Yardım Mi6 Ahize ses problemi

ozanşahin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
orta
Cihazım
mi6
Konular
8
Güncelleme sonrasi ahizenin ses performansi yariya düstü ,bununla ilgili ne yapabilirim

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

weyselaysel

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
veysel
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
4
Merhaba, aynı sorun benim MI6 da var. Karşı tarafın sesi duyulmuyor çok kısık geliyor. Telefondan soğudum. Temel işlevi yerine getirebilmeli, bildiğin çöp oldu. Garanti sorunu çözebilir mi acaba bu haliyle bu telefon bildiğin ayıplı ürün haline geldi.
Garantiye göndermenizi tavsiye ederim. Genelde yazılımsal oluyor. Benim Redmi Note 4 te vardı yazılım güncelleme ile sorun çözüldü. Yalnız 3 haftada geliyor ona göre yedek telefonunuzu iyi ayarlayın

Oyla:

cappa_tr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Mi6 6/64gb
Meslek
Öğretmen
Konular
4
Ses kısılma olayı bir güncellemeden sonra ya da rom attıktan sonra aniden olduysa yazılımsal bir problemdir ama zamanla olmuşsa ahizede biriken pisliktendir.

Oyla:

terelelli

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
BARIS
Cihazım
mi5s
Konular
0
Garantiye göndermenizi tavsiye ederim. Genelde yazılımsal oluyor. Benim Redmi Note 4 te vardı yazılım güncelleme ile sorun çözüldü. Yalnız 3 haftada geliyor ona göre yedek telefonunuzu iyi ayarlayın
Yedek telefon ayarladım , hepsiburada dan almıştım evo garantili bugün kargoya verdim. Evo garanti hakkında hiç iyi şeyler duymadım ama yinede gönderdir. Bakalım ne olacak..

Oyla:

bigoo

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
YILDIRIM
Cihazım
mi 6
Konular
10
Güncelleme sonrasi ahizenin ses performansi yariya düstü ,bununla ilgili ne yapabilirim

buna bir bakabilir misin
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Oyla:

weyselaysel

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
veysel
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
4
Yedek telefon ayarladım , hepsiburada dan almıştım evo garantili bugün kargoya verdim. Evo garanti hakkında hiç iyi şeyler duymadım ama yinede gönderdir. Bakalım ne olacak..

Bende aynı şekilde hepsiburadan dan alıp EVO ya gönderdim.

Oyla:

mucadele

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
emre
Cihazım
mi6
Konular
1
Ya arkadaşlar cidden çıldıracağım.bu ses problemi beni delirtti. Güncellemeden önce yoktu böyle bir şey. Eski sürüme dönerek ya da farklı bir çözüm bulabilen var mı?

Oyla:

ByCaska

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet Caşka
Cihazım
Xiaomi mi6
Konular
0
Merhaba arkadaşlar, 2 haftadır bu konuyla ilgili bende mücadele veriyorum. Sizlerinde desteği ile denemediğim şey kalmadı. Biraz önce çok ince bir diş fırçası ile temizlik yaptım, sonuç muhteşem. İnanın öyle sevindim ki, ilk defa böyle bir platformda yorum yapıyorum. Çekirdek sürümü kısmından test ettiğinizde farkı çok net anlayacaksınız.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Daha önce de diş fırçası ile temizlemiştim ama sonuç alamamıştım. Bu diş fırçasının uçları kıl gibi ince. Denemenizi şiddetle tavsiye ediyorum.. Sağlıcakla kalın, esenlikler diliyorum..

Oyla:

fatih8080

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Gm5plus
Konular
0
Mi6 global beta sürümde benimde başıma geldi daha öncesinde hiçbir sıkıntı yokken son güncellemeyi yapınca ahize patlamış gibi oldu müzik video açtığım zaman sesi yükselince çok net belli oluyor cızırtı.

Bu sebepten mi6 global rom a geri döndüm ahize sesinden önceye nazaran düzelme var ama kalıcı bir hasar oluşmuş yine cızırtılı bir ses geliyor

Oyla:

Kardelen064064

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hüseyin
Cihazım
Kardelen
Konular
0

Benimde aynı oldu bugün duzeltti telefoncu kulakligi tikanmis sert bir fırçayla temizledi sorun halloldu

Oyla:
Üst Alt