Yardım mi5 çöktü açılmıyor

hyper_jam

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Osman
Cihazım
Mi5
Konular
5
merhaba arkadaşlar

1,5 yıldır son yazılım yüklü Mi5 kullanıyorum birden telefon kapandı şarj almadı bende bataryayı değiştirdim yine şarj almadı yazılım yüklemeye çalışıyorum cihazı bilgisayar hiç bir şekilde görmüyor her türlü yöntemi denedim bataryayı çıkarıp 2 pin i değdirip + usb kablo yaptım ölçüm cihazımla vs vs.. fikirleri ve tavsiyeleri olan arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum...

Soner

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Soner
Cihazım
Mi5
Konular
1
Power ic değişerek.

Hocam sorun bi yerden sonra power ic'yi aşıp ana kartı tamamen yakıyor sanırım. Delta ilk göndermemde power ic değiştirdim dedi ancak arıza bir hafta sonra tekrarladı. Yeniden gönderince de anakart değişecek başka yolu yok dedi. Fikriniz nedir?

Oyla:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Hocam sorun bi yerden sonra power ic'yi aşıp ana kartı tamamen yakıyor sanırım. Delta ilk göndermemde power ic değiştirdim dedi ancak arıza bir hafta sonra tekrarladı. Yeniden gönderince de anakart değişecek başka yolu yok dedi. Fikriniz nedir?
Tekrar power değişimi :)

Oyla:

Soner

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Soner
Cihazım
Mi5
Konular
1
Tekrar power değişimi :)

Sorunu çözer mi dersiniz? Cihaz şuan test point dahil hiç şey şeye tepki vermiyor. Önceden batarya soketini söküp takınca açılırdı şimdi tepki yok.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Delta anakart değişiminden başka çözüm yok derken bunu neye dayanarak söyledi bilmiyorum ancak tekrar power değişimi ile kurtarabilsek harika olurdu.

Oyla:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Sorunu çözer mi dersiniz? Cihaz şuan test point dahil hiç şey şeye tepki vermiyor. Önceden batarya soketini söküp takınca açılırdı şimdi tepki yok.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Delta anakart değişiminden başka çözüm yok derken bunu neye dayanarak söyledi bilmiyorum ancak tekrar power değişimi ile kurtarabilsek harika olurdu.
Eğer power değişirken yolları koparmadılarsa düzelir

Oyla:
Üst Alt