Yardım Mi5s lg panel ghost sorunsalı?

ysfakc

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
Mİ 6
Konular
16
S. A arkadaslar bugun netten mi5s siparis ettim. Sonra satıcı ekranin lg panel olduğunu soyledi. Ghost sorununa mi5s de raslamadigini soyledi satis adetine baktim 163 kisi yorum yapmis herhangi olumsuz bir yorum yoktu . Mi5 te yasayan arkadaslar olmuş. Mi5s de lg panel ile sikinti yasayan oldu mu acaba? Sizce ne yapmalıyım daha bana ulasmadan iade etmeli miyim? Yoksa kullanmali miyim?

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dogankara54

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dogan
Cihazım
Xiaomi mi5
Konular
11
Jdı ve sharp sorunsuz sadece lg paneller de görüşüyor ghost sorunu
Abi bu firma niye iki panel üretim yapıyor anlamadım ben tek jdi panelden ilerleseydi belki buna çözüm bulunmuştur xiaomi bunu göze alarak bu paneli takmıştır çünkü mi5 lerde çok sikayetler vardı lg panel olanlar ama Mİ5S lerde şuan bu sikintilar yok inşallah da olmaz

Oyla:

Conconist50

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
67
Abi bu firma niye iki panel üretim yapıyor anlamadım ben tek jdi panelden ilerleseydi belki buna çözüm bulunmuştur xiaomi bunu göze alarak bu paneli takmıştır çünkü mi5 lerde çok sikayetler vardı lg panel olanlar ama Mİ5S lerde şuan bu sikintilar yok inşallah da olmaz
3 farklı model kullanıyorlar jdı sharp ve lg. Neden farklı paneller kullanmışlar bilemiyorum

Oyla:

ysfakc

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
Mİ 6
Konular
16
Ben esime aldim bendr mi6 var. Iki gundur kullanıyor. Isinma vs pek yok goruntu kalitesi bendeki mi6 ya gore daha canli sanki. Bendekinde jdi panel var. Telefonda oyun vs oynanmiyor. Oynansa da basit oyunlar belkide o yuzden isinmiyordur. Bence sans meselesi hepsinde cikacak diye bi kaide yok. Insallah mi5s de bu sorunu asmislardir. Arastirma yaptim ghostlar mi5 te cikmis ama mi5s de henuz karsilasan olmamış. Hayırlısı artık

Oyla:

ysfakc

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
Mİ 6
Konular
16
Benimkinde jdi yazıyor jdi kötü mü hocam?
Jdi panel sorun cikartmayan ekran, lg panel ise hata cikabilme ihtimali olan ekran. Yani sizinki iyi oluyor.

Oyla:

Dogankara54

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dogan
Cihazım
Xiaomi mi5
Konular
11
Ben esime aldim bendr mi6 var. Iki gundur kullanıyor. Isinma vs pek yok goruntu kalitesi bendeki mi6 ya gore daha canli sanki. Bendekinde jdi panel var. Telefonda oyun vs oynanmiyor. Oynansa da basit oyunlar belkide o yuzden isinmiyordur. Bence sans meselesi hepsinde cikacak diye bi kaide yok. Insallah mi5s de bu sorunu asmislardir. Arastirma yaptim ghostlar mi5 te cikmis ama mi5s de henuz karsilasan olmamış. Hayırlısı artık

Haklısınız hocam valla LG panellerin hepsinde olarak diye birsey yok bence Mİ5S te bu sorun asılmış gibi duruyor inşallah çıkmaz çünkü 6 ay kadar kullananlar var sorun yasamamislar bu saatten sonra olmaz inşallah bakalım garantili cihaz nasıl olsa

Oyla:

Conconist50

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
67
Haklısınız hocam valla LG panellerin hepsinde olarak diye birsey yok bence Mİ5S te bu sorun asılmış gibi duruyor inşallah çıkmaz çünkü 6 ay kadar kullananlar var sorun yasamamislar bu saatten sonra olmaz inşallah bakalım garantili cihaz nasıl olsa
Benim mi5te 6. Ayda çıkmıştı sorun ama umarım sizde çıkmaz

Oyla:

Dogankara54

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dogan
Cihazım
Xiaomi mi5
Konular
11
9 ay kadar oldu jdi panel. Ama hiçbir sıkıntı yok. Belki bataryayı yenileme zamanı geldi
Siz de olmaz zaten LG paneli lerde görünüyor hepsinde değilde genelde çıkıyor işte inşallah Mİ5S te bu sorunu kaldirmislardir

Oyla:
Üst Alt