İpucu Mi5s Twrp Yükleme/Root Aracı (Kolay Yöntem)

erkan176

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erkan
Cihazım
mi 6
Meslek
memur
Konular
36

kraptor121

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Necip
Cihazım
Xiaomi mi 5s
Konular
1
Hocam capricorn.bat isimli dosyayı çalıştırıyorum ve 1 e basıyorum fakat usb debugging in açık olduğundan emin olunuz gibi bir hata veriyor ki açık ve bilgisayara tamamen bağlı dosya aktarımı şeklinde bağlanıyorum ve klasörlere erişimim var fakat enter yaptıktan sonra bat dosyası kendini kapatıyor ve telefonda hiç bir değişiklik olmuyor OEM kilit açma da açık durumda sorun ne anlamadım yardımcı olursanız müteşekkir olacağım
[doublepost=1517600808,1517599556][/doublepost]
Hocam capricorn.bat isimli dosyayı çalıştırıyorum ve 1 e basıyorum fakat usb debugging in açık olduğundan emin olunuz gibi bir hata veriyor ki açık ve bilgisayara tamamen bağlı dosya aktarımı şeklinde bağlanıyorum ve klasörlere erişimim var fakat enter yaptıktan sonra bat dosyası kendini kapatıyor ve telefonda hiç bir değişiklik olmuyor OEM kilit açma da açık durumda sorun ne anlamadım yardımcı olursanız müteşekkir olacağım

You are not connected yet ... Check your connection ...

Check the message on the device screen ...

Allow USB Debugging for Device ...

Press Enter to continue ...

diyor enterlayınca program kendini kapatıyor tüm driverları sildim tekrar yükledim yine bir şey değişmedi aynı hata bilgisayara da bağlantı da sıkıntı yok
[doublepost=1517600871][/doublepost]
[doublepost=1517600808,1517599556][/doublepost]

You are not connected yet ... Check your connection ...

Check the message on the device screen ...

Allow USB Debugging for Device ...

Press Enter to continue ...

diyor enterlayınca program kendini kapatıyor tüm driverları sildim tekrar yükledim yine bir şey değişmedi aynı hata bilgisayara da bağlantı da sıkıntı yok ve usb hata ayıklaması bağlandı diyor telefon bildirimlerinde lütfen yardımcı olun
[doublepost=1517601717][/doublepost]Tamam hocam daha önce cevaplanmış yorumumu silebilirsiniz teşekkürler

HyrllhDgn

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hayrullah
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Elek Elek Mühendis
Konular
1
twrp kurmaya çalıştıktan sonra fastboot ekranında kalıyor girmeye çalıştığımda da mi recover ekranı karsılıyor benı. manuel kurmaya çalıştığımda da powershell ekranında kırmızı 'buyuk ıhtımalle hata ekranı' karsılıyor benı. yardımcı olacak var mı? tw verebilirim. pda yontemını de denedım.

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
twrp kurmaya çalıştıktan sonra fastboot ekranında kalıyor girmeye çalıştığımda da mi recover ekranı karsılıyor benı. manuel kurmaya çalıştığımda da powershell ekranında kırmızı 'buyuk ıhtımalle hata ekranı' karsılıyor benı. yardımcı olacak var mı? tw verebilirim. pda yontemını de denedım.
Hocam cmd üzerinden gerçekleştirin

Üst Alt