Yardım mi5 açılmıyor

hasbek58

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
numan
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
2
arkadaslar merhaba dün akşam piknikteyken masaya çay döküldü telefon masadaydı ve telefonada geldi çay hemen kılıfını çıkarıp kuruladım ses çok az geliyordu sanırım su ordan girdi oradan içime çekerek düzelttim ses normale döndü yaklasık 1-2 saat sonra telefon reset atmaya başladı kendi kendine daha sonra hiç açılmamaya başladı eve geldim hattımı çıkarıp pirincin içine attım 1gündür duruyor.not: bildirim ışığı sürekli yeşil yanıyor bunun sebebi nedir? delta servis garantili ama garantinin bakacağını sanmıyorum. sizin önerileriniz neler yardımcı olabilecek var mı acaba? şimdiden teşekkürler

halilmetekirikkale

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hallil
Cihazım
mi5s
Konular
2
pil durumunu kontrol edeyim dedim pil durumu:bilinmeyen hata yazıyor hocam girişte sıkıntı oldugunu düşünmüyorum çünkü şarj takma sesi geliyor ama şarj etmiyor çıkarıncada şarj çıkarma sesi geliyor yine pil sıcaklığıda -27 derece gösteriyor
Ayarlar>Telefon hakkında>Derleme numarasına 5 defa basın ve açılan ekrandan bataryayı kontrol edin ve kalibre edin bi deneyin düzelecek mi.

Oyla:

hasbek58

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
numan
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
2
Ayarlar>Telefon hakkında>Derleme numarasına 5 defa basın ve açılan ekrandan bataryayı kontrol edin ve kalibre edin bi deneyin düzelecek mi.
hocam dediğiniz donanım testleri galiba ona çekirdek sürümünden giriyorum tam olarak ne yapmam gerekiyor biraz daha açıklayıcı olabilir misiniz

Oyla:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Sorun %60 sipariş ettiğiniz yeni bataryada %40 anakartta. Bataryayı deneyebiliyorsanız başka bir cihazda deneyin.

Oyla:

komus

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
numan
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
3
Sorun %60 sipariş ettiğiniz yeni bataryada %40 anakartta. Bataryayı deneyebiliyorsanız başka bir cihazda deneyin.
herkeze çok teşekkür ederim telefon açıldı ve hiç bir sıkıntı yok sorun bataryadaymış yenisi geldi şuan hiç bir sıkıntı yok tekrardan herkeze çok çok teşekkürler

Oyla:

olurmuboyle

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
AYKUT
Cihazım
Xiaomi Mİ5
Konular
0