Yardım Mi5 Ekran Gitti

kimyagERdem

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Xiaomi mi8
Konular
24
Merhabalar, cihazınızın ekranı yapıldı fakat anakartına bakılması gerekiyor. üst serviste cihaz ile ilgili karar bekleniyor. sonuçlanacağı zaman size bilgi vereceğim. iletişimde kalalım siz de cihaz ile ilgili durumu dilediğiniz zaman öğrenebilirsiniz.
Cok teşekkürler bilgilendirme için.Para İadesi tarzı bi sonucun çıkma ihtimali var mı?

Delta Servis 1

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Delta Servis
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Cok teşekkürler bilgilendirme için.Para İadesi tarzı bi sonucun çıkma ihtimali var mı?
rica ederim. dediğim gibi inceleme sonucunda alınan kararlar içinde bu şık mevcut . fakat sizin cihazınızla ilgili bu yönde bir bilgi vermem için incelemeden çıkması gerekiyor.

kimyagERdem

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Xiaomi mi8
Konular
24
rica ederim. dediğim gibi inceleme sonucunda alınan kararlar içinde bu şık mevcut . fakat sizin cihazınızla ilgili bu yönde bir bilgi vermem için incelemeden çıkması gerekiyor.
Merhabalar. İnceleme ne zaman sonuçlanır acaba? Çok uzun sürer mi? Tekrar bakıp bilgi verirseniz çok sevinirim.

Delta Servis 2

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Delta Servis
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Merhabalar. İnceleme ne zaman sonuçlanır acaba? Çok uzun sürer mi? Tekrar bakıp bilgi verirseniz çok sevinirim.
Merhaba cihazınızın anakartı ile ilgili servisimiz incelemeye devam ediyor. bu inceleme bir kaç gün sürebilir.

ustura42

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
İhsan
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
3
Yanlis anlama ama daha çok beklersin para iadesini. 4 kez ekran arizasi sebebi ile servise gönderdim . 3. Ve 4. de İade veya değişim talep ettim. İade ve değişime biz karar veririz dediler. 4 ekranın dördü de çakma ekran. Orijinal bile değil . Yazık çok yazık .
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yanlis anlama ama daha çok beklersin para iadesini. 4 kez ekran arizasi sebebi ile servise gönderdim . 3. Ve 4. de İade veya değişim talep ettim. İade ve değişime biz karar veririz dediler. 4 ekranın dördü de çakma ekran. Orijinal bile değil . Yazık çok yazık .

kimyagERdem

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Xiaomi mi8
Konular
24
Merhabalar. Bi gelişme yok mu cihazla ilgili? Yarın 10. gun olacak ve ciddi anlamda telefona ihtiyacım var. Arıza takip sayfası da güncellenmedi. Hala öngörülen teslim zamanı olarak 26.09.2018 yazıyor. 411862
Delta Servis 1

Son düzenleme:

Delta Servis 1

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Delta Servis
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Merhabalar. Bi gelişme yok mu cihazla ilgili? Yarın 10. gun olacak ve ciddi anlamda telefona ihtiyacım var. Arıza takip sayfası da güncellenmedi. Hala öngörülen teslim zamanı olarak 26.09.2018 yazıyor. 411862
Delta Servis 1
Bilgi için ...54 16 ile biten hatlı numaradan aradık ama ulaşamadık. Anakart ile ilgili bilgi vermiştim daha önceden de. Cihazınızın anakartı değişecek.

kimyagERdem

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Xiaomi mi8
Konular
24
Bilgi için ...54 16 ile biten hatlı numaradan aradık ama ulaşamadık. Anakart ile ilgili bilgi vermiştim daha önceden de. Cihazınızın anakartı değişecek.
Kusura bakmayin lavaboda olduğum için açamadım. Şu anda müsaitim.

Ekran sorunu vardi cihazda. Anakartta ne gibi bi sorun varmış ki? Ayrıca elinizde parça var mı yoksa parça teminini mi bekleyeceğiz?

Son düzenleme:

Delta Servis 2

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Delta Servis
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Kusura bakmayin lavaboda olduğum için açamadım. Şu anda müsaitim.

Ekran sorunu vardi cihazda. Anakartta ne gibi bi sorun varmış ki? Ayrıca elinizde parça var mı yoksa parça teminini mi bekleyeceğiz?
Ekranda görüntü gidip geliyor şikayeti var.. teknik ekibin araştırması sonucu anakart kaynaklı olduğu bildirildi.

kimyagERdem

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Xiaomi mi8
Konular
24
Telefonla arayarak bilgi verildi. Anakart değişecek dendi. Bende anakartla birlikte imei de değişeceğini belirterek yeni imei numarasını rapaora yazmalarini istedim. Ancak imei nin değişmeyeceğini söyledi arayan hanımefendi. Yeni anakart yeni cihaz gibi biseydir. Nasıl olacak anlamadım. Sürecin sonunda tekrar bilgilendirme yapacağım burdan.

Üst Alt