Rom Mi6 Global Kararlı Rom V11.0.6.0 PCAMIXM İndirme Bağlantıları

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
İşte ben de magisk flashlamak istedim ama maalesef twrp de uçmuş.:(

Uçmuş ise yapıcak birşey yok hocam tekrar twrp flashlamanız gerekiyor.
Uçmaması için offical twrp flashladıktan sonra uygun sürüm olan bir magisk flashlayınız.

Son düzenleme:

Ege32

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ege
Cihazım
Poco f2 pro
Konular
1
Teşekkür ederim cevap için artık öyle yapacağız. Arkadaşın sorunu için me önerirsiniz. Twrpye girebiliyorum diyor demek ki root uçmamış.

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Teşekkür ederim cevap için artık öyle yapacağız. Arkadaşın sorunu için me önerirsiniz. Twrpye girebiliyorum diyor demek ki root uçmamış.

Rica ederiz,
Arkadaşınızın sorunu nedir?
Yeni konu açarak ve sorununu detaylı olarak anlatarak paylaşabilir mi?

Serdar7777

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Serdaryilmaz
Cihazım
Mi6
Meslek
Usta
Konular
5
Acaba Cihaz üzerinden mi kurdunuz, pc desteği ile mi. Yanıtlarmısınız. İyi Günler.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Cihaz üzerinden flasladim mi logosunda kaldı yanıp söndü bende geri yükle seçeneğinden yuklme yaptim şu an vifi çalışmıyor daha saglikli bağlantı varmi

omurserap

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Omur
Cihazım
Mi6
Konular
56
Bl kilidi açık mı 6 global kararlı kullanıyorum ,bir ara rot yetkisi magisk yükleyince kalktı ,yine global kararlıyi nasıl kurabilirim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Şuan recover miu11 kararlı romu indiriyorum,doğrumu yapıyorum ,sonrasında twerepe üzerinden mi kurucam kurarken 4 işlemi yapıp oylemi gecicem yine

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Bl kilidi açık mı 6 global kararlı kullanıyorum ,bir ara rot yetkisi magisk yükleyince kalktı ,yine global kararlıyi nasıl kurabilirim

Şuan recover miu11 kararlı romu indiriyorum,doğrumu yapıyorum ,sonrasında twerepe üzerinden mi kurucam kurarken 4 işlemi yapıp oylemi gecicem yine

Twrp üzerinden Recovery romu indirerek kurulum yapacaksınız. Global romda iseniz Dalvik / Art Cache - Cache, yaparak güncelleyebilirsiniz.
Farklı bir romdan geliyor iseniz 4 wipe ile geçiş yapabilirsiniz.

Grihava

iyi niyetini kaybetme.
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sedat
Cihazım
Xioami mi6
Meslek
Otomotiv
Konular
6
51 gb gösteriyor, neden böyle oldu ki nerde yanlış yaptım anlamadım hocam 64 gb hadi 3-4 gb sistem dosyası diyelim sanırım kalıntılar kaldı nasıl silebilirim

Ekli dosyalar

• Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    22,9 KB · Görüntüleme: 10

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
51 gb gösteriyor, neden böyle oldu ki nerde yanlış yaptım anlamadım hocam 64 gb hadi 3-4 gb sistem dosyası diyelim sanırım kalıntılar kaldı nasıl silebilirim
10 GB yakın sistem dosyası vardır 3-4 gb olamaz hocam gayet normal,ek olarak cihazı fabrika ayarlarına döndürüp kontrol ediniz.

Grihava

iyi niyetini kaybetme.
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sedat
Cihazım
Xioami mi6
Meslek
Otomotiv
Konular
6
10 GB yakın sistem dosyası vardır 3-4 gb olamaz hocam gayet normal,ek olarak cihazı fabrika ayarlarına döndürüp kontrol ediniz.

Şuan v11-0-6-0 yükleyeceğim hocam fabrika ayarlarına çevirme şansım yok, wipe/ format data yaptım başka işlem yapmam gerekiyor mu, çünkü her konuda farklı yapılıyor kafam karıştı :) cihazımda 2. alan kuruluydu silinmemiş olabilir mi?

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Romu yükledim ama olmadı, mi simgesi gelip gidiyor tekrardan kendini başa boot ediyor anlamadım, gece işe gideceğim umarım o zamana kadar yapabilirim wipe işlemlerinde mi yanlışlık yaptım bilemiyorum rica etsem yardımcı olabilir misiniz :(

""Bu işlemleri baştan sona uyguladım yine olmadı""
"Cihazınızı TWRP kurtarma modun da başlatınız.
* TWRP ile Wipe » Advanced Wipe düğmesine tıklayınız '' Dalvik / Art Cache - Cache - Data '' Seçip , Swipe to Wipe yapınız.
*Wipe -Format Data / yes yapıp Reboot - Recovery ile Tam Temizlik yapınız.
* TWRP ana menüsüne dönünüz, Install üzerine dokunun ve cihazınıza aktardığınız Gloabsl kararlı Rom Zip dosyasını seçin.
* .zip dosyasını seçtikten sonra, Swipe to Confirm Flash yapınız.
* ROM’unuz başarıyla yüklendikten sonra, Wipe cache/Dalvik yapın ve Reboot-System yapınız.
Hayırlı olsun. "

Son düzenleme:

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Şuan v11-0-6-0 yükleyeceğim hocam fabrika ayarlarına çevirme şansım yok, wipe/ format data yaptım başka işlem yapmam gerekiyor mu, çünkü her konuda farklı yapılıyor kafam karıştı :) cihazımda 2. alan kuruluydu silinmemiş olabilir mi?

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Romu yükledim ama olmadı, mi simgesi gelip gidiyor tekrardan kendini başa boot ediyor anlamadım, gece işe gideceğim umarım o zamana kadar yapabilirim wipe işlemlerinde mi yanlışlık yaptım bilemiyorum rica etsem yardımcı olabilir misiniz :(

""Bu işlemleri baştan sona uyguladım yine olmadı""
"Cihazınızı TWRP kurtarma modun da başlatınız.
* TWRP ile Wipe » Advanced Wipe düğmesine tıklayınız '' Dalvik / Art Cache - Cache - Data '' Seçip , Swipe to Wipe yapınız.
*Wipe -Format Data / yes yapıp Reboot - Recovery ile Tam Temizlik yapınız.
* TWRP ana menüsüne dönünüz, Install üzerine dokunun ve cihazınıza aktardığınız Gloabsl kararlı Rom Zip dosyasını seçin.
* .zip dosyasını seçtikten sonra, Swipe to Confirm Flash yapınız.
* ROM’unuz başarıyla yüklendikten sonra, Wipe cache/Dalvik yapın ve Reboot-System yapınız.
Hayırlı olsun. "

Anlatıma göre işlem yapıyor iseniz adımlar doğru, uygulama kısımında bir eksiklik yapıyor olabilirsiniz. Adım adım ilerleyiniz.
Aynı durumla karşılaşıyor iseniz Fastboot rom ile Temiz kurulum yapmanız önerilir.

Üst Alt