Yardım Mi5 Kapanma Sorunu

interwelet

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fikret
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
4
Arkadaşlar son derece memnun oldugum telefonum beni çok uzmeye basladı telefona herhangi bir yeni program oyunmuş birsey kurmadim ancak telefon belirsiz zaman aralıklarında kilitlenip kapanıyor ve acilmiyor. Acabilmemin tek yolu batarya kablosunu cikartip takmak. Ondan sonra normal aciliyor. Bazen 2 gün sıkıntısız kullanirken bazen 1 saat geçmeden kilitleniyor. Bir fikri olan var mi?

Son düzenleme:

kolozi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
iyi
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
1
Garantili ise o zaman sakın kurcalamayın hemen direk olarak garantiye derim tabiki telefon sizin en doğru karar gartiye gönderme
başıma bir lenovada geldi açılmıyordu falan garantiye gönderdim onlarda yapamadı ve bana paramı almam için bir form gönderdiler gittim vala 1.5 sene sonra aldığım fiyattan paramı verdiler :))

Oyla:

Tugrulxioami

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tuğrul
Cihazım
Mi 5
Konular
13
Unlock yapınca garanti dışı kalmaz
Delta unlocked ve rootu garanti kapsamına alıyor diye biliyorum bende hocam ama için rahat etsin diyorsan telefon ayarlarından sıfırlamadıysan onu dene daha önce sıkıntı olmayıp sonradan sonraya olduysa düzenlicektir

Oyla:

mafisdah

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
mhls
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
0
Arkadaşlar son derece memnun oldugum telefonum beni çok uzmeye basladı telefona herhangi bir yeni program oyunmuş birsey kurmadim ancak telefon belirsiz zaman aralıklarında kilitlenip kapanıyor ve acilmiyor. Acabilmemin tek yolu batarya kablosunu cikartip takmak. Ondan sonra normal aciliyor. Bazen 2 gün sıkıntısız kullanirken bazen 1 saat geçmeden kilitleniyor. Bir fikri olan var mi?[/QUOTE
merhaba arkadaşlar... beni de bir yılı aşkın bir süredirr son derece memnun bir şekilde kullanmakta olduğum mti 5 üzmeye başladı. şu an çaresiz kaldım. telefon aniden kapanıyor ve bir kaç saat açılmıyor... bir kaç defa fastboot la acmayı başardım .... ancak bugün dördüncü gün ve artık fastboot da yapamıyorum... acil yardım lütfen......
[doublepost=1525583251,1525582953][/doublepost]merhaba arkadaşlar... bir yılı aşkın bir süredirr son derece memnun bir şekilde kullanmakta olduğum mi 5 üzmeye başladı. şu an çaresiz kaldım. telefon aniden kapanıyor ve bir kaç saat açılmıyor... bir kaç defa fastboot la acmayı başardım .... ancak bugün dördüncü gün ve artık fastboot da yapamıyorum... acil yardım lütfen...

Oyla:

Tugrulxioami

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tuğrul
Cihazım
Mi 5
Konular
13
Telefonun şarj kablosunu hatta adaptörü de değiştirip şarj a bağla 1 2 saat beklesin sonrasında ses kısma ve güç tuşuna 5 saniye basarak fastboot moda al ekran gelmese bile bilgisayara bagla miflash tan bak görmesi lazım stabil olan bir MIUI sürümünü yükle

Oyla:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
[doublepost=1525583251,1525582953][/doublepost]merhaba arkadaşlar... bir yılı aşkın bir süredirr son derece memnun bir şekilde kullanmakta olduğum mi 5 üzmeye başladı. şu an çaresiz kaldım. telefon aniden kapanıyor ve bir kaç saat açılmıyor... bir kaç defa fastboot la acmayı başardım .... ancak bugün dördüncü gün ve artık fastboot da yapamıyorum... acil yardım lütfen...
Herkesin profiline aynı mesanı yazmaktan vaz geçin.

Cihazınızın garantisi varsa garantiye gönderiniz.

Oyla:

mafisdah

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
mhls
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
0
Herkesin profiline aynı mesanı yazmaktan vaz geçin.

Cihazınızın garantisi varsa garantiye gönderiniz.

tesekkur ederim çözüm öneriniz için :))) bu aklımza gelmemişti :))) ancak ben sizi bilirkişi olarak gördüğüm ve sorun için bir fikir verirsiniz diye mesaj atmıştım... affola.

Oyla:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
tesekkur ederim çözüm öneriniz için :))) bu aklımza gelmemişti :))) ancak ben sizi bilirkişi olarak gördüğüm ve sorun için bir fikir verirsiniz diye mesaj atmıştım... affola.
Mi5 lerde kronik sorun var. Sizin sorun da donanımsal olabilir. Bu nedenle servise göndermenizi öneriyorum.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

mafisdah

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
mhls
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
0
Mi5 lerde kronik sorun var. Sizin sorun da donanımsal olabilir. Bu nedenle servise göndermenizi öneriyorum.

[doublepost=1526096654,1526096583][/doublepost]Tesekkur ederim. bir kaç defa reboot yapınca şimdilik düzelmiş, sorun ortadan kalkmış gibi görünüyor.

Oyla:

drvagus

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
izzet
Cihazım
mi5
Konular
1
aynı sorun benim mi5te de ortaya çıktı. kilidi açtım.Ancak miFlash ile room atınca "room başarılı bir şekilde kuruluyor ama telefon açılmıyor, baya da bekliyorum, sonra yine kablo sök tak maalesef room yüklenmemiş" şeklinde bir sıkıntı oluyor. yardımcı olabilecek bir arkadaş varsa memnun olurum.

Bu arada alternatif olarak PC suit ile room atmaya çalıştım ama room dosyasını bir türlü görmüyor program onu da çözemedim...

Oyla:
Üst Alt