Rom Mi6 Global Kararlı Rom V11.0.6.0 PCAMIXM İndirme Bağlantıları

Grihava

iyi niyetini kaybetme.
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sedat
Cihazım
Xioami mi6
Meslek
Otomotiv
Konular
6
Anlatıma göre işlem yapıyor iseniz adımlar doğru, uygulama kısımında bir eksiklik yapıyor olabilirsiniz. Adım adım ilerleyiniz.
Aynı durumla karşılaşıyor iseniz Fastboot rom ile Temiz kurulum yapmanız önerilir.

Anlatıma göre yaptım hocam hatta 7-8 kere denedim, fastbootla yükleme oldu ama twrp ile olmadı hala çok şaşkınım denemek için başka sürüm yükledm mui 10 vs o yüklendi. hatta miui 12 yükledim o da oldu sonra bunu fastbootla yükledim

Aslında telefonum ısındığı için baştan sıfır kurulum yapmak istemiştim, android sistemi aşırı batarya yiyiyor ve telefonum çok ısınıyor olmadı onun için baştan konu açarım tekrar olursa umarım olmaz

Fastbootla yeniden yükledim şimdi twrp gibi tüm dosyaları siliyor mu arkaplanda, başka bir işlemyapmam gerekmiyor değil mi?

Yardımlar için teşekkür ederim. twrp ile kuramamayı hala anlayamadım:)

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Anlatıma göre yaptım hocam hatta 7-8 kere denedim, fastbootla yükleme oldu ama twrp ile olmadı hala çok şaşkınım denemek için başka sürüm yükledm mui 10 vs o yüklendi. hatta miui 12 yükledim o da oldu sonra bunu fastbootla yükledim

Aslında telefonum ısındığı için baştan sıfır kurulum yapmak istemiştim, android sistemi aşırı batarya yiyiyor ve telefonum çok ısınıyor olmadı onun için baştan konu açarım tekrar olursa umarım olmaz

Fastbootla yeniden yükledim şimdi twrp gibi tüm dosyaları siliyor mu arkaplanda, başka bir işlemyapmam gerekmiyor değil mi?

Yardımlar için teşekkür ederim. twrp ile kuramamayı hala anlayamadım:)

Fastboot rom, Temiz kurulum yapar. Tüm verileriniz, Uygulamalarınız, Twrp dahil herşey silinir. Fabrikadan çıkmış gibi olur.
Fastboot ile rom kurunuz. Konuda detaylı kurulumu bulunmaktadır. Dikkat etmeniz gereken tek nokta,Mi flashtool da Clean all seçiniz.

Grihava

iyi niyetini kaybetme.
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sedat
Cihazım
Xioami mi6
Meslek
Otomotiv
Konular
6
Fastboot rom, Temiz kurulum yapar. Tüm verileriniz, Uygulamalarınız, Twrp dahil herşey silinir. Fabrikadan çıkmış gibi olur.
Fastboot ile rom kurunuz. Konuda detaylı kurulumu bulunmaktadır. Dikkat etmeniz gereken tek nokta,Mi flashtool da Clean all seçiniz.
Forumdan bakarak yaptım clean all seçtim teşekkürler şimdilik bununla devam edeceğim mecburen, sonra detaylı bakacağım

vezhak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mürsel Semih
Cihazım
Mi 6
Konular
4
Hocam çok sinirim bozuldu, indirdiğimiz sitenin bağlantısı hiç stabil değil. İndirme hızı çok dalgalı ve yavaş. Ne yapabilirim indiremiyorum?

MehmetYesil

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi6
Konular
3
Bu konudaki güncelleme daha az önce geldi bana, oysa konu açılalı link paylaşılalı aylar olmuş

axuaxu54

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yakup
Cihazım
Mi6
Meslek
Tornacı
Konular
51
Miui 12 versiyonu verilecek mi global de mi6 için

Süvari

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mevlüt Can
Cihazım
Mi 6
Konular
0
Merhabalar. Mi sürümüm hâlâ 9.2. Ota yolu ile telefona indirip direkt kurulum yapmam mümkün mü? Dosyalarım silinir mi? Teşekkür ederim.

Üst Alt