Sohbet Mi10T Pro Kullanıcı Yorumları

Producer3838

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Adh
Cihazım
Hidd
Konular
8
Arkadaşlar suanda tr cihazları için son guncelleme versiyonu nedır?
Son durumda sensör sorunu ve görüntülü konusmalardaki gurultu sorunu giderildi mi ?? Cihaz suan 5300 Tl bu paraya alınır mı?

okanbekar80

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Okan Bekar
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
İngilizce Öğretmen
Konular
5
Arkadaşlar telefonumun BL kilidini açtım. Önerebileceğiniz en stabil ve sorunsuz custom rom nedir? Cihazım Mi 10T Pro - 256 GB

nalpaguttx

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Oguz
Cihazım
Mi 10
Konular
4

Bugün bu romu kurdum , bir kaç telefon görüsmesi yaptım sensör sorunu yaşamadım. Umarım bitmiştir artık.

cilgin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi note 9pro
Konular
3
mi 10t global v12.1.3 güncellemesi geldi kaç haftadır telefona .. indiriyorum twrp modunda başlatıyorum ama installda dosya görünmüyor.. defalarca indirdim ama twrp de dosyayı göremiyorum bu yüzden güncellemeyi bi türlü beceremedim :(

ibrahim1806

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ibrahim özel
Cihazım
Xiaomi Mi Mix 2
Konular
0
mi 10t global v12.1.3 güncellemesi geldi kaç haftadır telefona .. indiriyorum twrp modunda başlatıyorum ama installda dosya görünmüyor.. defalarca indirdim ama twrp de dosyayı göremiyorum bu yüzden güncellemeyi bi türlü beceremedim :(
Merhaba zip uzantılı güncelleme dosyası indirdiğinizden emin olun belki fastboot olanı indiriyorsunuzdur o yüzden twrp'de gözükmüyor olabilir.

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
80
Dostlar haftalardır bir satıcıdan stock bekliyorum ; artık sabrım kalmadı. Aradaki 700 liralık farka değiyor mu Pro versiyon almakta ?

cilgin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi note 9pro
Konular
3
Merhaba zip uzantılı güncelleme dosyası indirdiğinizden emin olun belki fastboot olanı indiriyorsunuzdur o yüzden twrp'de gözükmüyor olabilir.
Hocam şimdi ben direk telefonun güncelleme kısmından indir diyorum otomotik olarak.. özel oalrak herhangi bir siteden indirmiyorum. sonra telefon kendini restart yaptığında twrp ekranı otomotik geliyor ve malesef indirilen dosya olmuyor hiç bir yerde

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
Hocam şimdi ben direk telefonun güncelleme kısmından indir diyorum otomotik olarak.. özel oalrak herhangi bir siteden indirmiyorum. sonra telefon kendini restart yaptığında twrp ekranı otomotik geliyor ve malesef indirilen dosya olmuyor hiç bir yerde
3 noktaya tıkla son güncelleme paketini indir de. İndirince yeniden başlatma, kendin twrpyi aç dosyayı seç yükle.

servetcan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Servet CAN
Cihazım
Mi10T Pro
Meslek
Öğretmen
Konular
3
Merhabalar,
Bende Türkiye garantili Mi 10T Pro var ve MIUI 12.1.2.0 mevcut Güncellemeleri Kontrol Et denildiğinde "Yeni Güncelleme Yok" deniyor. Yukarıda belirtilen MIUI 12.1.3 bu şekilde gelmeyecek midir acaba?

Üst Alt