Yardım Mi5 Kapanma Sorunu

interwelet

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fikret
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
4
Arkadaşlar son derece memnun oldugum telefonum beni çok uzmeye basladı telefona herhangi bir yeni program oyunmuş birsey kurmadim ancak telefon belirsiz zaman aralıklarında kilitlenip kapanıyor ve acilmiyor. Acabilmemin tek yolu batarya kablosunu cikartip takmak. Ondan sonra normal aciliyor. Bazen 2 gün sıkıntısız kullanirken bazen 1 saat geçmeden kilitleniyor. Bir fikri olan var mi?

Son düzenleme:

tunc

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
tunc
Cihazım
xiaomi
Konular
0
aynı sorun bendede var mi 5 ben servise (delta) gönderdim bu düzelmez dediler ana kartta sorun var 1000 tl ver yenisini gönderelim dediler telefoncuya götürdüm bataryayı değiştirdi olmadı , şarj soketini deegiştirdi olmadı. şimdi bende arka kapagı açıyorum batarya kablosunu söküp tekrar kapatıp çalıştırmaya çalışıyorum bazen 1 saat dayanıyor bazen 1 gün bazense 2 gün lütfen anlayan birileri yardımcı olsun telefondan soguttu beni bu telefon

Oyla:

meneter

Paran varsa Adamsın, Paran Yoksa Madamsın...
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Redmi k20 pro
Konular
39
aynı sorun bendede var mi 5 ben servise (delta) gönderdim bu düzelmez dediler ana kartta sorun var 1000 tl ver yenisini gönderelim dediler telefoncuya götürdüm bataryayı değiştirdi olmadı , şarj soketini deegiştirdi olmadı. şimdi bende arka kapagı açıyorum batarya kablosunu söküp tekrar kapatıp çalıştırmaya çalışıyorum bazen 1 saat dayanıyor bazen 1 gün bazense 2 gün lütfen anlayan birileri yardımcı olsun telefondan soguttu beni bu telefon
Aynı sorun bende de var. Sanırım çöp oldu telefon. Yapan yok herhalde.

Oyla:

western54

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Z3 Compact
Konular
0
sene 2020 bendede dün itibari ile başladı sorun pili soketten söküp takınca çalışıyor bi süre sonra yıne kapanıyor. restart yapıncada açılmıyor.

Oyla:

ferhattoker33

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ferhat
Cihazım
Mİ 5 prime
Konular
0
sene 2020 bendede dün itibari ile başladı sorun pili soketten söküp takınca çalışıyor bi süre sonra yıne kapanıyor. restart yapıncada açılmıyor.
Geçmiş olsun , benim güzelim mi 5 de 2.5 sene kullandıktan sonra aynisi oldu. Şanssızlık yeni batarya da almıştım ona üzülüyorum Mi A3 le yolumuza devam bakalım.

Oyla:

western54

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Z3 Compact
Konular
0
Geçmiş olsun , benim güzelim mi 5 de 2.5 sene kullandıktan sonra aynisi oldu. Şanssızlık yeni batarya da almıştım ona üzülüyorum Mi A3 le yolumuza devam bakalım.
bende bugun sipariş verdim sonradan bi bakayım nette bilgi varmı diye aynı sorunu yaşayan arkdaşlarda düzelme olmamış sanırım. bende ğili iade edeyim en iyisi . Bi pil ile kurtarsaydık iyiydi

Oyla:

kubik

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
kubik
Cihazım
redmi
Konular
0
Benim mi5 de mefta oldu. İlk başta kapanıp pili söküp takınca açıldı, şimdi kapandı mı bir güne zor açılıyor, pil sök mök işe yaramıyor. Cihazlar sorunluymuş bu net artık, kaç tane bu şekilde olan var.

Oyla:

aemin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet Emin
Cihazım
Galaxy Wonde
Konular
1
Bu sorunu ben de yaşadım geçen yıl, şarj entegresini değiştirdi telefoncu 6 ay filan dayandı yine aynı sorun olmaya başladı. Yine tamire gönderdim yine şarj entegresi değişti ama bu sefer 10 gün sonra sorun yapmaya başladı. 10 gün sonra bugün ilk defa kapandı tamirden sonra yine bataryayı çıkarıp taktım şimdilik bir sorun yok gibi..

Oyla:

88my

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi 5 prime
Meslek
Memur
Konular
0
maalesef aynı sorun bende de olmaya başladı, ben havaların aşırı ısınmasına bağlamıştım ama heralde kronik bir sorun, 4 yılın sonunda telefon artık intihara kalkışmaya başladı, halbuki bir 4 yıl daha götürebilirdik birlikteliğimizi, ne de güzel bakmıştım oysa ki, telefonu görseniz 4 günlük dersiniz, ekran koruyucu ve kılıf olmadan hiç kullanılmadı, düzenli olarak kılıftan çıkarılıp temizlendi, cıncık gibi...

Oyla:

moon41

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
HASAN
Cihazım
mi5
Konular
1
Maalesef 3 yillik telefon çizik yok aynısı oldu 3 gündür 3 defa kapandı pil girişini söküp takınca açılıyor ama saatli bomba gibi . bugüne kadar bir sıkıntı yapmamıştı demek ki vade tamamlanmiş.yarın kısmetse redmi not 9 s alacam sorun kronik nasıl yaptılarsa 3 seneyi deviren malına gözü gibi bakanda bile ki yazılımsal olarak bu telefona atmadiğim rom yüklemediğim uygulama oyun kalmadı yazılımsal her türlü zorladım.hiç bir şey olmadı.çinliler bir yolunu bulup telefonu 3 seneden sonra bir devresini bozulacak şekilde tasarlamişlar teli anlaşılan.tek derdi pili idi mi5 in. Artık kızım eskitsin birazda bakalım ne kadar daha gidecek.

Oyla:
Üst Alt