Yardım Mi5 telefonun ekran kilidi fazla şifre girmekten dolayı kilitledi açılmıyor

memolika

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet
Cihazım
mi5
Konular
1
Merhaba
Telefonumun ekran kilidi fazla şifre denemekten dolayı kilitlendi açılmıyor parmak izide çalışmıyor nedenini bilmiyorum ekranı açamıyorum yardım etmeniz rica
telefonum mi5

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Telefonu telefonuyla vermişim iki gündür yapamadı yarın da yapamazsa alicam söylediğini yapıcam kardeşim o dediğin komutu nereye yazioduk ?
Hocam siz cihazı en iyisi bana gönderin :) O cihazın bir forumu ve sadece o marka üzerine uzmanlaşmış kişiler varken neden telefoncuya verirsiniz anlamıyorum :D

Oyla:

zerevan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
recovery
Cihazım
xioami mi5
Konular
0
Siz neredesiniz Tw ile destekleme durumunuz yokmu telefoncu yapamazsa kendim tornavidayla dalacam artık kaç gündür yapamadi

Oyla:

meneter

Paran varsa Adamsın, Paran Yoksa Madamsın...
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Redmi k20 pro
Konular
39
Tema kullandınız mı hiç? Miu 8 de hatalardan bi tanesi bazen yarım saat açılmıyor tel. Teli kapatıp açın ve 20 dk bekleyin ekranı yukarı çekmeye çalışın. Normal şifre çıkar. İnş olur.

Oyla:

meneter

Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Redmi k20 pro
Konular
39
Dediğim gibi yapın açılır o zaman.

Oyla:

meneter

Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Redmi k20 pro
Konular
39
Hocam ekranda solda kamera olur genelde ancak yüklediğiniz temaya göre değişebilir. İşte kamera basın ve yukarı çekin 2 3 kere.

Oyla:

zerevan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
recovery
Cihazım
xioami mi5
Konular
0
Çok şükür :D kardeşim telefonu telefoncu dan geri aldım adam yapamadi telefonu aldım önceden ikinci bir alan oluşturmuştum ikinci alana geçtim ordan temayı deistirdim sonra tekrar birinci alana geçtim parmak izi istedi baştim parmak izimi açıldı şimdi Şifremi de sfrladm sknti yok şimdi hepinize çok teşekkür ederim . şimdi ufak bi sorum olacak recovery mod bende açılmıyor o ayarı nasıl yapabilirim

Oyla:

meneter

Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Redmi k20 pro
Konular
39
Hocam tel açılmadan nasıl ikinci alana geçtiniz :) neyse olduğuna sevindim hayırlı olsun hocam.

Oyla:

ibhakay

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ibrahim
Cihazım
redmi note 4
Konular
0
Ya arkadaşlar ben de yeni bir xiaomi kullanıcısıym redmi note 4 aldım ve geçen bi fabrika ayarlarına döndüm sonra sorunsuzca telefonu 1 gün kullandım ikinci gün telefon koyduğum ekran desenini kabul etmemeye başladı ve şu an deli oldum ekran kilidini kabul etmiyor parmak izi zaten tanımlamamıştım.. mi flash tool ile rom fastboot rom atmaya çalıştım ama hata veriyor flash tool gerçi windows 10 kullanıyorum sorun ondanmı bilmiyorum ama bi yardım edin telefonu yeni aldım ama kullanamıyorum.. şimdi fil çağından kalma bi eski telefonum vardı ona taktım hattı bi çare söyleyin ya..

Oyla:
Üst Alt