Yardım Mi5 Ekran Gitti

kimyagERdem

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Xiaomi mi8
Konular
24
Cihazın takibini sağlarsınız sevinirim. Tekrar ekran değişecekse eğer lütfen ışık sızması olup olmadığını karanlık bi yerde test edin. Cihaz ilk ekran değişiminden geldiğinde sağından, solundan ve home tuşu etrafından ışık sızması vardı çünkü.
Lg ekran takilmazsa sevirim birde. Çünkü lg ekranlardaki ghost screen sorununu sizde biliyorsunuzdur.
Delta Servis 1 Delta Servis 2 Delta Servis

Delta Servis 2

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Delta Servis
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Cihazın takibini sağlarsınız sevinirim. Tekrar ekran değişecekse eğer lütfen ışık sızması olup olmadığını karanlık bi yerde test edin. Cihaz ilk ekran değişiminden geldiğinde sağından, solundan ve home tuşu etrafından ışık sızması vardı çünkü.
Lg ekran takilmazsa sevirim birde. Çünkü lg ekranlardaki ghost screen sorununu sizde biliyorsunuzdur.
Delta Servis 1 Delta Servis 2 Delta Servis
Takibini sağlıyoruz.

kimyagERdem

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Xiaomi mi8
Konular
24
Form numaranız nedir?
411862
Hocam bu konu benim açmış olduğum konu. Zaten cihazın takipçisi olacağız demiştiniz ama bidaha ses çıkmadı. Her zaman söylediğim gibi ekran sorunu yüzünden 3. kez serviste bu cihaz. Ne bilim benim hatam olmadığı için süreç hızlanmalı sanki biraz daha. Delta Servis 1

Delta Servis 1

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Delta Servis
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
411862
Hocam bu konu benim açmış olduğum konu. Zaten cihazın takipçisi olacağız demiştiniz ama bidaha ses çıkmadı. Her zaman söylediğim gibi ekran sorunu yüzünden 3. kez serviste bu cihaz. Ne bilim benim hatam olmadığı için süreç hızlanmalı sanki biraz daha. Delta Servis 1

Şuanda servis süreciniz onarım işlemleriniz devam ediyor.

Delta Servis 1

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Delta Servis
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Merhabalar. Öngörülen teslim süresi olarak 26.09.2018 girilmişti. Cihazın çıkışı sağlanacak mı bugün? Delta Servis 1 Delta Servis 2

Merhabalar, cihazınızın ekranı yapıldı fakat anakartına bakılması gerekiyor. üst serviste cihaz ile ilgili karar bekleniyor. sonuçlanacağı zaman size bilgi vereceğim. iletişimde kalalım siz de cihaz ile ilgili durumu dilediğiniz zaman öğrenebilirsiniz.

Üst Alt