Yardım mi5 kapandı açılmıyor

hamakamaa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ALİ
Cihazım
POCO X3 PRO
Konular
7
Telefonu bügün şarjı yüzde 50 civarlarındayken şarjdan çektim cebime koyup evden çıktım evden çıkınca telefona baktım ekran tamamen gitmişti ve cihaz fazla ısınıyodu açmaya çalıştım açamadım cihazı. bi süre sonra ısınması geçti ama ne şarj oluyor ne pc ye bağlanıyo ne fastboot moda giriyo cihaza ne oldu bilgi verebilir misiniz ve nasıl düzelir bu durum

mfurkanergin

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Furkan
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
0
Merhaba. Bu konuyu tamamen okudum ancak benim durumumda birini göremediğim için mesaj yazdım.
Şöyleki telefonum mi5. Şu andaki arızası telefonumun şarj durumu ne olursa olsun belirsiz zamanlarda kapanmadı ve normal yollarla açılmaması. Sadece pilini söküp takınca açılabiliyor. Bu da hergün olunca çok can sıkıyor. Açtıktan sonra yine kapanıyor ama ben nasıl kapandığını bilmiyorum. Elime alıp baktığımda kapanmış oluyor.
[doublepost=1525725982,1525725608][/doublepost]
Merhaba. Bu konuyu tamamen okudum ancak benim durumumda birini göremediğim için mesaj yazdım.
Şöyleki telefonum mi5. Şu andaki arızası telefonumun şarj durumu ne olursa olsun belirsiz zamanlarda kapanmadı ve normal yollarla açılmaması. Sadece pilini söküp takınca açılabiliyor. Bu da hergün olunca çok can sıkıyor. Açtıktan sonra yine kapanıyor ama ben nasıl kapandığını bilmiyorum. Elime alıp baktığımda kapanmış oluyor.

Aynı durum yaklaşık 1 aydır bende de bulunmakta, ilk zamanlarda batarya soketini 1 kez çıkatıp taktığımda telefon açılıyordu son zamanlarda yüzlerce kez çıkarıp taktığımda bile zor açılmaya başladı. Sorunu nasıl çözecebileceğim hakkkında bilgisi olan var mı? Batarya değiştirsem sorun düzelir mi?

Oyla:

ssyetik

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
şayan
Cihazım
mi5
Konular
0
öncelikle herkese hayırlı akşamlar
bu durumun tıpatıp aynısını yasıyorum
ve şu an telefon hiç bir şekilde çalışmıyor ne ses ne ışık

Oyla:

Malizeynep

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet Ali
Cihazım
Xiaomi mi 4
Konular
0
İyi günler herkese sıkıntıdayım mi 5 mi 4 not 5 a kullanıcısıyım aile boyu mi kullanıyoruz fakat mi 5 kapandı açılmoyor flash lamaya çalışıyorum ama olmuyor 1 sn içerisinde yeşil çizgi doluyor success yazıyor olmuyor mi 5 ten tam anlayan biri bana yardım edebilirmi numaram

Moderatör tarafında düzenlendi:
Oyla:

Lopus

ι̇уιℓєя нєя zαмαη тαкℓιт є∂ιℓιя.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
İyi günler herkese sıkıntıdayım mi 5 mi 4 not 5 a kullanıcısıyım aile boyu mi kullanıyoruz fakat mi 5 kapandı açılmoyor flash lamaya çalışıyorum ama olmuyor 1 sn içerisinde yeşil çizgi doluyor success yazıyor olmuyor mi 5 ten tam anlayan biri bana yardım edebilirmi numaram
Forumda herkese açık bir şekilde telefon numarası paylaşılması yasaktır. Telefon numaranız silinerek mesajınız tekrar düzenlendi.

Kullandığınız mi flash sürümü nedir? ekran görüntüsü ile destekleyerek sorununuzu daha hızlı çözümler önerebiliriz.

Oyla:

Malizeynep

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet Ali
Cihazım
Xiaomi mi 4
Konular
0
2016.03.30 64 bit mi flash birde 2017 mi flash kullanıyorum
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyla:

Lopus

Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
2016.03.30 64 bit mi flash birde 2017 mi flash kullanıyorum
Fastboot romunu doğru bir şekilde rar dosyasından çıkardıysanız rom klasörünü direk C dizine atın (herhangi klasör içinde olmasın rom klasörü) linkte verdiğim mi flash ile deneyin.

Oyla:

Malizeynep

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet Ali
Cihazım
Xiaomi mi 4
Konular
0
Fastboot romunu doğru bir şekilde rar dosyasından çıkardıysanız rom klasörünü direk C dizine atın (herhangi klasör içinde olmasın rom klasörü) linkte verdiğim mi flash ile deneyin.
Fastboot romu doğrumu peki denedim yine olmadı bu gemini ile başlayan rom değilmi yoksa rom linkini de atabilir misin

Oyla:

Lopus

Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
Fastboot romu doğrumu peki denedim yine olmadı bu gemini ile başlayan rom değilmi yoksa rom linkini de atabilir misin
Cihaz mi 5 ise ROM doğru rom klasörünün içine girip foto atarmısınız ayrıca fastboot modda rom kurulumu yapabilmeniz için bootloader kilidinin açık olması gerekir.

Son düzenleme:
Oyla:

Malizeynep

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet Ali
Cihazım
Xiaomi mi 4
Konular
0
Kilit açık daha önce aynı şekilde kiliti açmıştım rom un içini gönderiyorum

Oyla:

Lopus

Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
Kilit açık daha önce aynı şekilde kiliti açmıştım rom un içini gönderiyorum
ROM klasöründe her hangi bir sıkıntı gözükmüyor verdiğim mi flash ile flash all seçeneğini seçerek kurulum yapmıyorsanız o seçeneği seçip rom kurulumu yapmayı deneyin.

Oyla:
Üst Alt