Rom Mi5 Pixel Experience Rom [AOSP] [8.1]-[9.0] [Gemini]

harunalkan123

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Konular
3
Bugün banada güncelleme geldi ,indirdim yükle dedim .recovery modunda açıldı.ekrana sadece wipe ile restart system menüleri çıktı .güncelleme sizin dediğiniz gibi otomatik olarak yüklenmedi.ne yapmam gerekiyor bu konu ile ilgili
Sanirim sizin Twrp ile ilgili bir sıkıntınız var. Cihazınızda uygun en son Twrp modelini kurarak wipe işlemlerini yapıp en güncel PE rom dosyasını Twrp ile flashlayin. Daha sonraki guncellemelerde sıkıntı yaşamazsınız.

max52

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bulent
Cihazım
Samsung s4
Konular
1
En güncel twrp dosyasını yuklemistim.romu kuralı 1 ay olmadı.sadece root işlemi yapmamistim.twrp yükleyip ardından romu yuklemistim

harunalkan123

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Konular
3
ükleyip ardından romu yuklemistim
En güncel twrp dosyasını yuklemistim.romu kuralı 1 ay olmadı.sadece root işlemi yapmamistim.twrp yükleyip ardından romu yuklemistim
Benim cihazımda da root yok. Dün akşam OTA ile güncelleme paketini indirdim ve sadece yükle tuşuna bastım. başka hiçbir şey yapmadım kendi kendine yükledi ve açıldı. TWRP de dahil olmak üzere temiz bir kurulum yapın derim. Onun dışında böyle bir sorun hakkında bir bilgim yok maalesef, ilk defa sizden duydum.

max52

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bulent
Cihazım
Samsung s4
Konular
1
Şimdi farkettim bende twrp açılmıyor,mi recovery açılıyor.ama ben twrp yi yuklemistim

harunalkan123

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Konular
3
Şimdi farkettim bende twrp açılmıyor,mi recovery açılıyor.ama ben twrp yi yuklemistim
Siz dediğim gibi tekrardan Twrp kurun. Twrp gitmiş o yüzden normal recovery açılıyor. Twrp kurmak yeterli olacaktır sizin için.

max52

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bulent
Cihazım
Samsung s4
Konular
1
Tamam teşekkür ederim desteğiniz icin

Samedk26

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Samed
Cihazım
Mi5
Konular
0
Anladım :D . Uygulamaya gerek yok. Ota ile güncelleme paketini indir, indikten sonra yükle tuşuna bas kendi otomatik olarak twrp modunda açılıp güncellemeyi kurup yeniden başlıyor. Ekstra bir şey yapmana gerek yok :D
hocam yeni romda gps sıkıntısı giderilmiş mi ve bu dediğiniz işlemi oto yaparken herhangi bir ver kaybı oluyor mu?

gungfu155

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cüneyt
Cihazım
redmi note 8
Meslek
yakın dövüş uzmanı
Konular
19
Selamlar global betayi kurdum doğal olarak rot ve twrp gitti twrp kurup rot yapıp mi5s için indirdiğim tonu kuracağım sistemi silmiyorum değil mi sadece cach dalvik yapıyorum

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt