktı ve dizin olarak o klasörü seçtim.
Olmadı şuan çıkan dosyaya buraya çıkart deyin bide öyle deneyin

Sorun tar.gz dosyasının iki kere sıkıştırılmış olmasından kaynaklıymış. Winrar extract dedikten sonra dosya isminde . olduğu için uzantısı anlamsız bir obje olarak gözüküyor bilgisayar. Daha sonra dosyanın formatını kaldırıp tekrar winrar extract yapmak gerekiyor. Bilginize.

tatarusame

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İ.
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
3
Sorun tar.gz dosyasının iki kere sıkıştırılmış olmasından kaynaklıymış. Winrar extract dedikten sonra dosya isminde . olduğu için uzantısı anlamsız bir obje olarak gözüküyor bilgisayar. Daha sonra dosyanın formatını kaldırıp tekrar winrar extract yapmak gerekiyor. Bilginize.
Sorun yaşayan arkadaşlara yardımcı olması dileğiyle

Organicmusty

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Musty
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
24
Xiaomi mi6 cihazımıza ilerleyen aylarda veya 2020de android 10 gelir mi ne dersiniz, yoksa bu aldığımız miui 11 güncellemesi yolun sonu muydu?

emreudi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
@emreudi
Cihazım
Xiaomi Mi 10T
Konular
56
arkadaşlar iyi akşamlar biraz konu dışı kusura bakmayın. Bende mi 6 kullanıyorum kamerayı ilk açtığımda bulanık netlemesi yaklaşık 4-5 saniye sürüyor yada kapatıp açıyorum.Daha sonra tekrar açtığımda herhangi bir problem yok.Aradan 2 saat geçince tekrar aynı sanki bir şey yükleniyormuş gibi olur ya daha sonra işleme devam eder onun gibi oluyor yardımcı olabilirmisiniz ?

Malitr555

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Mi6
Konular
0
Daha önce miui 10 baseus kablo kullanıyordum hızlı şarj oluyordu ama miui 11 geçince baseus kablolarla hızlı şarj yapmamaya başladı yeni kullanılmamış baseus kablo ile denedim sonuç aynı ama arkadaşımın Orjinal redmi note 7 kablosu ile denediğimde hızlı şarj yaptı acaba xiaomi yeni sürümde Orjinal kablo kullanditmaya mi zorluyor ve uygun olarak Orjinal xiaomi hızlı şarj kablosunu nereden bulabilirim bugün 10.3.4 geri dönmeyi düşünüyorum global stable linki atabilecek varmı

Organicmusty

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Musty
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
24
arkadaşlar iyi akşamlar biraz konu dışı kusura bakmayın. Bende mi 6 kullanıyorum kamerayı ilk açtığımda bulanık netlemesi yaklaşık 4-5 saniye sürüyor yada kapatıp açıyorum.Daha sonra tekrar açtığımda herhangi bir problem yok.Aradan 2 saat geçince tekrar aynı sanki bir şey yükleniyormuş gibi olur ya daha sonra işleme devam eder onun gibi oluyor yardımcı olabilirmisiniz ?
Formatla gitsin kardeş, hiç duyduğumuz bir sorun değil bu söylediğin
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Daha önce miui 10 baseus kablo kullanıyordum hızlı şarj oluyordu ama miui 11 geçince baseus kablolarla hızlı şarj yapmamaya başladı yeni kullanılmamış baseus kablo ile denedim sonuç aynı ama arkadaşımın Orjinal redmi note 7 kablosu ile denediğimde hızlı şarj yaptı acaba xiaomi yeni sürümde Orjinal kablo kullanditmaya mi zorluyor ve uygun olarak Orjinal xiaomi hızlı şarj kablosunu nereden bulabilirim bugün 10.3.4 geri dönmeyi düşünüyorum global stable linki atabilecek varmı
Sırf şarj konusu yüzünden miui 11'e geçmiyorum xiaomi mi6 telefonumda

batu811

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
batuhan
Cihazım
mi6
Konular
16
Hayırlı günler bazı geceler telefonu şarja takıp bırakıyorum veya takmadan bırakıyorum sabah kalktığımda telefon kendi kendine TWRP kısmına gitmiş alarm falan da çalmıyor sıkıntı yaratıyor bu durum çok sık olmasada oluyor ve sıkılaşoyor nasıl çözebilirim bu sorunu

XiaoMiu

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
188
Hayırlı günler bazı geceler telefonu şarja takıp bırakıyorum veya takmadan bırakıyorum sabah kalktığımda telefon kendi kendine TWRP kısmına gitmiş alarm falan da çalmıyor sıkıntı yaratıyor bu durum çok sık olmasada oluyor ve sıkılaşoyor nasıl çözebilirim bu sorunu
Hangi romdasınız hocam.

Üst Alt