Diğer Mİ5 Açılmama Sorunu Hakkında

rainboww

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fuat
Cihazım
Mi 5
Konular
3
Geçmiş olsun üzdün. Dediklerimi bir dene istersen :/

Sub-zer0

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Umut Nusret
Cihazım
Mi4 LTE, Mİ5 Pr
Meslek
Mühendis
Konular
6
Benim mi5 de kapandı daha 2 senesi dolmadan.Bu telefonların sonu böyle mi hep.

ankarag3lü

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
elvin
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
11
benim de teklefonun garantisi dekta servis parmak izi okumaması nedeniyle delta servise göndermiştim ağır darbe var diyerek garanti dışı bıraktılar şimdi de telefon kapandı açılmıyor garanti dişi bırakmasalar şuanki sorunu para harcamadan çözebiliridim ağır darbe var denilen fotoğraflara bakın
bir daha kvk garantili cihaz dışında almam

Tiwet

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tibet
Cihazım
Mi5
Konular
3
BENCE BU TELEFONLAR TÜRKİYE STANDARTLARINDA KİPRİZLER İÇİN ÜRETİLMEDİĞİNDEN DOLAYI BRICKLENMESİ SİZE DE MANTIKLI GELMEDİMİ?

ankarag3lü

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
elvin
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
11
BENCE BU TELEFONLAR TÜRKİYE STANDARTLARINDA KİPRİZLER İÇİN ÜRETİLMEDİĞİNDEN DOLAYI BRICKLENMESİ SİZE DE MANTIKLI GELMEDİMİ?
orijinal şarj aleti ve kablosu ile şarj yaptıktan sonra sorun olur mu ayrıca ben son birkaç aydır da eu plug orojinal i ile şarj ediyordum

Tiwet

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tibet
Cihazım
Mi5
Konular
3
orijinal şarj aleti ve kablosu ile şarj yaptıktan sonra sorun olur mu ayrıca ben son birkaç aydır da eu plug orojinal i ile şarj ediyordum
Ben olabilceğini düşünüyorum çünkü bahsettiğim bu şarj aletlerinin farklı girişte olanları bizim prizlerimize göre olmayan şarj aleti ile satılıyor ya ilk alırken kutusunda çıkan şarj cihazını diyorum .

qamil64

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
kamıl
Cihazım
mı 5
Konular
4
Nereden anlaşılablir ki?
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
bu videoda gayet iyi yapmışlar
Benim telefonun garantisi bitmiş. O yüzden her işlemi rahatça yaptım .Bu işlemden herhangi bir sonuç alamadım. Çünkü sorun anakart yanması. Brick yada power entegresi değil.

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

qamil64

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
kamıl
Cihazım
mı 5
Konular
4
Ben orijinal kablo ve adaptör ile şarj etmiştim. İki ihtimal var Çin'den alıp taktıgim batarya (2/3 hafta oldu) yada mi borsaya açılacağı için yüksek satış rakamları peşinde ve anakartı zorlayacak yazılımlar ile bunu yaptı.

Çünkü telefonda herhangi bir sorun veya zorlayacak uygulama yoktu.

rainboww

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fuat
Cihazım
Mi 5
Konular
3
Ben orijinal kablo ve adaptör ile şarj etmiştim. İki ihtimal var Çin'den alıp taktıgim batarya (2/3 hafta oldu) yada mi borsaya açılacağı için yüksek satış rakamları peşinde ve anakartı zorlayacak yazılımlar ile bunu yaptı.

Çünkü telefonda herhangi bir sorun veya zorlayacak uygulama yoktu.

Çözüldü - Mi 5 Telefonum Açılmıyor. buraya bakın isterseniz.
Problemin şarj aleti ve en güncel romun sebep olduğunu söylüyorlar. İlkine katılıyorum şarj aletini değiştirdim başka bir hızlı şarj kullanıyorum ve gerçekten fark ediyor. Ama hala aynı romu kullanıyorum. (Telefonu kapatmaya korkuyorum :D) Denemekten zarar gelmez diye denemiştim. İyi ki denemişim Telefonum açıldı. Çok garip bir şekilde kapanmıştı. Bende anakart diye düşünmüştüm belki anakart değildir diye küçük ihtimal deneyeyim dedim oldu :)

Üst Alt