Rehber Mi5 Unlock == Videolu Anlatım==

hukumran

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ugur
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
0
o program sayesiinde kilidi açacaksınız zaten o yüzden karşılıyor mi flash unlock indirmeniz için konuda videoyu izleyin anlatım mevcut zatenn görekceksiniz.
SMS gelmeyince emin olamadım sağolun. Bende şu an global stable rom var bununla deneyebilir miyim?

Lopus

ι̇уιℓєя нєя zαмαη тαкℓιт є∂ιℓιя.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
SMS gelmeyince emin olamadım sağolun. Bende şu an global stable rom var bununla deneyebilir miyim?
sms geldikten sonra evet öncelikle cihazın üstündeki romla deneyin bootloder kildini açmayı %50 takılırsa EDL moddda çin developer rom kurarsınız mi flasla.

mbilgehanyilmaz

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Muhammet
Cihazım
mi 5
Konular
0
Herkese merhaba , CMD ekranında adb devices yazıyorum "iç yada dış komut , çalıştırabilir program yada toplu iş dosyası olarak tanınmıyor" diyor ayrıca videoda gösterilen gibi değil CMD nin ilk satırı yardımcı olabilir mısınız Bu arada videoyu çok güzel olmuş

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Lopus

ι̇уιℓєя нєя zαмαη тαкℓιт є∂ιℓιя.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
Herkese merhaba , CMD ekranında adb devices yazıyorum "iç yada dış komut , çalıştırabilir program yada toplu iş dosyası olarak tanınmıyor" diyor ayrıca videoda gösterilen gibi değil CMD nin ilk satırı yardımcı olabilir mısınız Bu arada videoyu çok güzel olmuş

gerekli driver yüklü ise görmez cihazı mi flash 64 bit kurun gerekli driverleri kurduktan sonra tekrar deneyin.

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99

Bu Windows ile ilgili bir sorun. Komut yazdığınız klasörde adb ve fastboot dosyalarının bulunması gerekiyor. Sizde adb dosyasını bulamadığı için hata veriyor. Lütfen adb dosyaların bulunduğu klasöre geçerek komutları çalıştırın.

Sent from my Mi Note 2 using Tapatalk

mbilgehanyilmaz

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Muhammet
Cihazım
mi 5
Konular
0
Bu Windows ile ilgili bir sorun. Komut yazdığınız klasörde adb ve fastboot dosyalarının bulunması gerekiyor. Sizde adb dosyasını bulamadığı için hata veriyor. Lütfen adb dosyaların bulunduğu klasöre geçerek komutları çalıştırın.

Sent from my Mi Note 2 using Tapatalk
Evet usta dediğin gibi adb klasöründe açmamışım kusura bakmayin.Şimdi denedim bu seferde unlock yaptığımız program telefonu görmüyor.Cmd ekranına fastboot devices yazıyorum ****** fastboot diyor sonra tekrar reboot-bootloader yazıyorum error not found diyor .Bu arada cihaz fastboot modda kalıyor Cevaplar için ayrı ayrı teşekkür ederim

mbilgehanyilmaz

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Muhammet
Cihazım
mi 5
Konular
0
Biraz araştırma yaptım .Birkaç şey denedim GPS'i acıp bilgisayarda buldurdum.Mİ unlock un v1.1 ini inidirip denedim.Bu sefer unlock yazan yere tıklanabiliyordu ama daha %5 olmadan şöyle hata verdi:
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

mbilgehanyilmaz

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Muhammet
Cihazım
mi 5
Konular
0
Öncelikle özür dilerim mesaj editlemeyi bulamadım(varsa).O yüzden yeni mesaj atmak zorunda kalıyorum.
En son dediklerimden sonra ,az önce chine developer (miui 8 beta diye geçiyor ayarlarda) yükleyip .USB debuggingi aktif ettim . Oem unlock diye bir ayar vardı onu da aktif ettim.Tekrar denedim.Sonuç yine aynı maalesef.Artık vazgeçmek üzereyim fastboottan cıkamayacak elimde kalacak diye korkuyorum:D

maxXsky

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Xiaomi mi6
Konular
1
bn üye olurken unlock talebi sorulmadı telefon numarası sordu altında onay kodunu girdim miui.coma yonlerdrdi ama çince :(

ilkerdugan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ilker dugan
Cihazım
redmi pro
Konular
1
Selamlar

yeni redmi Pro aldim. unlock basvurunda bulundum onay da geldi .
unlock yaparken asagidaki hatayi aliyorum.
belirttigi yerdeki "settings -> develepor op..." da mi unlock states diye bir yer yok.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Üst Alt