Yardım Mi5 telefonun ekran kilidi fazla şifre girmekten dolayı kilitledi açılmıyor

'Sorular ve Yardım Talepleri' forumunda memolika tarafından 2 Temmuz 2016 tarihinde açılan konu

1. Tapatalk kullanıcılarının sitemize erişiminde sorun yaşaması durumunda sitemize tarayıcı üzerinden girerek gizlilik politikası ve kullanım koşullarını kabul etmesi gerekmektedir.
  1. Merhaba
    Telefonumun ekran kilidi fazla şifre denemekten dolayı kilitlendi açılmıyor parmak izide çalışmıyor nedenini bilmiyorum ekranı açamıyorum yardım etmeniz rica
    telefonum mi5

2. Unlock islemini yaptiysaniz twrp yukleyip wipe yapabilirsiniz yada miflash ile rom kurabilirsiniz

3. twrp nasıl yükleyebilirm telefon hiç bir şeye izin vermiyor miflash la rom yüklemeyede izin vermiyor cihaz daha iki günlük

4. Anladim hocam unlock islemi yapilmadiysa twrp yukleyemezsiniz miflash ile romda kuramazsiniz bu konuda daha fazla bilgili arkadaslar yardimci olacaktir

5. aynı sorun bendede var kardeşim çözümünu buldunmu :(

6. Bootloader kilidi açık mı? Açıksa twrp kurup wipe yaparak sorundan kurtulabilirsiniz

7. Malesef recovery mod almıyor tek fastboot mu ne öyle bi ekran geliyor ikinci ekranda telin resmi var diyor fişi takn

8. bi ara telefoncu fabrika sürümünü kaldırmŞti Mi 8 sürümüne yükselmiştir botloader öyle açık dildir dimi recovery moduna koyamadm cunku

9. Cihazı fastboot a alıp fastboot oem device-info komutu verip ekran görüntüsü atarsanız kilidin durumuna bakabiliriz.

10. Telefonu telefonuyla vermişim iki gündür yapamadı yarın da yapamazsa alicam söylediğini yapıcam kardeşim o dediğin komutu nereye yazioduk ?

11. Hocam siz cihazı en iyisi bana gönderin :) O cihazın bir forumu ve sadece o marka üzerine uzmanlaşmış kişiler varken neden telefoncuya verirsiniz anlamıyorum :D

1907 ve eren2535 bunu beğendi.
  12. Siz neredesiniz Tw ile destekleme durumunuz yokmu telefoncu yapamazsa kendim tornavidayla dalacam artık kaç gündür yapamadi

13. Tema kullandınız mı hiç? Miu 8 de hatalardan bi tanesi bazen yarım saat açılmıyor tel. Teli kapatıp açın ve 20 dk bekleyin ekranı yukarı çekmeye çalışın. Normal şifre çıkar. İnş olur.

zerevan bunu beğendi.
  14. Evet tema yükledim akşam tema yukle mistim sabah kalktım öyle oldu O:

15. Dediğim gibi yapın açılır o zaman.

16. ekranı yukarı çekme derken ?

17. Hocam ekranda solda kamera olur genelde ancak yüklediğiniz temaya göre değişebilir. İşte kamera basın ve yukarı çekin 2 3 kere.

zerevan bunu beğendi.
  18. Çok şükür :D kardeşim telefonu telefoncu dan geri aldım adam yapamadi telefonu aldım önceden ikinci bir alan oluşturmuştum ikinci alana geçtim ordan temayı deistirdim sonra tekrar birinci alana geçtim parmak izi istedi baştim parmak izimi açıldı şimdi Şifremi de sfrladm sknti yok şimdi hepinize çok teşekkür ederim . şimdi ufak bi sorum olacak recovery mod bende açılmıyor o ayarı nasıl yapabilirim

19. Hocam tel açılmadan nasıl ikinci alana geçtiniz :) neyse olduğuna sevindim hayırlı olsun hocam.

20. Ya arkadaşlar ben de yeni bir xiaomi kullanıcısıym redmi note 4 aldım ve geçen bi fabrika ayarlarına döndüm sonra sorunsuzca telefonu 1 gün kullandım ikinci gün telefon koyduğum ekran desenini kabul etmemeye başladı ve şu an deli oldum ekran kilidini kabul etmiyor parmak izi zaten tanımlamamıştım.. mi flash tool ile rom fastboot rom atmaya çalıştım ama hata veriyor flash tool gerçi windows 10 kullanıyorum sorun ondanmı bilmiyorum ama bi yardım edin telefonu yeni aldım ama kullanamıyorum.. şimdi fil çağından kalma bi eski telefonum vardı ona taktım hattı bi çare söyleyin ya..

21. MODELİ belirledikten sonra pın kodu istemesi lazım

22. Bootloader kilidiniz kapalı ise fastboot tan rom kuramazsınız. Spflash ile rom atabilirsiniz ama risklidir. Ben yapamam derseniz özelden ulaşın.

23. Daha yeniyim belirttiğim gibi spflash nedir onunla rom atarsam riski ne olur

24. Rom kurma programı mtk lar için. Brick riski var.

25. acilen yardım almam gerekiyor bugün sabah ne olduysa oldu telefon ekran kilidini kabul etmedi sabahtan beri 100lerce dakikadır bekliyorum
    model xiaomi mi5
    root rom hiçbişey yok

nasıl aşabilirim bu sorunu?

Bu Sayfayı Paylaş

Yükleniyor...