Yardım Mi5s lg panel ghost sorunsalı?

ysfakc

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
Mİ 6
Konular
16
S. A arkadaslar bugun netten mi5s siparis ettim. Sonra satıcı ekranin lg panel olduğunu soyledi. Ghost sorununa mi5s de raslamadigini soyledi satis adetine baktim 163 kisi yorum yapmis herhangi olumsuz bir yorum yoktu . Mi5 te yasayan arkadaslar olmuş. Mi5s de lg panel ile sikinti yasayan oldu mu acaba? Sizce ne yapmalıyım daha bana ulasmadan iade etmeli miyim? Yoksa kullanmali miyim?

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Conconist50

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
67
Lgnin g4, g5,v10, v20 modellerinde ghost screen sorunu mevcut. Mi5 cihazımda lg paneldi 6. Ayda ghost screen çıktı

Oyla:

Dogankara54

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dogan
Cihazım
Xiaomi mi5
Konular
11
Ben ilk defa şahit olurum bir telefona 2 farklı panel niye takılıyor tek bir panel ile niye gitmiyor ve size şunu söyleyeyim LG panelleri biraz şans işi mi5 de bazı kişiler de görünüyor bu benim arkadaşımda mi5 var onun paneli de LG ama bu sorun görünmedi Mİ5S kullanıcılarından böyle bir sikayet gelmedi bende kullanıyorum iyi birseyi yok olursa zaten garanti ye verirsiniz onlar gerekeni yaparlar

Oyla:

Dogankara54

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dogan
Cihazım
Xiaomi mi5
Konular
11
Ben ilk defa şahit olurum bir telefona 2 farklı panel niye takılıyor tek bir panel ile niye gitmiyor ve size şunu söyleyeyim LG panelleri biraz şans işi mi5 de bazı kişiler de görünüyor bu benim arkadaşımda mi5 var onun paneli de LG ama bu sorun görünmedi Mİ5S kullanıcılarından böyle bir sikayet gelmedi bende kullanıyorum iyi birseyi yok olursa zaten garanti ye verirsiniz onlar gerekeni yaparlar

Oyla:

Dogankara54

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dogan
Cihazım
Xiaomi mi5
Konular
11
Şöyle bir örnek vereyim sizlere bu ghostscreen sorunu Samsung cihazlarında ve HTC perde de görünüyor bu bazen ekranın hatalı çıkmasından kaynaklı da olabilir yada cihaz aşırı ısınınca da olabilir ben bunları gördüğüm için konuşuyorum misal bazıları diyor ki Mİ5S biraz çabuk ısınıyor diyor ama bende cihaz gayet normal sıcaklıkta benim öyle bir şikayetim yok örnek olarak ısınmadan da kaynakli bu ghostscreen sorunu bunu bilin istedim

Oyla:

Av.burak

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mı 5s
Konular
4
Bende jdi panel yazıyor donanım testinde baktım jdi kötü panel mı oluyor

Oyla:

Av.burak

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mı 5s
Konular
4
Bende jdi panel yazıyor donanım testinde baktım jdi kötü panel mı oluyor
Telefonu Şubat ayında aldım ilk kullandığımdan beri ekranı açıp kapatırken bazen kırmızılık çıkıyor ghost screen mı var şimdi bende?

Oyla:

Av.burak

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mı 5s
Konular
4
Su an cepport ta satisa cikarimis. Ama panelin ne olduğunu bilmiyorlar. Ve 50 tl asagisa fiyat telefon henuz ulasmadi kargoda. Simdi turuncu magazadan aldigim telefon kesin olarak lg panel. Acaba telefonu iade edip cepporttanmi alsam cunku jdi panel cikma ihtimali de var..

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Benimkinde jdi yazıyor jdi kötü mü hocam?

Oyla:

Dogankara54

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dogan
Cihazım
Xiaomi mi5
Konular
11
Telefonu Şubat ayında aldım ilk kullandığımdan beri ekranı açıp kapatırken bazen kırmızılık çıkıyor ghost screen mı var şimdi bende?
Yok ustam bende de oluyor ona takılma ghostscreen denilen olay örnek vereyim Facebook ta takildin sonra çıktın ve ekranın arkasında bir saydamlik gördün beyaz sayfa da belli olur o Facebook saydam bir şekilde sanki girmişsin gibi duruyor yani ekranın paneli ısı dan dolayı Facebook sayfasını LCD yanmasından dolayı ondan öyle bir leke gibi birşey kalıyor bazen geçiyor bazen kalıcı hal alabiliyor

Oyla:
Üst Alt