Yardım Mi5 Ekran Gitti

Delta Servis 2

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Delta Servis
Cihazım
Xiaomi
Konular
0

kimyagERdem

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Xiaomi mi8
Konular
24
Yemin ediyorum boşa kürek çekiyoruz. Dün uyarmış olmama rağmen iade raporu elden teslim edildi yazıyor. Elden kime ve niye teslim edildi bu rapor. Ben Denizli'de ikamet ettiğim icin elden alma şansım yok zaten. Değişik işlerle uğraşıyoruz yok yere! Lütfen çözün konuyu.
Delta Servis Delta Servis 1 Delta Servis 2

Delta Servis 1

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Delta Servis
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Yemin ediyorum boşa kürek çekiyoruz. Dün uyarmış olmama rağmen iade raporu elden teslim edildi yazıyor. Elden kime ve niye teslim edildi bu rapor. Ben Denizli'de ikamet ettiğim icin elden alma şansım yok zaten. Değişik işlerle uğraşıyoruz yok yere! Lütfen çözün konuyu.
Delta Servis Delta Servis 1 Delta Servis 2
raporunuz self çıktığı için özel olarak kargolandı. Bizim sitemimizde bu şekilde çıkan kargoları elden teslim olarak işaretliyoruz. yani endişelenecek bir şey yok :)

kimyagERdem

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Xiaomi mi8
Konular
24
raporunuz self çıktığı için özel olarak kargolandı. Bizim sitemimizde bu şekilde çıkan kargoları elden teslim olarak işaretliyoruz. yani endişelenecek bir şey yok :)
Elden teslim yazınca bi hata olduğunu ve farklı bi kişinin gelerek cihazı veya raporu elden aldığını düşündüğüm icin endiselendim biraz. :) Telefonla arayarakta bilgi verdiğiniz için teşekkür ederim.

Delta Servis 2

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Delta Servis
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Elden teslim yazınca bi hata olduğunu ve farklı bi kişinin gelerek cihazı veya raporu elden aldığını düşündüğüm icin endiselendim biraz. :) Telefonla arayarakta bilgi verdiğiniz için teşekkür ederim.
rica ederim :)

Üst Alt