Yardım Mi6 geri alma tusu sorunu

Yaperni

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Mi6
Konular
1
Arkadaslar iyi aksamlar. Mi6 64gb kullanicisiyim. Telefonu alali 2hafta oldu ama geri alma tusu sorunu yuzunden telefondan sogudum. Su mesaji yazarken bile kac defa hic dokunmama ragmen sayfayi geri aliyor. Ya da oyun oynarken oyundan cikiyor. Bu sorun tum uygulamalarda ayni. Daha onceden basina gelen var mi acaba. Cozum icin nasil bir yol izlemeliyim?

Enes Korkmaz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
xiaomi mi 6
Konular
3
Bende de aynı sorun var yurtdışı cihaz garanti de yok bunun başka çözümü yok mu garanti dışında
ben telefona hard reset felan attım düzelme olmadı belki güncelleme felan gelirse düzelir diye düşündüm ama o gelene kadar telefon daha kötüye gidebir diye garantiye göndermeyi düşünüyorum delta servis ithalatcı garantili pek güvenmiyorum ama.

Oyla:

Ömer Tuğrulelçi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
mi 6
Konular
0
Bende dün hepsiburada ya mesaj attım bana kargo kodu verdiler adresle birlikte oraya gönderecem bakalım. inşallah düzelir

Oyla:

HuseyinS

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
-
Meslek
Öğrenci
Konular
4
kvk garantili cihazlarda da bu sorun var mı ? Yakın zamanda almayı düşünüyordum.

Oyla:

emrecan11

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
emre
Cihazım
mi6
Konular
0
delta servise mi gönderdin kaç gün oldu bende göndermeyi planlıyorum ama ithalatcı olduğu için yapacaklarından şüphe duyuyorum
evet deltaya gönderdim suaralar geri dönüş bekliyorum. sonucu pylaşacağım ama ben tamir degil yasa süre içerisin de verdiğim için değişim talep ettim.

Oyla:

oruba

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
özkan
Cihazım
Xiaomi MI4
Meslek
Gazeteci/Müzisyen
Konular
93
evet deltaya gönderdim suaralar geri dönüş bekliyorum. sonucu pylaşacağım ama ben tamir degil yasa süre içerisin de verdiğim için değişim talep ettim.
Değişim talep etmeniz çok doğru, takipteyiz.

MI 4W cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

erkan176

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erkan
Cihazım
mi 6
Meslek
memur
Konular
36
arkadaşlar telefon garantide tamir oldu tabiki achelot arkadaştan almıştım kendisi garantiye gönderdi ve çok ilgiliydi ,2 gün önce haber geldi tamir olmuş hata fc değişimi fpc digitizer connector hatasıymış.artık gelmesini bekliyorum. gelince bildiricem sizlere...
Arkadaslar iyi aksamlar. Mi6 64gb kullanicisiyim. Telefonu alali 2hafta oldu ama geri alma tusu sorunu yuzunden telefondan sogudum. Su mesaji yazarken bile kac defa hic dokunmama ragmen sayfayi geri aliyor. Ya da oyun oynarken oyundan cikiyor. Bu sorun tum uygulamalarda ayni. Daha onceden basina gelen var mi acaba. Cozum icin nasil bir yol izlemeliyim?

merhabalar hocam. sanırım ekran camından kaynaklı bir sorunmuş bizdeki. tam emin oldugumuz zaman buraya tekrar yazacagım. size de geçmiş olsun

konu hakkında çözüm bulabildiniz mi?

Bekliyoruz...

MI 4W cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ben telefona hard reset felan attım düzelme olmadı belki güncelleme felan gelirse düzelir diye düşündüm ama o gelene kadar telefon daha kötüye gidebir diye garantiye göndermeyi düşünüyorum delta servis ithalatcı garantili pek güvenmiyorum ama.
[doublepost=1510832617,1510832524][/doublepost]tabiki huzurlarınızda archelot arkadaşıma yoğun ilgisinden dolayı teşekkür ederim.

Oyla:

Rae

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Cihat Hüdai
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
1
arkadaşlar telefon garantide tamir oldu tabiki achelot arkadaştan almıştım kendisi garantiye gönderdi ve çok ilgiliydi ,2 gün önce haber geldi tamir olmuş hata fc değişimi fpc digitizer connector hatasıymış.artık gelmesini bekliyorum. gelince bildiricem sizlere...
[doublepost=1510832617,1510832524][/doublepost]tabiki huzurlarınızda archelot arkadaşıma yoğun ilgisinden dolayı teşekkür ederim.

Hayırlı olsun sorunun düzeldiğine sevindim güle güle kullanın

Oyla:

emrecan11

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
emre
Cihazım
mi6
Konular
0
Dostum varmı bi gelişme servisten dönüş oldumu.
Sonucu yazmayı unuttum biraz sorunlu bir süreç oldu Delta yeni cihaz getirdi fakat aynı sorun o cihazda da mevcuttu buyüzden ürünün para iadesini talep ettim. satıcı hepsiburadaydı bi hafta sonra para iadesini alıdm.

Oyla:

v10furkanv10

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
iPhone 6
Konular
4
Sorunu yaşayanlar cihazlarının hangi seri (ay) üretildiğini yazabilir mi ?

Oyla:
Üst Alt