Yardım Mi5 telefonun ekran kilidi fazla şifre girmekten dolayı kilitledi açılmıyor

memolika

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
mehmet
Cihazım
mi5
Merhaba
Telefonumun ekran kilidi fazla şifre denemekten dolayı kilitlendi açılmıyor parmak izide çalışmıyor nedenini bilmiyorum ekranı açamıyorum yardım etmeniz rica
telefonum mi5

browneyes45

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Mustafa
Cihazım
Xiaomi mi 6
Unlock islemini yaptiysaniz twrp yukleyip wipe yapabilirsiniz yada miflash ile rom kurabilirsiniz

memolika

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
mehmet
Cihazım
mi5
twrp nasıl yükleyebilirm telefon hiç bir şeye izin vermiyor miflash la rom yüklemeyede izin vermiyor cihaz daha iki günlük

browneyes45

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Mustafa
Cihazım
Xiaomi mi 6
Anladim hocam unlock islemi yapilmadiysa twrp yukleyemezsiniz miflash ile romda kuramazsiniz bu konuda daha fazla bilgili arkadaslar yardimci olacaktir

zerevan

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
recovery
Cihazım
xioami mi5
aynı sorun bendede var kardeşim çözümünu buldunmu :(

zerevan

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
recovery
Cihazım
xioami mi5
Malesef recovery mod almıyor tek fastboot mu ne öyle bi ekran geliyor ikinci ekranda telin resmi var diyor fişi takn

zerevan

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
recovery
Cihazım
xioami mi5
bi ara telefoncu fabrika sürümünü kaldırmŞti Mi 8 sürümüne yükselmiştir botloader öyle açık dildir dimi recovery moduna koyamadm cunku

Zenex

Zirveye Doğru
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Forum Uzmanı
MIUI Sever
SMS Onaylı
Hüseyin
Cihazım
RN4 SNP GLBL
Cihazı fastboot a alıp fastboot oem device-info komutu verip ekran görüntüsü atarsanız kilidin durumuna bakabiliriz.

zerevan

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
recovery
Cihazım
xioami mi5
Telefonu telefonuyla vermişim iki gündür yapamadı yarın da yapamazsa alicam söylediğini yapıcam kardeşim o dediğin komutu nereye yazioduk ?

Zenex

Zirveye Doğru
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Forum Uzmanı
MIUI Sever
SMS Onaylı
Hüseyin
Cihazım
RN4 SNP GLBL
Telefonu telefonuyla vermişim iki gündür yapamadı yarın da yapamazsa alicam söylediğini yapıcam kardeşim o dediğin komutu nereye yazioduk ?
Hocam siz cihazı en iyisi bana gönderin :) O cihazın bir forumu ve sadece o marka üzerine uzmanlaşmış kişiler varken neden telefoncuya verirsiniz anlamıyorum :D

zerevan

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
recovery
Cihazım
xioami mi5
Siz neredesiniz Tw ile destekleme durumunuz yokmu telefoncu yapamazsa kendim tornavidayla dalacam artık kaç gündür yapamadi

meneter

Paran varsa Adamsın, Paran Yoksa Madamsın...
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Mehmet
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Tema kullandınız mı hiç? Miu 8 de hatalardan bi tanesi bazen yarım saat açılmıyor tel. Teli kapatıp açın ve 20 dk bekleyin ekranı yukarı çekmeye çalışın. Normal şifre çıkar. İnş olur.

zerevan

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
recovery
Cihazım
xioami mi5
Evet tema yükledim akşam tema yukle mistim sabah kalktım öyle oldu O:

meneter

Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Mehmet
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Hocam ekranda solda kamera olur genelde ancak yüklediğiniz temaya göre değişebilir. İşte kamera basın ve yukarı çekin 2 3 kere.

zerevan

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
recovery
Cihazım
xioami mi5
Çok şükür :D kardeşim telefonu telefoncu dan geri aldım adam yapamadi telefonu aldım önceden ikinci bir alan oluşturmuştum ikinci alana geçtim ordan temayı deistirdim sonra tekrar birinci alana geçtim parmak izi istedi baştim parmak izimi açıldı şimdi Şifremi de sfrladm sknti yok şimdi hepinize çok teşekkür ederim . şimdi ufak bi sorum olacak recovery mod bende açılmıyor o ayarı nasıl yapabilirim

meneter

Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Mehmet
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Hocam tel açılmadan nasıl ikinci alana geçtiniz :) neyse olduğuna sevindim hayırlı olsun hocam.

ibhakay

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
ibrahim
Cihazım
redmi note 4
Ya arkadaşlar ben de yeni bir xiaomi kullanıcısıym redmi note 4 aldım ve geçen bi fabrika ayarlarına döndüm sonra sorunsuzca telefonu 1 gün kullandım ikinci gün telefon koyduğum ekran desenini kabul etmemeye başladı ve şu an deli oldum ekran kilidini kabul etmiyor parmak izi zaten tanımlamamıştım.. mi flash tool ile rom fastboot rom atmaya çalıştım ama hata veriyor flash tool gerçi windows 10 kullanıyorum sorun ondanmı bilmiyorum ama bi yardım edin telefonu yeni aldım ama kullanamıyorum.. şimdi fil çağından kalma bi eski telefonum vardı ona taktım hattı bi çare söyleyin ya..

murat21101981

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
Acemi Üye
murat
Cihazım
mi band 2
MODELİ belirledikten sonra pın kodu istemesi lazım

Zenex

Zirveye Doğru
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Forum Uzmanı
MIUI Sever
SMS Onaylı
Hüseyin
Cihazım
RN4 SNP GLBL
Ya arkadaşlar ben de yeni bir xiaomi kullanıcısıym redmi note 4 aldım ve geçen bi fabrika ayarlarına döndüm sonra sorunsuzca telefonu 1 gün kullandım ikinci gün telefon koyduğum ekran desenini kabul etmemeye başladı ve şu an deli oldum ekran kilidini kabul etmiyor parmak izi zaten tanımlamamıştım.. mi flash tool ile rom fastboot rom atmaya çalıştım ama hata veriyor flash tool gerçi windows 10 kullanıyorum sorun ondanmı bilmiyorum ama bi yardım edin telefonu yeni aldım ama kullanamıyorum.. şimdi fil çağından kalma bi eski telefonum vardı ona taktım hattı bi çare söyleyin ya..
Bootloader kilidiniz kapalı ise fastboot tan rom kuramazsınız. Spflash ile rom atabilirsiniz ama risklidir. Ben yapamam derseniz özelden ulaşın.

ibhakay

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
ibrahim
Cihazım
redmi note 4
Daha yeniyim belirttiğim gibi spflash nedir onunla rom atarsam riski ne olur

Orkun

Aktif Üye
Aktif Üye
MIUI Sever
Orkun
Cihazım
Mi5
acilen yardım almam gerekiyor bugün sabah ne olduysa oldu telefon ekran kilidini kabul etmedi sabahtan beri 100lerce dakikadır bekliyorum
model xiaomi mi5
root rom hiçbişey yok

nasıl aşabilirim bu sorunu?

Üst Alt

Sevgili Xiaomi Sever!

Sitemizdeki reklamların görüntülenmesini engellediğinizi tespit ettik.

Lütfen sitemizi istisna listesine ekleyin veya AdBlock'u devre dışı bırakın.

Sitemizde ki tüm kaynaklar ÜCRETSİZ olarak sizlere sunulmaktadır bize destek olmak için engellemeyi kaldırınız

Anlayışınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz!