Soru MI6 Android 9 Pie

Furkanbal

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
3
Cihazım
Mi6
Konular
37
Arkadaşlar çoğu telefona android 9 Pie güncellemesi geldi fakat MI6 da hala tık yok ne zaman güncelleme geleceğini bilen varmı ?

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
miui 10 da android 9 da bence iyi değil şu an xiaomi tarafında miui 10 eski cihazları öldürdü gibi bir şey , yenilere de android 9 sorunlu geldi hep , aceleye gerek yok ,

Oyla:

yavzka

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yavuz
Cihazım
Mi 6
Konular
1
cogu custom romlara eu rom dahil değil hocam :)

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ama eu rom'un pil performansı pek iç açıcı değil.

Güncellemenin iki amacı var biri performans diğeri yenilikler. Biz genelde yeniliklere odaklanıyoruz. Bunlar da çok önemli şeyler olmaz. Telefonu ilk aldığımız özelliklerden ekstra bir şey beklemek mantıklı değil. Ben aldığımda 9.2.2.0 sürümü vardı. Şimdi karşılaştırsan görsellik dışında bir fark göremiyorum. Benim de miui arayüzü ile sıkıntılı olduğum noktalar var tam olarak memnun olduğumu söyleyemem.

Snapdragon 835 ve 6 gb ram'i olan bir cihaza bile abuk subuk sürümler çıkartıp kanser ettiler. En çok sevilen özelliklerden biri olan age recognition'u sildiler, birçok şeyi ios'a iyice benzettiler.

Telefon şu an aldıgımın gerisinde. Çıktıgında performans olarak iphone x ile karsılastırılan bir cihazın serüveni böyle olmamalıydı.

Oyla:

HasanFB

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
19
ama eu rom'un pil performansı pek iç açıcı değil.

Snapdragon 835 ve 6 gb ram'i olan bir cihaza bile abuk subuk sürümler çıkartıp kanser ettiler. En çok sevilen özelliklerden biri olan age recognition'u sildiler, birçok şeyi ios'a iyice benzettiler.

Telefon şu an aldıgımın gerisinde. Çıktıgında performans olarak iphone x ile karsılastırılan bir cihazın serüveni böyle olmamalıydı.
hocam sende aldığın versiyon olan 9.2.2 ye geri dön ben öyle kullanıyorum 0 sıkıntı telefon canavar gibi

Oyla:

seyyah_41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
ibrahim
Cihazım
redmi not 3
Konular
7
hocam sende aldığın versiyon olan 9.2.2 ye geri dön ben öyle kullanıyorum 0 sıkıntı telefon canavar gibi
9.2.2 global kararlı yoksa betadan mı bahsediyorsunuz. Ben de pil performansından sıkıntılıyım. 4g pil acayip hızlı bitiyor. Gece şarjdan çekiyorum sabaha 90 lira gelmiş oluyor şarjım. 9.2.2. Ye nasıl geri dönerim. Global stabilize roma. Şuna global beta kullanıyorum

Oyla:

seyyah_41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
ibrahim
Cihazım
redmi not 3
Konular
7
Şimdi baktım 9.1.10 güncellendi gelmiş. Deneyen var mı. Nasıl

Oyla:

HasanFB

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
19
9.2.2 global kararlı yoksa betadan mı bahsediyorsunuz. Ben de pil performansından sıkıntılıyım. 4g pil acayip hızlı bitiyor. Gece şarjdan çekiyorum sabaha 90 lira gelmiş oluyor şarjım. 9.2.2. Ye nasıl geri dönerim. Global stabilize roma. Şuna global beta kullanıyorum

ben global stabil kullanıyorum ama bl kilidinin açık olması lazım sonra mi flash programı yardımıyla dönebiliyorsun

Oyla:

kanas28

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
gökhan
Cihazım
lg g2
Konular
0
s.a xiaomi güncelleme desteği konusuna biraz takildim oneplus in 3 ve 3t ye android pie güncellemesi verdi 2016 daki simdi bakiyorum 2016 daki mi 5 e bakıyorum donanim olarak pek guclu degil ama mi 8 e kac yil gunceleme desteği verir Xiaomi 2 yil mi destek vermeye basladi mi 5 desteği kesti ve xiaomiye guncelleme suresini uzatir mi oneplus gibi twitterda ceo lara baski yapsak felan

Oyla:

dost

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kamil
Cihazım
Mİ5
Konular
26