Yardım Mi5s lg panel ghost sorunsalı?

ysfakc

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
Mİ 6
Konular
16
S. A arkadaslar bugun netten mi5s siparis ettim. Sonra satıcı ekranin lg panel olduğunu soyledi. Ghost sorununa mi5s de raslamadigini soyledi satis adetine baktim 163 kisi yorum yapmis herhangi olumsuz bir yorum yoktu . Mi5 te yasayan arkadaslar olmuş. Mi5s de lg panel ile sikinti yasayan oldu mu acaba? Sizce ne yapmalıyım daha bana ulasmadan iade etmeli miyim? Yoksa kullanmali miyim?

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

taha.blt

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
36
Ben mi5s i Hepsiburadadan aldım. Jdi panelli. 6 aydır kullanıyorum. Tek şikayetim ısınıyor abi :) 15 dk kullandıktan sonra hemen 39-40 derece oluyo. Parmak izine gayet iyi çalışıyor. Beta sürümlerde daha iyi ama. Ha bir de 100 dk civarında şarj doluyo ve cihaz şarjdayken performans düşüyor. Orjinal şarj aletini kullanmama rağmen bence geç şarj oluyor.

Oyla:

ysfakc

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
Mİ 6
Konular
16
Ben mi5s i Hepsiburadadan aldım. Jdi panelli. 6 aydır kullanıyorum. Tek şikayetim ısınıyor abi :) 15 dk kullandıktan sonra hemen 39-40 derece oluyo. Parmak izine gayet iyi çalışıyor. Beta sürümlerde daha iyi ama. Ha bir de 100 dk civarında şarj doluyo ve cihaz şarjdayken performans düşüyor. Orjinal şarj aletini kullanmama rağmen bence geç şarj oluyor.
Evet baya gec sarj oluyor sizinki. Bendeki takip etmedim ama tahminen 1 saate sarj oluyor. Parmak izinde sorun yok mi 6 kadar olmasa da gayet iyi algiliyor.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Dogankara54

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dogan
Cihazım
Xiaomi mi5
Konular
11
Ustam bende oradan aldım ama benim ki LG panelli şey soracam nasıl diyecegimi bilmiyorum ekranı tam kitlerken ekran karirken kilit ekranında da saat in yazısında fln kirmizilasma oluyor mu böyle çok hafif bir kirmizilik

Oyla:

yusaozdemir

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yuşa
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
20
Ustam bende oradan aldım ama benim ki LG panelli şey soracam nasıl diyecegimi bilmiyorum ekranı tam kitlerken ekran karirken kilit ekranında da saat in yazısında fln kirmizilasma oluyor mu böyle çok hafif bir kirmizilik
Ben şuan mi5 kullanıyorum global betadayım global stabilde oluyordu.lg panel benimkide

İyi Forumlar..

Oyla:

taha.blt

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
36
Yok olmuyo sanırım. Olsa dikkatimi çekerdi. Sıfır telefon aldığımız halde sorunsuz çıkması şansa bağlı. Alırken nerdeyse herkes böyle sorunların olduğunu bilmediği için güvenerek alıyor. Ben ekran sorunu olduğunu forumdaki konularda fark ettim. Neyseki şanslıymışım lg panel değilmiş.

Oyla:

Gölge®

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Öztürk
Cihazım
Mi5s
Konular
1
Arkadaslar Mayıs Ayinin sonuna dogru hepsiburada kendi saticisindan aldim mi5s imi Temmuz başında ghost screen görüldü.1 ay sonra. Lg panel telefonum. Isınınca ghost screen gozukmeye başlıyor ilk zamanlar azdi sonradan fazlalasti. Soguyunca kayboluyor. Lg panellerden uzak durun. Bir kaç formda ve facede yazdım. Yani mi5s lerdede var bu sorun. Hepsiburadayla görüştüm servise yönlendirdi. Zaman sıkıntımdan dolayı ayrica da Servisde malum o yüzden hiç uğraşmadim.

Oyla:

Dogankara54

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dogan
Cihazım
Xiaomi mi5
Konular
11
Arkadaslar Mayıs Ayinin sonuna dogru hepsiburada kendi saticisindan aldim mi5s imi Temmuz başında ghost screen görüldü.1 ay sonra. Lg panel telefonum. Isınınca ghost screen gozukmeye başlıyor ilk zamanlar azdi sonradan fazlalasti. Soguyunca kayboluyor. Lg panellerden uzak durun. Bir kaç formda ve facede yazdım. Yani mi5s lerdede var bu sorun. Hepsiburadayla görüştüm servise yönlendirdi. Zaman sıkıntımdan dolayı ayrica da Servisde malum o yüzden hiç uğraşmadim.
Ustam işte şans işi boşuna demiyorlar forumda çıkmamış kimsede şuan zaten LG panellerin hepsinde çıkacak diye birşey yok çıkma oranı yüksek bence sen garantiye gönder ya ekran değişir yada sıfır verirler

Oyla:

CursedChico

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
caner
Cihazım
mi5s plus
Konular
4