Yardım Mi6 geri alma tusu sorunu

Yaperni

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Mi6
Konular
1
Arkadaslar iyi aksamlar. Mi6 64gb kullanicisiyim. Telefonu alali 2hafta oldu ama geri alma tusu sorunu yuzunden telefondan sogudum. Su mesaji yazarken bile kac defa hic dokunmama ragmen sayfayi geri aliyor. Ya da oyun oynarken oyundan cikiyor. Bu sorun tum uygulamalarda ayni. Daha onceden basina gelen var mi acaba. Cozum icin nasil bir yol izlemeliyim?

emrecan11

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
emre
Cihazım
mi6
Konular
0
Telefonun alt kısmından yanlardan sıkın biraz muhtemelen aynı haraketi yapacaktır bir arkadaşımdada aynı olay var.
evet siz söyledikten sonra denedim alt taraftan cok az baskı oldugunda kendiliğinden aktif oluyor. çok ilginç

Oyla:

sinan kalaycı

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
sinan
Cihazım
xiaomi mi4
Konular
0
Benim cihazım yurt dışı cihazı böyle bir sorun yok lazer ile arka kapağa ithalat yolu ile gelen cihazlara ce yazısı vurulduğu için hasar veriyor olabilir cihaza.

Oyla:

sinan kalaycı

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
sinan
Cihazım
xiaomi mi4
Konular
0
Resimdeki yazıdan bahsediyorum.

Ekli dosyalar

• indir.jpg
    indir.jpg
    4,8 KB · Görüntüleme: 63
Oyla:

Ömer Tuğrulelçi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
mi 6
Konular
0
Benim de benzer bir sorunum var fakat benim sorunum sadece geri alma tuşu değil. Benim dokunmatik ekran ve dokunmatik tuşları donuyor. Bazen ekran kendi kendine hareket ediyor. Güç tuşuna basıp ekranı uyutup geri açınca düzeliyor fakat bir süre sonra tekrardan aynı sorun oluyor. Sinir olmaya başladım. Telefona format attım gene aynı sorun devam ediyor. Ne yapmalıyım ne önerir siniz?

Oyla:

Ömer Tuğrulelçi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
mi 6
Konular
0
Arkadaşların dediği gibi telefonu alttan sıkınca üst kısımlardan ekrana dokunmuş gibi işlem yapıyor. 1-2 kere sıktım daha sonra düzeldi ama tekrar olmayacağı anlamına gelmez. miui 9 global kararlı sürüm ne zaman gelir ve o gelince düzelir mi sizce?

Oyla:

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
284
Arkadaşların dediği gibi telefonu alttan sıkınca üst kısımlardan ekrana dokunmuş gibi işlem yapıyor. 1-2 kere sıktım daha sonra düzeldi ama tekrar olmayacağı anlamına gelmez. miui 9 global kararlı sürüm ne zaman gelir ve o gelince düzelir mi sizce?
Önümüzdeki ayın başından itibaren gelme olasılığı çok yüksek

Oyla:

redmourne

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
altug
Cihazım
mi4
Konular
3
Bu tarz problemler genelde cam koruyucu yu çıkartınca ve ekranı temiz bi gözlük beziyle silince geçiyor
O kimse de çözdüm olmadı mı acaba ?
merhaba sefa bey. biz koruyucu camın üstünden silmiştik sizin önerinizle. bir de böyle deneyelim gelişmeleri kız arkadaşım size yazar zaten. en son yollamayı düşünüyorduk size bakmanız için

Oyla:

__SEFA__

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SEFA
Cihazım
mix 3
Konular
15
merhaba sefa bey. biz koruyucu camın üstünden silmiştik sizin önerinizle. bir de böyle deneyelim gelişmeleri kız arkadaşım size yazar zaten. en son yollamayı düşünüyorduk size bakmanız için
tama hocam whatsapp üzerinden kendisi ile haberleşiyoruz zaten

Oyla:
Üst Alt