Yardım Mi6 geri alma tusu sorunu

Yaperni

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Mi6
Konular
1
Arkadaslar iyi aksamlar. Mi6 64gb kullanicisiyim. Telefonu alali 2hafta oldu ama geri alma tusu sorunu yuzunden telefondan sogudum. Su mesaji yazarken bile kac defa hic dokunmama ragmen sayfayi geri aliyor. Ya da oyun oynarken oyundan cikiyor. Bu sorun tum uygulamalarda ayni. Daha onceden basina gelen var mi acaba. Cozum icin nasil bir yol izlemeliyim?

oruba

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
özkan
Cihazım
Xiaomi MI4
Meslek
Gazeteci/Müzisyen
Konular
93
Muhtemelen öyle hocam. Ses çıkışının olduğu noktadan geri tuşu algılıyor. Bir çözüm biliyormusunuz?

SM-N910H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Donanımsal derken arkadaşın cihazına has bir durummu, yoksa mi6 larda kronik bir sorunmu?

MI 4W cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

oruba

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
özkan
Cihazım
Xiaomi MI4
Meslek
Gazeteci/Müzisyen
Konular
93
Arkadaslar iyi aksamlar. Mi6 64gb kullanicisiyim. Telefonu alali 2hafta oldu ama geri alma tusu sorunu yuzunden telefondan sogudum. Su mesaji yazarken bile kac defa hic dokunmama ragmen sayfayi geri aliyor. Ya da oyun oynarken oyundan cikiyor. Bu sorun tum uygulamalarda ayni. Daha onceden basina gelen var mi acaba. Cozum icin nasil bir yol izlemeliyim?
Bu sorun yüzünden istemeden oyundan çıkıyorum dediniz.
Geçici çözüm, Ek ayarlar/tuş ayarları/navigasyon tuşlarını devre dışı bırak. Buradan oyunu seçip, oyunu açtığınızda navigasyon tuşlarını devredışı bırakmış olursunuz, çift tıkladığınızda navigasyon tuşları tekrar aktif olur. İyi günler.

Oyla:

ELCIKMURAT

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Murat ELCİK
Cihazım
Mi6
Konular
0
Bu sorun benim 3 hafta önce aldıgım Mi6 dada var. Problemi bulamadım. Yardımcı olursanız seviniriz.

Oyla:

oruba

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
özkan
Cihazım
Xiaomi MI4
Meslek
Gazeteci/Müzisyen
Konular
93
Evet, görünüyorki 1-2 kişide bu problem var, diğer mi6 sahipleri telefonlarını bu sorun ışığında kontrol edip geri dönüş yaparlarsa hepimiz bilgileniriz?

Oyla:

redmourne

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
altug
Cihazım
mi4
Konular
3
kız arkadaşıma aldığımız mi6 da da 2 3 hafta sonra bu sorun ortaya çıktı. çözüme ulaşan oldu mu temiz kurulum ile? böyle bir kronik sorunu varsa bu modelin xiaomi kendi ayagına sıkmış demek

Oyla:

erkan176

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erkan
Cihazım
mi 6
Meslek
memur
Konular
36
arkadaşlar benim mi5 s de de aynı sıkıntı oldu. ama benim sorunda daha çok güneş ışığında sıcaklığa bağlı oluyor. yani parmak izi okuyucu dan kaynaklanıp alt tuşların donanımsal arızası. temiz kurulum, güncelleme, rom değişimi faydasız.telefon garantiye gitti, bakalım nolacak.

Oyla:
Üst Alt