Yardım Mi6 geri alma tusu sorunu

Yaperni

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Mi6
Konular
1
Arkadaslar iyi aksamlar. Mi6 64gb kullanicisiyim. Telefonu alali 2hafta oldu ama geri alma tusu sorunu yuzunden telefondan sogudum. Su mesaji yazarken bile kac defa hic dokunmama ragmen sayfayi geri aliyor. Ya da oyun oynarken oyundan cikiyor. Bu sorun tum uygulamalarda ayni. Daha onceden basina gelen var mi acaba. Cozum icin nasil bir yol izlemeliyim?

Ömer Tuğrulelçi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
mi 6
Konular
0
Kronik bi sorun değil.bendeki mi6 da hiç öyle bi problem yok

Kronik mi değil mi bilmiyorum ama iyce sinirlenmeye başladım. Telefonun alt tarafını sıkınca (htc nin son telefonu gibi ) düzenliyor, bir sure sonra tekrar donüyor.

Oyla:

Ömer Tuğrulelçi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
mi 6
Konular
0
Kronik bi sorun değil.bendeki mi6 da hiç öyle bi problem yok

Kronik mi değil mi bilmiyorum ama iyce sinirlenmeye başladım. Telefonun alt tarafını sıkınca (htc nin son telefonu gibi ) düzenliyor, bir sure sonra tekrar donuyor.

Oyla:

emrecan11

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
emre
Cihazım
mi6
Konular
0
Kronik değil dostum
sorunun bu kadar sık görülmesi kronik olması anlamına gelmez mi ve bu sorun yurt dısı cihazlarda da mevcut forumlar da, hatta youtube da bir kaç video mevcut. bu arada bu sorun hangi cihazlar da mevcut sorun yasayanlar yazabilir mi? benim cihazım 64 gb
i

Oyla:

redmourne

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
altug
Cihazım
mi4
Konular
3
hocam bizim telefonda da yan altlardan ufak bir baskı uygulanınca geri alıyor. üstünü silmekle pek alakası yokmuş. sefa bey ile iletişime geçeceğiz mecbur.

Oyla:

Ömer Tuğrulelçi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
mi 6
Konular
0
Ekran koruyucuyu çıkartınca geçer dediler ama geçmedi. Garantiye göndermeyi düşünüyorum zira benim telefon sadece geri almıyortüm ekran donuyor ve kafasına göre ekranda yerlere dokunulmuş gibi işlem yapıyor.

Oyla:

Enes Korkmaz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
xiaomi mi 6
Konular
3
merhaba arkadaşlar 1 hafta önce mi6 aldım telefonum sürekli donuyor geri tuşu çalışmıyor mesaj yazarken klavye takılı kalıyor ne yapmam gerekli

Oyla:

emrecan11

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
emre
Cihazım
mi6
Konular
0
merhaba arkadaşlar 1 hafta önce mi6 aldım telefonum sürekli donuyor geri tuşu çalışmıyor mesaj yazarken klavye takılı kalıyor ne yapmam gerekli
garantisi mevcut ise servise gönderin. ben öyle yaptım suan geri dönüş bekliyorum.

Oyla:

yavuz_ulu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yavuz ulu
Cihazım
xiaomi mi 6
Konular
1
Bende de aynı sorun var yurtdışı cihaz garanti de yok bunun başka çözümü yok mu garanti dışında

Oyla:

Enes Korkmaz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
xiaomi mi 6
Konular
3
garantisi mevcut ise servise gönderin. ben öyle yaptım suan geri dönüş bekliyorum.
delta servise mi gönderdin kaç gün oldu bende göndermeyi planlıyorum ama ithalatcı olduğu için yapacaklarından şüphe duyuyorum

Oyla:
Üst Alt