Rehber Mi5 Unlock == Videolu Anlatım==

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
üstadım forum derken bu forum mu? benim adım ali ama ali yazdım yine kabul etmedi
Bu forum değil, elbette en.miui formundaki nickname'inizi yazacaksınız da ben hala niçin bu ekranda ısrar ettiğinizi anlamakta güçlük çekiyorum. Yukarda verdiğim linke girince bu ekran nasıl geliyor anlam veremiyorum. Şimdi tekrar denedim böyle bir ekran gelmiyor. Lütfen adımları dikkatle ve iyice okuyarak yapın.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

mefistotr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hzr
Cihazım
Mi Pro-Mi 5S
Konular
7
Merhaba, Hb alınma Redmi Pro cihazım için unlock kodu sabah geldi ve hemen konuya daldım. :)
Herşeyi nokta nokta yaptım fakat olmadı sanırım ve nedeni çin roomu yüklü değil diye galiba.
Fakat unlock aracına göre oldu gösteriyor, komut verince yanlış komut diyor. wasntme~~ Dedim belki rom yüklemeden hallederiz ama yemedi. :D

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Merhaba, Hb alınma Redmi Pro cihazım için unlock kodu sabah geldi ve hemen konuya daldım. :)
Herşeyi nokta nokta yaptım fakat olmadı sanırım ve nedeni çin roomu yüklü değil diye galiba.
Fakat unlock aracına göre oldu gösteriyor, komut verince yanlış komut diyor. wasntme~~ Dedim belki rom yüklemeden hallederiz ama yemedi. :D

Fastboot oem device-info komutu sadece snapdragon işlemcili cihazlarda çalışır hocam. Sizin cihazınız MTK işlemcili :)

mefistotr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hzr
Cihazım
Mi Pro-Mi 5S
Konular
7
Fastboot oem device-info komutu sadece snapdragon işlemcili cihazlarda çalışır hocam. Sizin cihazınız MTK işlemcili :)

Cevap için teşekkürler üstad, birşey daha öğrendik. :) Evet Redmi Pro MTK işlemci var. O zaman benim cihaz unlocked oldu sanırım galiba. drunk~~

Burdaki anlatım ile room atabilirim artık sanırım.

Realizeyes

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ozan
Cihazım
Mi9 Se
Konular
7
Cuma gecesi redmi pro cihazım için unlock başvurusunda bulundum hala bir cevap almadim. Sorum şu, bazı kaynaklarda başvuru yaparken cihazın üstünde orjinal bi rom olması gerektiği yaziyor. Benim cihazimda da fake bir rom yuklu olarak geldi, bu halde istekte bulundum. Sorun çıkar mi, bilgili olan var mı? Ayrıca ne zaman cevap alırım.

sw33tking

Offical Developer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Technician
Konular
90
Cuma gecesi redmi pro cihazım için unlock başvurusunda bulundum hala bir cevap almadim. Sorum şu, bazı kaynaklarda başvuru yaparken cihazın üstünde orjinal bi rom olması gerektiği yaziyor. Benim cihazimda da fake bir rom yuklu olarak geldi, bu halde istekte bulundum. Sorun çıkar mi, bilgili olan var mı? Ayrıca ne zaman cevap alırım.

Üzerindeki De Oynanmış Çin Sürümü Olduğu İçin, Sorun Çıkarmayacaktır.
Onay En Az 3, En Fazla 10 Günde Gelir.

Realizeyes

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ozan
Cihazım
Mi9 Se
Konular
7
Üzerindeki De Oynanmış Çin Sürümü Olduğu İçin, Sorun Çıkarmayacaktır.
Onay En Az 3, En Fazla 10 Günde Gelir.
Evet bi numarasının içinde CN ibaresi var Çin romu olmalı. Siteden yararlanıp sorun çıkmadan bir eu romu atıp kullanırım umarım. Teşekkürler hızlı cevap için.

emir4453

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
emirhan
Cihazım
mi5
Konular
0
İyi günler unlock işlemi için mi5 global son sürümde edl moda geçmiyor adb de bu işlemi yapmanız için kilidi açın diyor(FAILED (uzak: Bu komutu kullanmak için cihazın kilidini açmanız gerekir) Bitti. Toplam süre: 0.014s).Cihazı cepport tan aldım.

Son düzenleme:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Cevap için teşekkürler üstad, birşey daha öğrendik. :) Evet Redmi Pro MTK işlemci var. O zaman benim cihaz unlocked oldu sanırım galiba. drunk~~

Burdaki anlatım ile room atabilirim artık sanırım.

Evet hocam sorun olmaması lazım :)

İyi günler unlock işlemi için mi5 global son sürümde edl moda geçmiyor adb de bu işlemi yapmanız için kilidi açın diyor(FAILED (uzak: Bu komutu kullanmak için cihazın kilidini açmanız gerekir) Bitti. Toplam süre: 0.014s).Cihazı cepport tan aldım.

Unlock için cihazı edl moda değil fastboot moda almanız gerekli hocam. Anlatımı ve rehberi baştan dikkatlice okuyarak işlemleri yapmanızı tavsiye derim.

Üst Alt